Článek Soutěž

7KRÁT3 NA VÝSTAVIŠTI

Pražské Výstaviště přichází s novinkou – zrekonstruované střechy Křižíkových pavilonů se proměnily v zelené pobytové terasy pro veřejnost i soukromé akce.

Ve středu 5. června se v rámci opening akce uskuteční jediný letní koncert 7krát3 feat. Igor Ochepovsky v Praze, a to zdarma. Koncert začíná v 18:00.

V novém bistru Terasa 67 můžete vyzkoušet něco z americko-mexické kuchyně nebo si dát osvěžující nápoje a míchané drinky.

7krát3

Zpěvák, producent a rapper. První hit „Promiň“ vydal pod vlivným hiphopovým vydavatelstvím Bigg Boss. Následovala další, velmi pestrá spolupráce se zásadními jmény rapové scény, jako jsou Vladimír 518, Rytmus, DJ Wich, Orion a další. Pod zmíněným labelem vydal debutové album s jednoduchým názvem „I“. Jeho tvorba hned od začátku poutala pozornost nejen publika, ale i hudební kritiky. Rádio Wave mu udělilo cenu za nejlepší popový song roku 2019. V roce 2021 pak získal cenu Anděl v hlavní kategorii Sólový interpret. Jeho vlastní tvorba má výrazný image s jedinečným vizuálním pojetím. Píseň „Tygrovanej sprej“ patří v současnosti mezi nejoblíbenější písně. Živé vystoupení v televizním přenosu z Národního divadla ho během covidového komatu uvedlo široké veřejnosti. Během podzimu 2022 avizoval 7krát3 vydání svého druhého alba „II“, k němuž přizval mnoho předních producentů a hudebníků.

Igor Ochepovsky je vyhledávaný skladatel, kytarista a producent, spolupracující s významnými umělci české alternativní a popové scény, jako jsou Ewa Farna, David Koller, 7krát3, ILÆY nebo Klára Vytisková. V současnosti vede Ochepovsky doprovodnou kapelu Lenky Dusilové. Ochepovsky je autorem hudby pro divadlo (Losers Cirque Company, La Putyka), filmy (En tierra de machos, el joto es rey, El silencio de la sirena, A Day of Mourning) i počítačové hry (Blast Brigade vs. the Evil Legion of Dr. Cread).

Buďte prvními, kdo zažije koncert na nových terasách Křižíkových pavilonů, a užijte si pohodový večer.

Vstup je zdarma.

Těšíme se na vás!

https://www.facebook.com/events/1162751961744408

Soutěž

V pondělí 27.5. budeme soutěžit o voucher v hodnotě 500,-Kč na konzumaci v bistru Terasa 67, Křižíkovy pavilovy, Výstaviště Praha.

Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí.

Herní řád →
reklama
reklama
reklama