R1 Goat
Právě hraje:
ACIDELIKA
23:00 - 23:59
on-line přehrávač

Nová hudba

LOCAL NATIVES - BREAKERS LOCAL NATIVES - BREAKERS

Kalifornská kapela LOCAL NATIVES vydala nový singl "Breakers". Těšit se můžeme na jijich desku, která se bude jmenovat "Hummingbird" a vychází 28. ledna 2013.

SCHOOL OF SEVEN BELLS - PUT YOUR SAD DOWN SCHOOL OF SEVEN BELLS - PUT…

School Of Seven Bells nás neustále zásobují novými singly. Poslední se jmenuje "Put Your Sad Down", který anoncuje eponymní EP. Vychází 13. listopadu. My doufáme, že příští rok už konečně přijedou do…

THE HERBALISER - THE LOST BOY THE HERBALISER - THE LOST BOY

Britští THE HERBALISER jsou zpět s novým albem "There Were Seven". Aktuálně nasazujeme skladbu "The Lost Boy". 12. prosince vystoupí v Lucerna Music Baru.

UMAKART - VE 4 RÁNO UMAKART - VE 4 RÁNO

Kapela UMAKART vydává 31.10. své druhé album "Vlci u dveří". Aktuálně je nasazen již 2. singl "Ve 4 ráno".

ROOSEVELT - SEA ROOSEVELT - SEA

Nasazujeme čerstvou novinku "Sea" od něměckého producenta ROOSEVELTA. Tento debutový singl vyšel u labelu "Greco" o který se stará Joe Goddard z Hot Chip.

Mr. Bill - CHEYAH Mr. Bill - CHEYAH

Taxaský label "Gravitas", vydal kompilaci "Psymbionic Presents: Neurovation". Z ní vybíráme singl "Cheyah" od australského producenta Mr. Bill.

SOPHIE HUNGER -  HOLY HELLS SOPHIE HUNGER - HOLY HELLS

Švýcarská hudebnice Sophie Hunger vydává novou desku "The Danger Of Light". Aktuálně nasazujeme 1. singl s názvem "Holy Hells". (20. listopadu vystoupí v Paláci Akropolis).

THE D.O.T. -  YOU NEVER ASKED THE D.O.T. - YOU NEVER ASKED

Mike Skinner (ex The Streets) má nový projekt! Jeho parťákem je Rob Harvey (The Music). Už několik měsíců nás zásobují krátkými videi na the-dot.net. Nasazujeme jejich první singl "You Never Asked" a…

ATOMS FOR PEACE - Default ATOMS FOR PEACE - Default

Jestli Vám chybí Radiohead. Zaposlouchejte se do novinky od projektu ATOMS FOR PEACE. To je vedlejší projekt Thoma Yorka. Na začátku září vyšel singl "Default". Po novém roce by měla vyjít celá deska.

CALIFORNIA WIVES - Purple CALIFORNIA WIVES - Purple

Dlouho jste neslyšeli dobrý, kytarový album? Tady je tip. CALIFORNIA WIVES vydali podařený debut s názvem "Art History". První, nasazený singl se jmenuje "Purple".

WAX TAILOR - Heart Stop WAX TAILOR - Heart Stop

Francouzský producent WAX TAILOR, vydává novou desku! Jmenuje se "Dusty Rainbow From The Dark". Nasazujeme první singl "Heart Stop" ve kterém zpívá Jennifer Charels (Elysian Fields).

ARCHIVE - Hatchet ARCHIVE - Hatchet

Britští ARCHIVE jsou stále dobří. Aktuálně nasazujeme singl "Hatchet" z jejich nové desky "With Us Until You're Dead". 2.12. vystoupí v Lucerna Music Baru.

BAT FOR LASHES - Laura BAT FOR LASHES - Laura

Jedním z nejúspěšnějších singlů posledních týdnů je Laura od BAT FOR LASHES.

BLUR vydali luxusní redici svých desek BLUR vydali luxusní redici…

Jak už to bývá, přihodili nějaké raritky.

PRAGO UNION nespí. PRAGO UNION nespí.

Aktuálně od nich v r1 hrajeme skladbu PPS...


< Předchozí 1 10 19 28 33 34 35 36 37 Další >