Nadpis clanku

Vítejte na masažní desce!

Nedivte se, když se Váš vzkaz nezobrazí hned. Dorazí nejdřív k nám, my ho pak zveřejníme co nejdříve rovnou s odpovědí.

Snažte se psát takové dotazy, které mohou zajímat i ostatní poslouchače, soukromé dotazy na hudbu je lepší psát přímo do studia Radia 1 na studio@radio1.cz, případně na všeobecný mail Radia 1 radio1@radio1.cz nebo přímo jednotlivým moderátorům.

Pro napsaní vzkazu je potřeba se zalogovat (vpravo nahoře) nebo zaregistrovat!

Pokud máte nějaké další dotazy, směřujte sem.

David Švajda David Švajda
před 2 lety

Ahoj,
jak to vypadá s pořadem Volnej Průběh,už nějak dlouho nebyl :-) Dík,David

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, stále se hledá termín, který by vyhovoval všem, zatím se nám ho bohužel nepodařilo najít. Ale pracujeme na tom :-)

Jenda Žáček Jenda Žáček
před 2 lety

ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli je někde vidět, jaká skladba se aktuálně přehrává? očekával bych, že to bude někde na homepage jako první viditelná věc :) a ještě jeden dotaz: proč Radio 1 nevyužívá Spotify? bylo by super, kdyby aktuální žebříčky, novinky a jiné songy byly dostupné i prostřednictví profilů tam... díky a hezký den, Jenda

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj Jendo, skladby jsou vidět na přehravači Play.cz (včetně jejich mobilní aplikace). Skladba se ale zobrazuje pouze, pokud moderátor hraje z vysílacího počítače. Pokud hraje z CD nebo LP, tak bohužel skladba není zobrazena, ale posluchači ji mohou pak dohledat v playlistu na radio1.cz. Co se týče Spotify, využíváme ho na tvoření playlistů novinek, které přidáváme do archívu (spotify: radio1prague).

Ota Held Ota Held
před 2 lety

Ahoj,
obsah rádia, hrané styly, neformálnost, všechno zatím bezva.
Jen bych uvítal lepší výslovnost moderátorů hlavně při vyslovování názvů interpretů, skladeb a vůbec všeobecně anglických názvů :-D
Dík a zdar!

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, díky, budeme tlumočit :-)

Tomas Kopecky Tomas Kopecky
před 2 lety

Právě mám puštěné rádio a již nějakou dobu přemýšlím, že televizi úplně vypustím, právě hraje nádhernej jazz (Coltrain) a momentálně ouřadující DJ ani netuší jakou tím může jednotlivci způsobit radost, že takto hraje. Takže mu tímto chci jen velice srdečně poděkovat za krásnou večerní atmosféru... Váš pravidelný posluchač Tomáš Leporelo Kopecký

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, děkujeme, to byl David Brada a jeho Blue Train :-)

Miroslav Prokop Miroslav Prokop
před 2 lety

Ahoj, velice mě potěšila možnost poslouchat vás v DAB multiplexu RTI. Digitální příjimač jsem si zakoupil a jaké bylo mé zklamání, když jsem včera zjistil, že R1 již není v tomto multiplexu dostupné. Chystáte s tím něco udělat? Díky, Míra

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, je nám to moc líto, ale společnost Radio United Services ukončila v tuto chvíli spolupráci s provozovateli DAB vysílání. Ale určitě se do budoucna budeme snažit, aby bylo digitální vysílání obnoveno.

Roman Daniel Roman Daniel
před 2 lety

Zdravím, jak že se jmenuje ta Islandská kapela co bude v ČR? Nejsem anglicky mluvící a google mi nic nevyhledal při pokusech "wok island band". Líbila se mi ta ukázka tak jsem si chtěl na youtube najít songy.

PS: Když už jsem se kvůli vám sem registroval tak využiji prostor i ke kritice. --> Proč vysíláte jen v Praze??? Hodně jezdím károu služebně a rozbilo se mi radio/CD takže dočasná náhrada je kazeťák. Kazety už nemám takže poslouchám jen rádio. V Praze naladím vás ale všude jinde?? Pos**** rááádio, R1, F1, E2. Samý impulzy sr***k!

--> Přimlouvám se k rozšíření signálu.

Díky Roman...

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, jedná se o tohle :-) https://www.facebook.com/events/697549573715959/

Petr Metr Petr Metr
před 2 lety

Dobrý den, chystáte se něco udělat s aplikací pro mobily? Současný stav, kdy se aplikace automaticky vypíná jakmile chci na telefonu dělat něco jiného, nebo si ho třeba zamknout, abych ho mohl mít v kapse, je naprosto nepoužitelny. Dik

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, ano, víme o tom a omlouváme se, bohužel v tuhle chvíli s tím nic neuděláme, pouze můžeme doporučit k užívání aplikace od play.cz - více info viz zde https://files.radio1.cz/technika/. Díky za pochopení.

Jáchym Svoboda Jáchym Svoboda
před 2 lety

Ahoj, rád bych se zeptal co je se Zdeňkem Hnykem, už druhou středu nevysílá a v programu na jiný den ho také nevidím. Dík J.O.

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, Zdeněk má dovolenou, vysílat by měl už 10. února :-)

Štefan Kučík Štefan Kučík
před 2 lety

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, zda je možné dodatečně si pustit některý z programů Josefa Sedloňa ?
děkuji Štefan

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, podcast má pořad Seance, více na http://radar.lv/seance. A také Josef umísťuje některé DJ mixy na Soundcloud...

Petr Vlk Petr Vlk
před 2 lety

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, zda bude k dispozici možnost poslechnout si dnešní rozhovor s Com Truisem. Bohužel jsem ho nestihl.. Díky za odpověď!

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, je ke stažení na https://files.radio1.cz/rozhovory/

Kateřina Bártková Kateřina Bártková
před 2 lety

Ahoj, ahoj, díky za dnešní breakbeat conference! Byl to zážitek. V kombinaci s lexikologií, kterou se šrotim, byly tyhle dvě hoďky asi nejproduktivnější chvílí mého dne. Hrálo mi to tu na plný pecky. Skvělé. Více takových. :) Kačka

Radio1.cz certified answer Radio1

děkujeme, klukům jsme vyřídili! :-) hlavně ať jde to učení od ruky!

Pavel Rouha Pavel Rouha
před 2 lety

mohu se zeptat, jak se jmenovala pisen, co jste hrala kolem pred chvili kolem 12.20-25??
zpivala zena ..

Radio1.cz certified answer Radio1

Dobrý den, tracklist zde: https://files.radio1.cz/tracklisty/detail/7180

Robert Šantrůček Robert Šantrůček
před 2 lety

Ahoj všem, od 1.1.2016 nelze naladit signál R1 v normě DAB+, multiplexu TELEKO. Věčná škoda pro poslech radie bez šumu FM. Bude ještě šance poslechu digitálního vysílání ?? Díky. Robert.

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, v tuhle chvíli jsme pouze v multiplexu RTI - více info viz zde https://files.radio1.cz/technika/.

Ladislav Jež Ladislav Jež
před 2 lety

Ahoj, play list/seznam celoroční Hitparády R1 a Velké Sedmy letos nebude nebo se dotazuji příliš brzy?
Díky L

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, hitparáda už tam nějakou dobu je a sedmu doplníme co nejdříve, díky za upozornění!

Jan Kučera Jan Kučera
před 2 lety

Ahoj! S R1 vstávám, s R1 uléhám. s R1 přes internet jsem vyrostl a velice mě potěšila možnost poslouchat vás v DAB multiplexu TELEKO. Digitální příjimač jsem si kvůli tomu zakoupil a posledního třčivrtě roku zvesela denně poslouchal "bez kabelu". Jaké bylo mé zklamání, když jsem dnes ráno zjistl, že k 31.12.2015 vám s tímto multiplexem skončila smlouva o distribuci. Chystáte její obnovení?? Díky za odpovědˇ. Honza

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, děkujeme moc za přízeň. V tuhle chvíli jsme zatím pouze v multiplexu RTI - více info viz zde https://files.radio1.cz/technika/.


< Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 13 25 36 48 Další >

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.