R1 Goat
Právě hraje:
RADIO 1
02:00 - 06:00
on-line přehrávač
Nadpis clanku

Vítejte na masažní desce!

Nedivte se, když se Váš vzkaz nezobrazí hned. Dorazí nejdřív k nám, my ho pak zveřejníme co nejdříve rovnou s odpovědí.

Snažte se psát takové dotazy, které mohou zajímat i ostatní poslouchače, soukromé dotazy na hudbu je lepší psát přímo do studia Radia 1 na studio@radio1.cz, případně na všeobecný mail Radia 1 radio1@radio1.cz nebo přímo jednotlivým moderátorům.

Pro napsaní vzkazu je potřeba se zalogovat (vpravo nahoře) nebo zaregistrovat!

Pokud máte nějaké další dotazy, směřujte sem.

Milan Galamba Milan Galamba
před 5 lety

Ahoj,trika Amanita jsou parádní!!!Ještě bych uvítal kdyby se objevili i v dětské verzi.Jinak jste super,nové stránky také,jen u kulturního servisu bych navrhl aby šel seznam koncertů navolit týdně a měsíčně a ne jen k určitému dni.Díky a pokračujte v tom co děláte.

Radio1.cz certified answer Radio1

Díky moc, trika Amanita uděláme i v dětské verzi, ale zatím máme ještě starší dětská trika, tak až je vyprodáme, jsou na řadě ty od Amanita:-) seznam koncertů plánujeme navrátit na web, zatím není jasné v jaké podobě, ale pracuje se na tom.

Pavel Folk Pavel Folk
před 5 lety

ahoj
vždycky když slyším zajímavou hudbu na rádiu1 (a to se stává často:)) nebo zaslechnu kousek z rozhovoru například o filmu, běžím na Vaše stránky zjistit co je to za kapelu,nebo o čem se to mluví. Ne vždy se mi podaří z tracklistů odhadnout co to bylo za kapelu, o čem se mluví už vůbec nezjistím. Zlepšováček by byl uvádět v právě hrajeme to co je zrovna v tu chvíli v éteru. Vím že když na to kliknu mám podrobnosti, ale musím to študovat, lepší by byla informace o čem se zrovínka mluví, co hraje.Rádio 1 pouštím z play.cz, Zobrazil by mi winamp název kapely která právě hraje? díky moc
Trochu inspirace pro webmastera: http://www.originalfm.com/music/just-played

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, to zobrazování skladeb u nás není úplně jednoduchá záležitost, vysvětlujeme zde: http://www.radio1.cz/faq/. Názvy kapel se zobrazují v přehrávači play.cz, ale jen ty, které hrajeme z počítače. Ten příklad zobrazování skladeb je pěkný, ale u nás zřejmě nerealizovatelný, uvedené rádio pravděpodobně hraje z playlistu. Myslíme, že trochu nepohodlí při hledání názvů skladeb je lepší než být nuceni hrát z playlistů :-)

Maribel Rodriguez Maribel Rodriguez
před 5 lety

Ahoj from Panama... really nice music !!! Congratulations.....
Love your country .....

Radio1.cz certified answer Radio1

Thank you!!!

Roquen Lómë Roquen Lómë
před 5 lety

Dobrý den, bude nebo je někde k dispozici záznam rozhovoru Ólafura Arnaldse & Nilse Frahma z minulého týdne?

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, už tam je.

Patricia Talacko Patricia Talacko
před 5 lety

Kde že vystoupí Radical Satan?
Jo a právě vysílanípořad Meaningless...je špičkovej***

Radio1.cz certified answer Radio1

Ad Satan - info zde: http://www.advojka.cz/a2+
Za pochvalu pořadu děkujeme!

Jan Svoboda Jan Svoboda
před 5 lety

Vážení, mám vás rád, ale pro šílené množství reklam vás přestávám poslouchat. Nebaví mne při reklamách neustále používat funkci MUTE a když si po chvilce vzpomenu, že už by mohlo být po reklamě, opět zapnu zvuk a ... ano, většinou je tam další blok reklam. Zase to ztlumím, po chvíli opět zapnu a celé se to opakuje. A nesouvisí to s kvalitou reklam, některé jsou vtipné, jenže o to nejde. Jde o to, že se z toho brzo zblázníme, jsme reklamou zavaleni. Počítám, že to tak cítí více lidí. Tak to, prosím, vyřiďte svému vlastníkovi, protože je mi jasné, že za to nemůžete. Aspoń, že se dáte ztlumit či vypnout, horší je to např. s billboardy. I když i tady jsou iniciativy a petice za jejich omezení, jen se starat!

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, vybíráme z našich FAQ:

5. Proč je ve vysílání tolik reklam?
V první řadě je třeba řici, že Radio 1 není nijak dotované ani nedostává koncesionářské poplatky. A protože si na sebe musíme vydělat, znamená to, že žijeme pouze z reklam. Existují slabší i silnější inzertní období, v těch silnějších (duben-červen a říjen-listopad) je reklamy prostě více.

Takže asi tak. Bohužel s tím nic nenaděláme a jak je napsáno výše, říjen-listopad jsou prostě nejhorší měsíce....

Lucie Ol Lucie Ol
před 5 lety

To jo Esus tam mate,ale na starych strankach sel stahnout, ted to nejde.. Prehravac se otevre sam nejaky, je to jen bila stranka s cernou carou (omlouvam se nejsem pocitacovy expert) a tam se to neda ovladat, jako naprikla dat pauzu ap. drive se to myslim otevrelo ve Windows player..

Radio1.cz certified answer Radio1

Také nejsem počítačový expert, každopádně po kliknutí na záznam pořadu se mi otevře okénko, které nabídne buď uložení souboru nebo jeho otevření (v mém počítači jako výchozí Winamp). Nebo lze kliknout pravým tlačítkem na odkaz a dát "uložit odkaz jako", pak se soubor také uloží. Napište prosím, jaký prohlížec používate a jaký operační systém, ve Windows a Mozille vše funguje správně. díky.
A ještě náš IT radí - stáhnout aktuální verzi prohlížeče a Flash playeru, který používáte.

Jan Kotek Jan Kotek
před 5 lety

Ahoj zdravím. Chci Vás jako Radio 1 pochválit. Jsem Váš velký fanoušek. Sbírám trička s vaším potiskem. Vlastním i pár samolepek. Ty samolepky rozdávám dalším příznivcům Radia 1.. Pokud bych si měl vybrat mezi oblíbené moderátory, tak je to Josef Sedloň a Dan Walterstein. Ale všichni další moderátoři jsou také super. Takže Přeji mnoho zdaru. S pozdravem Honza Kotek - věrný posluchač R1.

Radio1.cz certified answer Radio1

To je krásné, moc děkujeme za přízeň a podporu!

Lucie Ol Lucie Ol
před 5 lety

Hoj Hoj Radiojedna! Kdyz stahuju Zatisi uz se to neda ulozit? a u toho prehravaciho programu nejde dat pauza.. :( a da se nekde najit Esus se stryckem Misou a taky stahnout?

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, Ešus je na www.radio1.cz/zatisi. Stahování normálně funguje, přehrávač používáš jaký?

Marek Lochman Marek Lochman
před 5 lety

Ahoj!

Nikde nemôžem nájsť jingly ani reklamy, ktoré boli na starej stránke. Dnes som chcel kamošovi pustiť opičku Kiki a kozu, ale nič z toho na stránke nie je...

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, tak jingly jsou zpět!

Antonín Panda Antonín Panda
před 5 lety

Stránky parádní, ale přimlouvám se za původní přehled koncertů - fakt to tu chybí

Radio1.cz certified answer Radio1

uvidíme, co se  s tím dá dělat, už na tom pracujeme :-)

Petra Nováková Petra Nováková
před 5 lety

Dobrý den, nejde mi stáhnout žádný Ešus. A ani nejde spustit z vašeho webu. Bude někdy možné si jej stahovat, jak to šlo na minulém webu? Díky za odpověď.

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, nám stahování funguje normálně, každopádně zaslali jsme požadavek programátorům, aby se na to podívali. Ještě radíme stáhnout aktuální verzi prohlížeče a Flash playeru, který používáte.

jakub slama jakub slama
před 5 lety

stránky pěkný. akorát se v safari špatně zobrazují. je možný že nejsou stránky na safari optimalizovaný? díky

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, napiš nám prosím, jakou verzi Safari máš, stránky by měly být pro Safari optimalizovány, díky.

Martin Stoss Martin Stoss
před 5 lety

Ahoj, nema nahodou nekdo dva listky na Amandu Palmer v Akropolis. 728 151 348. Diky Martin

Jarmila Izáková Jarmila Izáková
před 5 lety

Stránky vypadají dobře, lépe se hledají tracklisty. Co mi tu bohužel chybí je možnost pouštět si Radio jinak než přes play.cz - dříve bylo více možností. Děkuji.

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, jiné  možnosti jsou zatím přístupné zde: http://www.radio1.cz/technika/


< Předchozí 1 13 22 23 24 25 26 27 28 36 48 Další >

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.