Nadpis clanku

Vítejte na masažní desce!

Nedivte se, když se Váš vzkaz nezobrazí hned. Dorazí nejdřív k nám, my ho pak zveřejníme co nejdříve rovnou s odpovědí.

Snažte se psát takové dotazy, které mohou zajímat i ostatní poslouchače, soukromé dotazy na hudbu je lepší psát přímo do studia Radia 1 na studio@radio1.cz, případně na všeobecný mail Radia 1 radio1@radio1.cz nebo přímo jednotlivým moderátorům.

Pro napsaní vzkazu je potřeba se zalogovat (vpravo nahoře) nebo zaregistrovat!

Pokud máte nějaké další dotazy, směřujte sem.

Filip Fabian Filip Fabian
před týdnem

Zdeněk Hnyk .... dneska si to zahral báječne ! Samá radosť počúvať takéto krásne skladbičky hned z rána . Super :) Filip a Martin SKD Vysočany !

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, děkujeme, vyřídíme :-)

Pavel Púš Pavel Púš
před 3 týdny

Dobrý den,
budou k dispozici ke stažení Odvážné palce z letošního roku? Díky.

Radio1.cz certified answer Radio1

Dobrý den,Palce jsou nyní k dispozici pouze na Mixcloudu Radia 1, a to zde.

Stepan Kraj Stepan Kraj
před měsícem

Ahoj, existuje něco jako live stream ze studia?Poslouchám Radio 1 přes 20 let a někdy mě prostě popadne neutuchající potřeba vidět,jaxi to ti moji "kámoši" ten den užívaji.. Díky Štěpán

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, zatím o tom neuvažujeme, ale neříkáme "ne" do budoucna :) uznáváme, že někdy by to opravdu mohl být vtipný pohled :) a jindy asi docela nuda....

Ladislav Soukup Ladislav Soukup
před 2 měsící

Některé dotazy tady jsou zodpovězené už od včera, na můj čekám už asi 3 týdny. Nevím, co tam tak dlouho řešíte, nebo jestli vám to vůbec přišlo. Tak to zopakuju. Proč nejsou na mixcloudu pořady 13 syrových a Inclubátor?

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, díky, že se připomínáš, omlouváme se, dotaz nám zapadl. Některé pořady se po dohodě s moderátory na Mixcloud nepostují, což je bohužel i případ těchto dvou.

Roman Ryšánek Roman Ryšánek
před 2 měsící

R1 poslouchám od 90´-tek - v Praze, pak už jen přes net - a i když mi někdy příjde spíše jako Rádio Hnyk a slovenských interpretů bývá sem tam po ránu až hanba- jste stále nejlepší rádio v ČR! Díky!! Monty

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, děkujeme moc za dlouholetou podporu. Slovenské interprety máme rádi a Zdenka Hnyka taky :) Tak snad se budeme lépe trefovat do vkusu :)

Michael Schneider Michael Schneider
před 2 měsící

Ahoj rádio, jak je možné, že má Drum n Bass a všechny ty šílený amatérský remixy takový prostor ve vysílání? Žádný jiný žánr neběží takovou dobu v kuse a tak často a přitom tyhle lámané beaty třeba v hitparádě nemají žádnou šanci, naprosto nulový zájem posluchačů. A co takovýhle úlety vůbec dělají v hlavním vysílacím čase? Je zřejmé, že “producent” je eufemismus pro lidi bez talentu hrát na cokoliv, kteří chtějí dělat nějak do hudby a také je jasné, že upravováním neustále se opakujícího základu třema knoflíkama žadné veledílo nikdy nevznikne ani když jich label vychrlí 100 za den. V neděli od 22h ideální čas pro takový experimenty.

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, jsme otevřeni všem žánrům a záleží na každém djovi, jak svůj set poskládá. Nicméně bereme v potaz a programové vedení bude na příslušné osoby apelovat :)

Olda Koza Olda Koza
před 2 měsící

Mile Radio,

vcera 25.4. (myslim kolem 18:30) jste vysilali rozhovor s autory blogu, ktery me zaujal, a dnes si cely den snazim vzpomenout na nazev toho blogu. Zaznam poradu Snack, ktery mel dle programu v ten cas bezet, ale obsahuje rozhovor o necem zcela jinem (CSR atd.). Mohli byste mi prosim poradit nazev blogu, o kterem jste si vcera povidali s jeho autory, pripadne kde najdu spravny zaznam rozhovoru?

Diky moc!

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, jednalo se o blog Poslední důvod, proč se nezabít - https://posledniduvod.cz/

Tomáš Kutina Tomáš Kutina
před 3 měsící

Ahoj Jedničko. Nemohu dohledat záznam rozhovoru ze Zátiší s Eugenem Kordou. Nepomohli by jste? Díky Tom

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, je dostupný na našem Mixcloudu - http://www.radio1.cz/zatisi/?vysilani=62326 nebo rovnou https://www.mixcloud.com/Radio_1_Prague/.

Klára Míšková Klára Míšková
před 3 měsící

Ahoj,
díky za dnešní skvělé hraní Mikoláše. Jako vždy to bylo výborné, ale dnes mě dostal kolem 8.hodiny nadstavbou v podobě vyprávění o skupině Kalle(táta, Bechyně, Zeman, bio vejce). Úvaha vygradovala větou "Takže naše spojení se skupinou Kalle není jen přes hudbu" to vše řečeno takovou tou sušší, spisovnou češtinou a to už jsem v autě vyprskla smíchy a smála se dalších 5 minut. Díky za zpříjemnění dalšího rána.
Klára

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, děkujeme za echo, jsme rádi, že vás naši moderátoři baví :-) Mikolášovi vyřídíme :-)

Miroslav Najman Miroslav Najman
před 4 měsící

Díky za Mixcloud, můžu teď poslouchat některé oblíbené pořady i mimo jejich reálný vysílací čas. Je to paráda :-) Poslouchám Radio 1 od roku 1992...

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, děkujeme za feedback, jsme rádi, že se Mixcloud líbí :-)

Aneta Schreinerová Aneta Schreinerová
před 4 měsící

Ahoj, kde se dá dohledat, který tracklist hrál od Martina Mikuláše 15.3. mezi 9 - 11:45. Snažila jsem se, ale nenašla jsem, budu ráda za hint ;)

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, tak bohužel v tomhle případě nepomůžeme, Martin si tracklist nepsal :(

Libor Benedikt Libor Benedikt
před 4 měsící

Velký dík, za to že jste :-) Poslouchám vás někdy od r. 95 a i díky vám jsem objevil spoustu skvělé muziky, o které bych se jinak vůbec nedozvěděl.
Kdyby to šlo, tak bych se přimlouval za posílení plzeňského signálu; stačí poodjet 20km od Plzně a je po jedničce :-(
Jen tak dál, čus

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, moc děkujeme za dlouholetou přízeň! :-) Bohužel Plzeň v tuhle chvíli lépe vyřešit nedovedeme, ale budeme se snažit :-)

Adam Postulka Adam Postulka
před 4 měsící

Dobrý den,
mohli byste prosím zahrát něco od Franz Ferdinand pro věrné poslouchače z firmy ILF.
díky Adam

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, tenhle vzkaz patří na studio@radio1.cz, ale lepší je rovnou zavolat na 224 25 25 24 :-) Děkujeme!

Martin Braun Martin Braun
před 4 měsící

Ahoj, můžu potvrdit, v Plzni se R1 fakt nedá poslouchat.. lépe řečeno naladit. Doma šumí, a to mám anténu jak prut na ryby. V autě, kam jsem pořídil i anténní zesilovač s údajným ziskem 12dB mi scan autorádia tu frekvenci ignoruje. Docela by mě zajímalo, jaký výkon má vysílač.. Jinak asi dobrý no :D Pa

Radio1.cz certified answer Radio1

ahoj, stav v Plzni monitorujeme, momentálně to bohužel na zlepšení nevypadá, ale do budoucnosti se určitě budeme snažit s tím něco udělat, i když jsme silně limitováni především financemi...

Jaroslav Pech Jaroslav Pech
před 5 měsící

dobrý den,
denně vás poslouchám v autě, v posledních dnech se mi nějak zhoršil v Plzni signál a vypadáváte mi. Může za to auto nebo kdo:-)
díky, hezký den
Jarís

Radio1.cz certified answer Radio1

Dobrý den, tak jsme to prověřovali a vše by mělo být v pořádku. Tak možná počasí? :)


< Předchozí 1 2 3 4 13 25 36 48 Další >

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.