NOVINKY NA ALTERNATIVNÍ SCÉNĚ
NOVINKY NA ALTERNATIVNÍ SCÉNĚ

Kdy: neděle 20:00 - 00:00

Uvádí: Josef Sedloň

Co je to: pořad, v němž uslyšíte zcela nové zahraniční singly, alba či kompilace, některé i exkluzivně a poprvé právě zde!     

Tracklisty pořaduvíce
19.11. 20:15 - 01:00 JOSEF SEDLOŇ
12.11. 20:00 - 00:45 JOSEF SEDLOŇ
05.11. 20:00 - 00:45 JOSEF SEDLOŇ
29.10. 20:00 - 00:45 JOSEF SEDLOŇ
22.10. 20:00 - 00:45 JOSEF SEDLOŇ
15.10. 20:00 - 00:45 JOSEF SEDLOŇ
08.10. 20:00 - 00:45 JOSEF SEDLOŇ
01.10. 20:00 - 00:45 JOSEF SEDLOŇ
24.09. 20:00 - 00:45 JOSEF SEDLOŇ
17.09. 20:00 - 00:45 JOSEF SEDLOŇ
Slyšeli jste (19.11. 2017 od 20:15) Archiv Vysílání

SINGLY/EPS: - :
JOHN MONKMAN - Make Noize (Make Noize EP) / Last Night On Earth
JOYCE MUNIZ - Fix my Bike (Fix my Bike EP) / Culprit
FLIGHT FACILITIES - Stranded ft. Broods, Reggie Watts, Saro / Future Classic
PINCH - Street Light (Brain Scan EP) / Aquatic Lab
SONTAG SHOGUN & MOSKITOO - The Things we let fall apart (The Things we let fall apart/The Thunderswan 7") / Home Normal
NEBRASKA - Affirmation (Metaphor to the Floor EP) / Heist
OPDOT - Mollify / The Ambient Zone
TONJA HOLMA - Trippleton (Tonja EP) / Pryda
DEEPCHORD - Sand and Sea (Northern Shores EP) / Soma
WALTON - Koto Riddim (Praying Mantis/Koto Riddim EP) / Tectonic
OLIVER SCHORIES - Ivre (Fakir EP) / Soso
HIDDEN ORCHESTRA - Alyth (NUAGE rmx) (Alyth EP) / Tru Thoughts
ELECTROSOUL SYSTEM - Rollin´ up (Rollin´ up EP) / Soul Deep Exclusive
UNKLE - Looking for the Rain ft. Mark Lanegan (TRENTEMØLLER rmx) (A Night's Interlude EP 1) / Songs For The Def
DEADBOY - Defrase (Augoeides 77 EP) / Aus Music
JORDAN RAKEI - Wallflower ft. Kaya Thomas-Dyke (Dan Kye edit) / Ninja Tune
GABRIEL ANANDA VS JOHN DIGWEED & NICK MUIR - Tachyon Dream (Tachyon Dream EP) / Bedrock
IKONIKA - Oral Suspension (Oral Suspension EP) / Don´t Be Afraid
GIORGIA ANGIULI - I touch your Ghost (I touch your Ghost EP) / Suara
FINK - This isn´t a Mistake (A&B acoustic version) (Resurgam Acoustic Session EP) / Recoup´d
MANO LE TOUGH - Your heavy Head (Ahsure) / Pampa
JAY-JAY JOHANSON - Bury the Hatchet (Alternate version) (Advice to my younger Self EP) / Music
DOMINIK EULBERG - Bienenfresser (Bienenfresser & Blauracke EP) / Apusapus
S. CAREY - Fool´s Gold / Jagjaguwar
BJÖRK - Blissing me / One Little Indian
THE BUG - Bad ft. Flowdan (Bad/Get out the Way EP) / Ninja Tune
VIVIAN FANTASY - Strawberry Moon (Deep. Honey. EP) / Hush Hush
MARTYN - Matt Hensley (GL Outtakes EP) / 3024
MURCOF X WAGNER - Avril 14th (Aphex Twin) (LOSCIL rmx) (EP3) / InFiné
WHOMADEWHO - Dynasty (ROOSEVELT rmx - radio edit) (Dynasty Remixes EP) / Embassy Of Music
MYNTH - Smog (radio edit) / Seayou
SKEPTICAL VS DBRIDGE - I've seen (I've seen/Poor and Poverty EP) / Exit
NABIHAH IQBAL - Eternal Passion (Eternal Passion/Zone 1 to 6000 EP) / Ninja Tune
ALBA: - :
BATHS - Abscond (Romaplasm) / Anticon
PETER BRODERICK - Our Future in Wedlock (All together again) / Erased Tapes
THE GLOW - Dust (Anima) / Roomtone
VOLOR FLEX - Invasion (Invasion) / SEALT
MORRISSEY - I wish you lonely (Low in High School) / Étienne/BMG
EAT STATIC - Last Ship to Paradise (Last Ship to Paradise) / Interchill
RADIO CITIZEN - Opium (Silent Guide) / Sonar Kollektiv
CLARO INTELECTO - Pantomime (Exhilarator) / Delsin
GODFLESH - No Body (Post Self) / Avalanche
FEDERICO DURAND & HOFLI - Menta (Niebla y Jardines Tomados por las Plantas) / Spekk
MARTYN HEYNE - 2400 (Electric Intervals) / !K7
EMANCIPATOR - Mako (Baralku) / Loci
DJ SEINFELD - U hold me without Touch (Time spent away from U) / Lobster Fury
SEQUOYAH TIGER - Punta Otok (Parabolabandit) / Morr Music
JARGUNA AND FRIENDS - Down under (Trapped Vol. 1) / Projekt
DAVID BARON - Cracks in the Dream State (Cycles) / Here & Now
ALEX LAHEY - Perth Traumatic Stress Disorder (I love you like a Brother) / Dead Oceans
CHIHEI HATAKEYAMA - Raindrops on the Steel Helmet (excerpt) (Maybe) / White Paddy Mountain
KOMPILACE: - :
YUI ONODERA - Prism (VA: Pop Ambient 2018) / Kompakt