R1 Goat
Právě hraje:
RADIO 1
02:00 - 06:00
on-line přehrávač

Nová hudba

NOSAJ THING - ECLIPSE/BLUE (ft. Kazu Makino) NOSAJ THING - ECLIPSE/BLUE …

Americký producent NOSAJ THING debutoval v roce 2009 na značce Alpha Pub velmi vydařeným albem "Drift". Nyní chystá své další album, které by mělo vyjít na začátku příštího roku. Jako předzvěst vydal…

LAPALUX - STRANGLING YOU WITH THE CORD LAPALUX - STRANGLING YOU WITH…

Britský producent Stuart Howard aka LAPALUX, vydal už své druhé EP "Some Other Time" na labelu Brainfeeder (který založil Flying Lotus). My z něj vybíráme singl "Strangling You With The Cord".

S-TYPE - BILLBOARD S-TYPE - BILLBOARD

Baví Vás podobný sound jako má Hudson Mohawke? Tak to Vás bude určitě bavit i nový singl "Billboard" od britského mladíka Bobbyho Permana aka S-TYPE.

LOCAL NATIVES - BREAKERS LOCAL NATIVES - BREAKERS

Kalifornská kapela LOCAL NATIVES vydala nový singl "Breakers". Těšit se můžeme na jijich desku, která se bude jmenovat "Hummingbird" a vychází 28. ledna 2013.

SCHOOL OF SEVEN BELLS - PUT YOUR SAD DOWN SCHOOL OF SEVEN BELLS - PUT…

School Of Seven Bells nás neustále zásobují novými singly. Poslední se jmenuje "Put Your Sad Down", který anoncuje eponymní EP. Vychází 13. listopadu. My doufáme, že příští rok už konečně přijedou do…

THE HERBALISER - THE LOST BOY THE HERBALISER - THE LOST BOY

Britští THE HERBALISER jsou zpět s novým albem "There Were Seven". Aktuálně nasazujeme skladbu "The Lost Boy". 12. prosince vystoupí v Lucerna Music Baru.

UMAKART - VE 4 RÁNO UMAKART - VE 4 RÁNO

Kapela UMAKART vydává 31.10. své druhé album "Vlci u dveří". Aktuálně je nasazen již 2. singl "Ve 4 ráno".

ROOSEVELT - SEA ROOSEVELT - SEA

Nasazujeme čerstvou novinku "Sea" od něměckého producenta ROOSEVELTA. Tento debutový singl vyšel u labelu "Greco" o který se stará Joe Goddard z Hot Chip.

Mr. Bill - CHEYAH Mr. Bill - CHEYAH

Taxaský label "Gravitas", vydal kompilaci "Psymbionic Presents: Neurovation". Z ní vybíráme singl "Cheyah" od australského producenta Mr. Bill.

SOPHIE HUNGER -  HOLY HELLS SOPHIE HUNGER - HOLY HELLS

Švýcarská hudebnice Sophie Hunger vydává novou desku "The Danger Of Light". Aktuálně nasazujeme 1. singl s názvem "Holy Hells". (20. listopadu vystoupí v Paláci Akropolis).

THE D.O.T. -  YOU NEVER ASKED THE D.O.T. - YOU NEVER ASKED

Mike Skinner (ex The Streets) má nový projekt! Jeho parťákem je Rob Harvey (The Music). Už několik měsíců nás zásobují krátkými videi na the-dot.net. Nasazujeme jejich první singl "You Never Asked" a…

ATOMS FOR PEACE - Default ATOMS FOR PEACE - Default

Jestli Vám chybí Radiohead. Zaposlouchejte se do novinky od projektu ATOMS FOR PEACE. To je vedlejší projekt Thoma Yorka. Na začátku září vyšel singl "Default". Po novém roce by měla vyjít celá deska.

CALIFORNIA WIVES - Purple CALIFORNIA WIVES - Purple

Dlouho jste neslyšeli dobrý, kytarový album? Tady je tip. CALIFORNIA WIVES vydali podařený debut s názvem "Art History". První, nasazený singl se jmenuje "Purple".

WAX TAILOR - Heart Stop WAX TAILOR - Heart Stop

Francouzský producent WAX TAILOR, vydává novou desku! Jmenuje se "Dusty Rainbow From The Dark". Nasazujeme první singl "Heart Stop" ve kterém zpívá Jennifer Charels (Elysian Fields).

ARCHIVE - Hatchet ARCHIVE - Hatchet

Britští ARCHIVE jsou stále dobří. Aktuálně nasazujeme singl "Hatchet" z jejich nové desky "With Us Until You're Dead". 2.12. vystoupí v Lucerna Music Baru.


< Předchozí 1 9 18 26 30 31 32 33 34 Další >