R1 Goat
Právě hraje:
BLN
13:05 - 15:00
on-line přehrávač
NOVINKY NA ALTERNATIVNÍ SCÉNĚ
NOVINKY NA ALTERNATIVNÍ SCÉNĚ

Kdy: neděle 20:00 - 00:00

Uvádí: Josef Sedloň

Co je to: pořad, v němž uslyšíte zcela nové zahraniční singly, alba či kompilace, některé i exkluzivně a poprvé právě zde!     

Tracklisty pořaduvíce
12.08. 20:00 - 00:45 JOSEF SEDLOŇ
05.08. 20:00 - 20:45 JOSEF SEDLOŇ
29.07. 20:00 - 00:45 JOSEF SEDLOŇ
22.07. 20:45 - 00:45 JOSEF SEDLOŇ
15.07. 20:00 - 00:45 JOSEF SEDLOŇ
08.07. 20:00 - 00:45 JOSEF SEDLOŇ
01.07. 20:00 - 00:45 JOSEF SEDLOŇ
24.06. 20:00 - 00:45 JOSEF SEDLOŇ
17.06. 20:00 - 00:45 JOSEF SEDLOŇ
10.06. 20:00 - 00:45 JOSEF SEDLOŇ
Slyšeli jste (12.8. 2018 od 20:00) Archiv Vysílání

SINGLY/EPS: - :
JONAS SAALBACH & YUVEN - Faraday (Faraday EP) / Audiomatique
BLOOD ORANGE - Charcoal Baby / Domino
CHRISTOPHER PORT - Me & My Heart (Everything in Quotes ´Light´ EP) / Future Classic
SLEAFORD MODS - Stick in a Five and go / Rough Trade
PETITE NOIR - Blame Fire / Roya
PAUL WHITE - Ice Cream Man (GUM & GINOLI rmx) (Ice Cream Man EP) / R&S
HONEYFEET - Meet me on the Corner (I GEMIN rmx edit) (Meet me on the Corner EP) / Wah Wah 45s
JODY BARR - Filtered Images (Marlon Brando EP) / Last Night On Earth
MENACE BEACH - Black Rainbow Sound ft. Brix Smith / Memphis Industries
A J E (AMBIENT JAZZ ENSEMBLE) - Breathe it in / Here & Now
GENIX - Mr. H2O (Mr. H2O/I don´t wanna EP) / Anjunabeats
KRISTIN HERSH - No Shade in Shadow / Fire
KROMESTAR - Righteous (Savage/Righteous EP) / Nebula Music Group
SPACE CAPTAIN - Loveline (JESSE FISCHER rmx) / Tru Thoughts
TEENAGE MUTANTS - Rising (Running EP) / Stil Vor Talent
PHIL FRANCE - Bells / Gondwana
DEEPCHORD - Immersion II (excerpt) (Immersions EP) / Astral Industries
SOAP & SKIN - Heal / Play It Again Sam
SILKIE - Reevea (Impervious EP) / Deep Medi Musik
DANIEL BRANDT - Flamingo / Erased Tapes
POLA & BRYSON - Night Dawns ft. Lauren Archer / Shogun Audio
MATTHEW DEAR - Echo / Ghostly International
ANDERHOLM - Secrets (Flight of the Sparrow EP) / This Never Happened
WILD NOTHING - Gemini / Captured Tracks
DJRUM - Waters Rising / R&S
ANDRÉ SOBOTA - Contact lost (Contact lost EP) / New School
FOXTROTT - For as long as (Meditations II EP) / One Little Indian
SYNKRO - Weakness (Luminous EP) / Synkro Music
SOULPHICTION - Sweet Dreams (Bizzness EP) / Local Talk
A-SIM - Love & Hate (VA. RV Trax Vol. 2 EP) / R&S
JFDR - My Work (White Sun Live - Part 1: Strings EP) / Morr Music
ATTLAS - Courante / mau5trap
NEED FOR MIRRORS - Bamboo (Crystalline EP) / Spearhead
MAGIC DRUM ORCHESTRA - Original Nuttah ft. Bunty (Original Nuttah/Scree Rider EP) / Tru Thoughts
IGLOOGHOST - New Vectors (Clear Tamei EP) / Gloo
MOSES SUMNEY - Call-to-Arms (Black in Deep Red, 2014 EP) / Jagjaguwar
APHEX TWIN - T69 Collapse / Warp
BUSHWACKA! - The Awakening (The Awakening EP) / Vitalik
ALBA: - :
PUZZLE MUTESON - Swum (Swum) / Bedroom Community
H. TAKAHASHI - Dust (Low Power) / White Paddy Mountain
MUTED - Waiting for you ft. Ásdís María (Empire) / Muted
THE EYE OF TIME - A Need To Survive (MYTH II: A Need To Survive) / Denovali
LWW - LSP (3PE) / Leaf Label
CHRIS RUSSELL - Orix (Echo) / Spotted Peccary
GABE GURNSEY - You can (PHYSICAL) / Phantasy Sound
OLEKSANDR DEMIANENKO - Watercolor 023 (Tapes recorded for Watercolors) / Hush Hush
JAMES - Hope to sleep (Living in Extraordinary Times) / Infectious
ARP - Parallelism (ZEBRA) / Mexican Summer
MARISA ANDERSON - Sanctuary (Cloud Corner) / Thrill Jockey
THE SLOW READERS CLUB - Lost in your Gaze (Build a Tower) / Modern Sky
CV313 - Analogue Oceans [Convergent] (excerpt) (Analogue Oceans) / echospace [detroit]