Nadpis clanku

Vítejte na masažní desce!

Nedivte se, když se Váš vzkaz nezobrazí hned. Dorazí nejdřív k nám, my ho pak zveřejníme co nejdříve rovnou s odpovědí.

Snažte se psát takové dotazy, které mohou zajímat i ostatní poslouchače, soukromé dotazy na hudbu je lepší psát přímo do studia Radia 1 na studio@radio1.cz, případně na všeobecný mail Radia 1 radio1@radio1.cz nebo přímo jednotlivým moderátorům.

Pro napsaní vzkazu je potřeba se zalogovat (vpravo nahoře) nebo zaregistrovat!

Pokud máte nějaké další dotazy, směřujte sem.

Adam Princ Adam Princ
před 5 lety

Ahoj jedničko, nechcete rozšířit pokrytí signálu alespoň do celých středních čech :), přes net se špatně soutěží :D, a taky bych Vás mohl poslouchat celou cestu z Phy až domů.. před Kolínem se mi ztrácíte :(. A hlavně by jste šířili kvalitní hudbu dál i mmo Prahu ;)

Jinak zdar a sílu do dalších let :)

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, my bychom strašně rádi, ale bohužel to nejde:( tak jedině ten net zatím....

Luboš Soušek Luboš Soušek
před 5 lety

Zdravím, již několik dní mi nefunguje stream http://www.play.cz/radio/radio1-192.mp3.m3u můžete se na to prosím podívat ? Díky L.S.

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, stále nefunguje? prověřovali jsme to a funguje normálně. ozvi se nám prosím případně na radio1@radio1.cz, děkujeme.

Tomáš Kutina Tomáš Kutina
před 5 lety

Zdravím komplet R1. Také k signálu. Já mám Balance v pořádku, ale všiml jsem si poslední dobou, že signál je dost potichý. Ostatně to mi nijak nevadí ( alespoň to není rozeřvaný jako ostatní rádia, které stejně neposlouchám :) ) ale k problému. Nemůžu si jej spustit v jiném přehravači než PLAYCZ. Dříve to ovšem bez potíží fungovalo. Ten zas ale nemá ekvalizer oproti winampu např. Tož tak. Vy sami jste si vědomi nějaké chyby nebo je to problém na mé straně?
No a abych to vyrovnal - tak Vám moc děkuji za cca 15 let klídku a pohody pro mé uši, pro mou duši, pro psí uši a doufám že vydržíte minimálně dalších X let a potěšíte a zaujmete mnoho dalších lidí, kteří jsou zkrátka " do pohody " jakožto i Vy Rádio 1.
Díky Tom :)

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, také moc zdravíme a děkujeme za dlouholetou přízeň! Spuštění přes náš web nabízí volbu buď přes play.cz nebo přímo .m3u do přehrávače uživatele, pokud to nefunguje, doporučujeme aktualizaci flash a prohlížeče i přehrávače. Pak by vše mělo fungovat.

petr vosecký petr vosecký
před 5 lety

zdravím nejlepší rádio v republice a měl bych dotaz ke zvuku, potažmo k signálu. proč hrajete potišejc jsem si už tady přečetl, ale asi tak 90% mi hraje jen v jedný bedně a přístrojem to není (cédéčka mi hrajou normálně...). to budete taky ladit nebo s tím se nedá nic dělat?
díky a hodně dobrý muziky!!

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, děkujeme! co se týče zvuku,problém bude u tebe v přístroji (možná tuner nebo propojovací kabel, záleží, na co hraješ a jak to máš propojené). Pokud by nám  hrál jen jeden kanál, už bychom si toho dávno všimli.

daniela zálešáková daniela zálešáková
před 5 lety

Ahoj rádio, letos se vám narozky moc povedly, dobrý nápad opustit už hraní po jednotlivých letech a pojmout to víc uvolněně s hosty a "pamětníky":) Užila jsem si s vámi jinak úplně nechutnou angínu, ani jednou nepřeladila, ani nezapla TV, léčba od rána do večera s rádiem1:) Zdravím a díky, daniela

Radio1.cz certified answer Radio1

tak to nás moc těší, děkujeme a doufáme, že zdraví už zase slouží!

Jiri Pilstein Jiri Pilstein
před 5 lety

prosim Vas mohli byste dat do jinglu Brouka Pytlika? (Tak ty nevis co je radio 1 tak to je snadna pomoc....} Diky J.

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, bohužel uveřejnění brání autorský zákon....

zdeněk řemenář zdeněk řemenář
před 5 lety

Zdravím celé osazenstvo Radia 1:-)
Škoda, že nemá vaše naše radio narozeniny víckrát za rok! Vše, co se hraje vždy v únoru mě zvedá ze židle. Jsou to vzpomínky na poctivé Radio 1, kdy se "tuc tuc" hrálo jen dvě hodiny týdně a z éteru se většinou linula jen bezvadná rocková muzika a reklama byla jen na trojskou mlékárnu:-) Posloucám vás rád! Zdeněk

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, děkujeme, i my si to užíváme! :-)

Robert Jatel Robert Jatel
před 5 lety

Ahoj, s Radiem 1 vstávám s Radiem 1 uléhám -:) Poslouchám už roky internetovým přehrávačem, ale dnes (15.2.) je už druhý den "server down" :-( Ostatní neposluchatelná rádia nadále fungují. Pracuje se na řešení?

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, děkujeme! My jsme žádné problémy nezaznamenali, tak doufáme, že vše již funguje, tak jak má.

Petr Lácha Petr Lácha
před 5 lety

Poprvé co mi díky pořadu Swing Imperium nevadilo jet tak pozdě z práce! Bylo to úžasné a zvedlo mě to z pedálů mého starého vozu, který najednou uháněl jak za mlada! Aby ale má radost neskončila ve vzpomínkách, dá se ta hudba, zřejmě tedy Dj Mackie Massera, někde i koupit? Díky pelach@volny.cz

Radio1.cz certified answer Radio1

No to je krásné, děkujeme! Dotaz jsme předali dál, budeme informovat.

Tomáš Holoubek Tomáš Holoubek
před 5 lety

Hojte pro mě jste již více jak 12 let to nejlepší co se dá u nás poslouchat,dokonalá skladba songů pro každou chvíli,nedokážu si už představit bez vás každý den,jen v autě mě mrzí horší příjem)-ať vám to hraje jste skvělí,dííííky Tomáš Jičín

Radio1.cz certified answer Radio1

moc děkujeme za milý vzkaz:-)

Juraj Šedivý Juraj Šedivý
před 5 lety

Martine, velký dík za Sympathy for the Devil z dnešního rána, dokonale mi to zvedlo náladu :) Oblíbená písnička od Rolling Stones...

Radio1.cz certified answer Radio1

děkujeme, vyřídíme! :-)

Petr Kunc Petr Kunc
před 5 lety

Zdravím, musím souhlasit s Verčou Svobodovou...dost mi chybí, že na první pohled nejde vidět na vašem webu song, který právě hraje. Ano mám R1 občas puštěnou přes Play, ale raději přehrávám přes přehrávače...pozdrav z Brna, Petr

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, bohužel, nejlepší co dokážeme, je průběžně aktualizovaný tracklist moderatorů. Většina z  nich to zvládá psát tak, jak hrají, čili aktuální informace jsou. Pokud bychom se měli přizpůsobit tomu, abychom tuto službu mohli poskytovat tak jako ostatní, poslouchali byste úplně jiné rádio... A to určitě nechcete:-)

Martin Zub Martin Zub
před 5 lety

Paráda, den s muzikanty bych si nechal líbit klidně každý měsíc :).

Radio1.cz certified answer Radio1

Děkujeme! :-)

Veronika Svobodová Veronika Svobodová
před 5 lety

Ahoj,
chtěla bych se zeptat - na vašem webu asi nikde není možnost najít, co se právě hraje za song, hm? .)
Jinak hrajete skvěle! Pochvala! ,)

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, v přehrávačích play.cz by tracky hrané z počítače měly být vidět. Jinak jsou k dispozici playlisty ze všech djských směn i pořadů.
A děkujeme za pochvalu!

Jiri Istvanek Jiri Istvanek
před 5 lety

Moc se bavím!!! Ani mi moc nevadí, že u toho musím pracovat! Díky!!! Isztwa

Radio1.cz certified answer Radio1

Tak to nás těší, díky!


< Předchozí 1 13 18 19 20 21 22 23 24 25 37 49 Další >

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.