Nadpis clanku

Vítejte na masažní desce!

Nedivte se, když se Váš vzkaz nezobrazí hned. Dorazí nejdřív k nám, my ho pak zveřejníme co nejdříve rovnou s odpovědí.

Snažte se psát takové dotazy, které mohou zajímat i ostatní poslouchače, soukromé dotazy na hudbu je lepší psát přímo do studia Radia 1 na studio@radio1.cz, případně na všeobecný mail Radia 1 radio1@radio1.cz nebo přímo jednotlivým moderátorům.

Pro napsaní vzkazu je potřeba se zalogovat (vpravo nahoře) nebo zaregistrovat!

Pokud máte nějaké další dotazy, směřujte sem.

jara karhan jara karhan
před 2 lety

Vážení přátelé,bude možné si poslechnout včerejší Zátiší ze záznamu?V archivu jsem ho zatím nenašel.Přeju všem pěkné teplé léto!P.S.Poslední dobou mi příjde,že jste snad jediné svobodné medium ve svobodném světě,což je dost velký paradox-))

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, Zátiší je doplněno a děkujeme :)

Martina Jehlíková Martina Jehlíková
před 2 lety

zdravím, nabízím ke koupi lístek na colours of ostrava... na sobotu a neděli... 18. a 19.7.2015...za 2300kč... včetně vstupenky do kempu... ozvěte se na email.... dididivizna@gmail.com...

Pavel Michalec Pavel Michalec
před 2 lety

Rád bych se podíval na seznam hraných skladeb v archivu vysílání rádia 1. Např. v pořadu Blue Train 18.8.2014 byla před půlnocí hraná jedna pěkná skladba. Chtěl jsem se podívat co to tenkrát bylo hráno za skladbu do archivu vysílání a seznam skladeb je prázdný... Ať se podívám do archivu jakéhokoliv pořadu půl roku zpět, tak už se mně seznam skladeb nezobrazí.. A já se ptám proč? Je mně to líto, protože bych si rád dohledal spoustu věcí a takhle už je nikdy nedohledám..
Žil jsem v domění, že tracklisty jsou vždy uloženy a že do nich lze zpětně kdykoliv nahlédnout...

Díky za odpověď

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, 18.8. je zde: http://www.radio1.cz/tracklisty/detail/4011 a další tracklisty zde - http://www.radio1.cz/tracklisty/?porad=10

vojtech rozsival vojtech rozsival
před 2 lety

Ke sve velke nelibosti musim letos ozelet Mighty Sounds. Mam 2 listky á 850 (z prvni vlny). osobni predani v Praze. zajemci necht se prosim ozvou na beatmasterv@quick.cz

diky

Tomas Korn Tomas Korn
před 3 lety

Zdravim vas do radia a vyridte prosimvas Kamce, ze ji pozdravuji a posloucham, jak sem slibil. Jsi nejlepsi. Kronak

Jakub Gall Jakub Gall
před 3 lety

Hezky den! Jak mohu zmenit svuj e-mail v profilu? Aktualni prestane fungovat, tak bych jej potreboval zmenit. Diky za radu!

Radio1.cz certified answer Radio1

prosím, ozvi se na klara.vlkova@radio1.cz, díky!

Ondřej Vacek Ondřej Vacek
před 3 lety

Zdravím R1

Poprvé jsem Vás náhodně naladil ještě na své stařičké hifi veži a to bylo někdy kdysi před rokem 2000. Pro lepší signál jsem si tehdy musel udělat systém DODO, takže jsem měl anténu až u střechy. Za ta léta se všechno výrazně změnilo k lepšímu, i ten signál :). Ale stále to není ono - hlavně při jízdě v autě po Dobříšsku. Přece jen jsme už na kraji pomyslného kruhu signálu ze strahovského vysílače Evžena Rošického. Chápu, finance, různé povolení o zvýšení výkonu z 5kW a další limity tomu brání. Ale mě to prostě nedá se nezeptat, protože Radio 1 je pouze jedno, jedno jediné poslouchatelné v ČR. Přemístění antény nebo zvýšení výkonu to jest asi hudba budoucnosti že? :) S Radiem 1 vstávám, s Rádiem 1 usínám! Jen tak dál... Díky Ondřej

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, děkujeme za zájem, ale výkon zvyšovat nemůžeme, protože okolo nás je mnoho dalších frekvencí , které provozuje někdo jiný a rušili bychom se navzájem. Vysílací stanoviště měnit nechceme, protože Strahov je jedno z nejlepších míst v Praze a navíc se změna musí vždy koordinovat s leteckým provozem apod. a celkově to není snadné. Takže zatím nic měnit neplánujeme.

Martina Jehlíková Martina Jehlíková
před 3 lety

zdravím do rádia, mám takový dotaz a doufám, že mi někdo z vás bude schopen poradit... je jedna písnička, slyšela jsem ji už i na rádiu jedna, ve které se zpívá creepy and creepy... myslím, že je to refrén... a já si prostě nemůžu vzpomenout, jaký je to interpret... může mě někdo, prosím, poštouchnout... díky martina

Radio1.cz certified answer Radio1

bohužel netušíme, ale třeba bude vědět někdo jiný....

josef prostý josef prostý
před 3 lety

ahoj, tak vás takhle poslouchám a dívám se na vaše stránky, kam večer vyrazit. No a narazím na tohle:
Americké centrum,Tržiště 13, Praha 1 – Malá Strana,17,30 – konference Ruská informační válka. Vítězí u nás? (konference PONTES se zaměří na ruskou propagandu. Jak ji vnímají Rusové, Ukrajinci a jak my na západě? A jak ovlivňuje naše média?).
Nechcete tady rovnou udělat sloupek Pehů, Mitrofanů a Štětínů, abychom měly ty správné názory?

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, podle nás je to zajímavé téma, nicméně Americké kulturní centrum má u nás smlouvu na vysílání Kulturního servisu, takže všechny jejich akce se v anoncích objeví,  a sloupky neplánujeme, Radio 1 je hudební stanice.

Tomáš Nero Tomáš Nero
před 3 lety

Z BLN MAM VZDYCKY LEPSI NALADU. DIK

Radio1.cz certified answer Radio1

Díky a předáváme :-)

Ignacio Gómez Ignacio Gómez
před 3 lety

Dobrý den, Kryštof , psaní od Córdoba Argentiny . Chci poslat objetí Andrelo a Ramiro , kteří žijí v sousedství Letné . Jsou to mí přátelé . Zdravím i vám a vynikající hudba, která zní a poslouchat přes on-line .
Zdravíme všechny z Argentiny .
Ignacio.

Radio1.cz certified answer Radio1

I my zdravím a děkujeme :-)

Richard Jenom Richard Richard Jenom Richard
před 3 lety

Zdravím R1!

Ako to že ešte stále neexistuje možnosť počúvať staršie programy z archívu? Je to niečo technicky náročné? Nerozmýšlali ste nad touto možnosťou? Plánujete archív programov do budúcna?

Vďaka.

Všetko najlepšie.

Richard.

Dublin.

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, starší pořady je možné si poslechnout ze záznamu, jsou ke stažení vždy v profilu pořadu. Jedná se ale pouze o "mluvené slovo", hudební pořady není možné dávat ke stažení kvůli autorským právům.

Lia Baumanová Lia Baumanová
před 3 lety

ahoj, bohužel jsem minula včerejší vzpomínkové Zátiší. Nebude k dispozici ze záznamu? Díky a moc pěkné narozeninové dny :-)

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, už je ke stažení http://www.radio1.cz/zatisi/?vysilani=43743 :-)

Petr Vanka Petr Vanka
před 3 lety

Zdarec pánové (Zdeněk Hnyk a Ivo Pospíšil), právě vzpomínáte na dobu kdy jsme byli mladí a poslouchá se to fakt hezky. Především bych chtěl Vám všem v R1 poděkovat za to co děláte. Kde jinde se může v jednom pořadu poslechnout Plastici, Zappa s J. Cashem. Díky Vám.

Radio1.cz certified answer Radio1

Děkujeme, vyřídíme, také si to užíváme :-)

Martin Kroupa Martin Kroupa
před 3 lety

Ahoj, včera jste v CD nonstop pouštěli Jessicu Pratt, nevíte, kde by se její album dalo sehnat? Díky a pohodový den:-)

Radio1.cz certified answer Radio1

Na koncertě v Jazz Docku budu desky určitě prodávat :-) http://www.radio1.cz/clanek/novinka/3677-jessica-pratt-v-jazz-docku a nebo je možné je koupit třeba zde: http://www.cdconnection.com/search/jessica_pratt


< Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 13 25 36 48 Další >

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.