NOVINKY NA ALTERNATIVNÍ SCÉNĚ
NOVINKY NA ALTERNATIVNÍ SCÉNĚ

Kdy: neděle 20:00 - 00:00

Uvádí: Josef Sedloň

Co je to: pořad, v němž uslyšíte zcela nové zahraniční singly, alba či kompilace, některé i exkluzivně a poprvé právě zde!     

Tracklisty pořaduvíce
14.08. 20:00 - 00:45 JOSEF SEDLOŇ
07.08. 20:00 - 00:45 JOSEF SEDLOŇ
31.07. 20:00 - 00:45 JOSEF SEDLOŇ
24.07. 20:00 - 00:45 JOSEF SEDLOŇ
17.07. 20:00 - 00:45 JOSEF SEDLOŇ
10.07. 20:00 - 00:45 JOSEF SEDLOŇ
26.06. 20:00 - 00:45 JOSEF SEDLOŇ
19.06. 20:00 - 00:45 JOSEF SEDLOŇ
12.06. 20:00 - 00:45 JOSEF SEDLOŇ
05.06. 20:00 - 00:30 JOSEF SEDLOŇ
Slyšeli jste (14.8. 2016 od 20:00) Archiv Vysílání

SINGLY/EPS: - :
CLAVIS - Cydalise (20 Years of Freerange Pt. 5 EP) / Freerange
CRYSTAL CASTLES - Fleece / Fiction
DBRIDGE - I'm feeling cold (Pleasure District 006 EP) / Pleasure District
SEEKERSINTERNATIONAL - WakeUp!Dub / Bokeh Versions
SEBASTIAN MULLAERT - Windmaker (Windmaker EP) / Hypercolour
CLARITY - Fog / Blue Ruin / Samurai Music
WARPAINT - New Song / Rough Trade
SAM GELLAITRY - Dreamscapes (Escapism EP) / XL
CHICOLA - Childhood (Childhood EP) / Lost & Found
DJRUM - Space Race (part 1& 2) (Space Race EP) / 2nd Drop
MEEKA KATES - Wildfire EP (Wildfire EP) / Boogie Angst
DAVID DURANGO - Take me away (David Durango EP) / Soulfooled
FLORENCE + THE MACHINE - I will be (Songs From Final Fantasy XV EP) / Island
DBRIDGE VS SYNKRO & INDIGO - Pathsways (Exit vs 005 EP) / Exit
MUNK - The Oboe Onyx (The Bolero Bunuel EP) / Gomma
KLLO - Sense (Well Worn EP) / Ghostly International
RHAUDER & PAUL ST. HILAIRE - No more (Reconnection EP) / Ornaments
CUBICOLOUR - Dead End Thrills / Anjunadeep
J MAJIK - The Spell (Arabian Nights/The Spell Remasters 2016 EP) / Metalheadz
BEESMUNT SOUNDSYSTEM - Afterglow (Afterglow EP) / CHURCH
DANNY DAZE & RHR. - Ginga (Ginga EP) / Warung
THE INVISIBLE - Life´s Dancers (FLOATING POINTS rmx) / Ninja Tune
MICHAEL MAYER & AGORIA - Blackbird has spoken / !K7
ZOMBY - E.S.P. / Hyperdub
DISTRICT - Drowsy (Drowsy EP) / Chestplate
SEEING HANDS - I knew you / Seeing Hands
STWO - Haunted ft. Savdaliza (D.T.S.N.T EP) / HW&W
ÓLAFUR ARNALDS - Dalur (Island Songs EP) / Mercury Classic
AUDION - Gut Man Cometh (MATTHEW HERBERT rmx) (Gut Man Cometh/Destroyer Remixes EP) / !K7
DBRIDGE - Cos my Love is (Too late EP) / Exit
NEED FOR MIRRORS & CONCORD DAWN - Metallic (Technodrome/Metallic EP) / Blu Mar Ten
JOSH WINK - Shoelaces (Shoelaces EP) / Boysnoize
ALBA: - :
PASCAL PINON - Spider Light (Sundur) / Morr Music
VINYL WILLIAMS - L´Quasar (Brunei) / Company/Carpark
PETER BRODERICK - Under the Bridge (Partners) / Erased Tapes
ROOSEVELT - Belong (Roosevelt) / Greco-Roman/City Slang
LAKUTA - So sue us (Brothers & Sisters) / Tru Thoughts
PEZZNER - 3 Hands (Title Track) / Get Physical Music
MARCONI UNION - Riser (Ghost Stations) / Just Music
OF MONTREAL - Ambassador Bridge (Innocence Reaches) / Polyvinyl
KAIJU - Envy ft. Jack Gates (Seven Sins) / Deep Medi Musik
PORYA HATAMI & AROVANE - uun (Kaziwa) / Time Released Sound
LOU RHODES - Hope and Glory (Theyesandeye) / Nude
MELODIUM - Int2 (Luminol) / Audiobulb
JACK & AMANDA PALMER - Wynken, Blynken and Nod (Lucy & Carly Simon cover) (You got me Singing) / Cooking Vinyl
SKADEDYR - Culturen (Culturen) / Hubro
CHIHEI HATAKEYAMA - Grace (excerpt) (Grace) / White Paddy Mountain
KOMPILACE: - :
SERPH - Memories (Plus Ultra) / Noble
KOSHEEN - Hide U (FFS rmx) (Future Funk Squad: Rarities Remixed Remastered (2001-2006) / Future Funk Squad
SCUBA - Tense (VA: Scuba pres. Hotflush Vol. 4 Tech X Step (2008 - 2011) / Hotflush