R1 Goat
Právě hraje:
ROBERT
06:00 - 09:00
on-line přehrávač
KULTURNÍ SERVIS
KULTURNÍ SERVIS - Divadla
Divadla datum rozšířený popis
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
23.01.2018 19,30 - Jaroslav Dušek / Malá Vizita
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
23.01.2018 19h - Racek
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
23.01.2018 19,30 - Cirk La Putyka & Dejvické divadlo / Honey
Kulturní centrum VOZOVNA
Za žižkovskou vozovnou 18, Praha 3
23.01.2018 17h - Divadlo Lokvar: Malá mořská víla
Studio Hrdinů
Veletržní palác, Dukelských hrdinů 530/47, Praha 7
23.01.2018 20h - Jan Němec / Ester Krumbachová: O slavnosti a hostech
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
23.01.2018 9,30 - Hon na Jednorožce + 14,30, 15,30, 16,30 - Brum (pro nejmenší medvědy)
Divadlo POD PALMOVKOU
Zenklova 34, Praha 8
23.01.2018 19h - ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE
ŠVANDOVO divadlo
Štefánikova 57, Praha 5
23.01.2018 19h - Lámání chleba (J. Holcman) + ve studiu: 19h - Ztracená čest Kateřiny Blumové (H. Böll)
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
24.01.2018 19,30 - Divadlo NaHraně / Čtyřhra
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
24.01.2018 19h - Městské divadlo Brno / Dotkni se vesmíru a pokračuj
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
24.01.2018 19,30 - Cirk La Putyka & Dejvické divadlo / Honey
Kulturní centrum VOZOVNA
Za žižkovskou vozovnou 18, Praha 3
24.01.2018 10,30 - LouDkové divadélko: Princezna na hrášku
Studio Hrdinů
Veletržní palác, Dukelských hrdinů 530/47, Praha 7
24.01.2018 20h - Ladislav Fuks / Miloš Horanský: Pan Theodor Mundstock
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
24.01.2018 9,30, 15h - Hon na Jednorožce
Divadlo POD PALMOVKOU
Zenklova 34, Praha 8
24.01.2018 19h - DON JUAN
Papírna Plzeň
Zahradní 173/2, Plzeň
24.01.2018 20h - Underground Comedy
ŠVANDOVO divadlo
Štefánikova 57, Praha 5
24.01.2018 19h - Kurz negativního myšlení (B. Breien) + ve studiu: 19h - Protest/Rest (V. Havel, M. Hejduk)
MeetFactory
Na Sklárně 15, Praha 5
24.01.2018 20h - Ingeborg Bachmann: Malina
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
25.01.2018 19,30 - IMPRO Samé vody: Kolibřík s kytarou
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
25.01.2018 19h - Mnoho povyku pro nic
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
25.01.2018 19,30 - Cirk La Putyka & Dejvické divadlo / Honey
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
25.01.2018 9,30 - Hon na Jednorožce, 18h - Anežka chce tančit
Divadlo POD PALMOVKOU
Zenklova 34, Praha 8
25.01.2018 10h - NĚCO ZA NĚCO (veřejná generálka)
ŠVANDOVO divadlo
Štefánikova 57, Praha 5
25.01.2018 15h - Slušný člověk (M. Krátká)
Divadlo ARCHA
Na Poříčí 26, Praha 1
25.01.2018 20h - Noc myšlenek 2018 / Diskuzní fórum na téma utopie, moc, obraz a společnost
ALFRED VE DVOŘE
Fr. Křížka 36, Praha 7
25.01.2018 19,30 - SCARECROW / Every house has a door (USA) & Essi Kausalainen (FIN)
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
26.01.2018 19h – Krátká Dlouhá ST[ART] / Ghost Protocol
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
26.01.2018 19,30 - Cirk La Putyka & Dejvické divadlo / Honey
Studio Hrdinů
Veletržní palác, Dukelských hrdinů 530/47, Praha 7
26.01.2018 20h - Radio Ivo: Život nedoceníš
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
26.01.2018 9,30 - Koukej, svět!, 9,30, 18h - Hon na Jednorožce
Divadlo POD PALMOVKOU
Zenklova 34, Praha 8
26.01.2018 19h - NĚCO ZA NĚCO (PREMIÉRA)
ŠVANDOVO divadlo
Štefánikova 57, Praha 5
26.01.2018 19h - Kdo je tady ředitel? (L. von Trier)
VENUŠE VE ŠVEHLOVCE
Slavíkova 22, Praha 3, sál Švehlovy koleje
26.01.2018 20h - Chemické divadlo / Šumava láska
ALFRED VE DVOŘE
Fr. Křížka 36, Praha 7
26.01.2018 19,30 - SCARECROW / Every house has a door (USA) & Essi Kausalainen (FIN)
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
27.01.2018 15h - Divadlo Cylindr / Dobrodružné putování Ducha Ducháčka
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
27.01.2018 11, 14h - Divadlo Pro malý / Kvak a Žbluňk jsou kamarádi + 19h - Dating v osmi – Krátká Dlouhá ST[ART]
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
27.01.2018 15h - Divadlo LokVar / Malá mořská víla + 19,30 - Cirk La Putyka & Dejvické divadlo / Honey
Kulturní centrum VOZOVNA
Za žižkovskou vozovnou 18, Praha 3
27.01.2018 16h - Téměř divadelní společnost: Zlatá husa a Modrý kahanec
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
27.01.2018 10h - Koukej, svět!, 15,18h - Robin Hood + 13,45 - Žhavící dílna + 14h - Tvůrčí dílna v Galerii
Divadlo POD PALMOVKOU
Zenklova 34, Praha 8
27.01.2018 19,30 - MICKEY MOUSE
ŠVANDOVO divadlo
Štefánikova 57, Praha 5
27.01.2018 19h - Rajče a Okurka / Rajče a Okurka: V lednici (premiéra)
MeetFactory
Na Sklárně 15, Praha 5
27.01.2018 20h - Třetí lež
Villa Pellé
Pelléova 10, Praha 6
28.01.2018 15h - HALÓ, JÁCÍČKU! / divadýlko pro děti
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
28.01.2018 16h - Divadlo Cylindr / Země je placatá, jinak tě zabiju!
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
28.01.2018 19h - Souborné dílo W. Shakespeara ve 120 minutách
Divadlo DOBEŠKA
Jasná I 1181/6, Praha 4
28.01.2018 15h – Divadélko Na koleně / Lakomá Barka
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
28.01.2018 19,30 - Cirk La Putyka & Dejvické divadlo / Honey
Studio Hrdinů
Veletržní palác, Dukelských hrdinů 530/47, Praha 7
28.01.2018 20h - Elfriede Jelinek: Dílo
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
28.01.2018 11, 15h – Zahrada + 11, 13h - Zvuk mi není fuk
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
28.01.2018 19,30 - Divadlo utlačovaných
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
29.01.2018 20h - Limpid Works / Let me be… (Bil Bul Ol...)
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
29.01.2018 19h - Oblomov
Divadlo DOBEŠKA
Jasná I 1181/6, Praha 4
29.01.2018 19,30 - Besídka 2018 / Tradiční představení divadla Sklep
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
29.01.2018 19,30 - Cirk La Putyka & Dejvické divadlo / Honey
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
29.01.2018 9,30 - To byl jen vtip!
Divadlo POD PALMOVKOU
Zenklova 34, Praha 8
29.01.2018 19h - MŮJ ROMANTICKÝ PŘÍBĚH
ŠVANDOVO divadlo
Štefánikova 57, Praha 5
29.01.2018 19h - Hamlet (W. Shakespeare) + ve studiu: 19h - Just Impro / Just! Impro Show
VENUŠE VE ŠVEHLOVCE
Slavíkova 22, Praha 3, sál Švehlovy koleje
29.01.2018 20h - Chemické divadlo / Zlaté město + koncert Edgar Schwarz
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
29.01.2018 19,30 - „AmaStage“: Divadlo Traverza: Chuť jeho rtěnky
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
30.01.2018 19,30 - Divadlo BLAMA / Upír ve sklepě
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
30.01.2018 19h - 407 gramů z Bohumila Hrabala
Divadlo DOBEŠKA
Jasná I 1181/6, Praha 4
30.01.2018 19,30 - Besídka 2018 / Tradiční představení divadla Sklep
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
30.01.2018 19,30 - Cirk La Putyka / Airground
Kulturní centrum VOZOVNA
Za žižkovskou vozovnou 18, Praha 3
30.01.2018 17h - Jiří Polehňa: Neposlušná kůzlátka
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
30.01.2018 9,30 – Zahrada, 9,30 - To byl jen vtip!
Divadlo POD PALMOVKOU
Zenklova 34, Praha 8
30.01.2018 10h - EDITH A MARLENE + 19h - Indigo company / JAK JE DŮLEŽITÉ BÝTI (S) FILIPEM
ŠVANDOVO divadlo
Štefánikova 57, Praha 5
30.01.2018 19h - CRY BABY CRY (S. Krátká) + ve studiu: 19h - Herecké studio ŠD / Kytice (K. J. Erben)
VENUŠE VE ŠVEHLOVCE
Slavíkova 22, Praha 3, sál Švehlovy koleje
30.01.2018 20h - Impro dell‘ Arte aneb Tragikomedie na přání Improvize
MeetFactory
Na Sklárně 15, Praha 5
30.01.2018 20h - Sara Baume: Jasno lepo podstín zhyna
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
31.01.2018 19,30 - Divadlo NaHraně / Dokonalá pitomost
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
31.01.2018 19h - Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾
Divadlo DOBEŠKA
Jasná I 1181/6, Praha 4
31.01.2018 19,30 - Výběr z Besídek / Sklizeň nejlepších plodů posledních let Divadla Sklep
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
31.01.2018 19,30 - Cirk La Putyka / Airground
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
31.01.2018 9,30 – Zahrada, 9,30 - To byl jen vtip!, 18h - Minor fórum
Divadlo POD PALMOVKOU
Zenklova 34, Praha 8
31.01.2018 19h - NĚCO ZA NĚCO
ŠVANDOVO divadlo
Štefánikova 57, Praha 5
31.01.2018 19h - Popeláři (R. Sikora, D. Gombár, R. Holý) + ve studiu: 19h - Scénické rozhovory / Tomáš Lebeda
VENUŠE VE ŠVEHLOVCE
Slavíkova 22, Praha 3, sál Švehlovy koleje
31.01.2018 20h - Depresivní děti touží po penězích / 120 dnů Sodomy
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
01.02.2018 19h - Heda Gablerová
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
01.02.2018 19h - Heda Gablerová - derniéra
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
01.02.2018 19,30 - Divadlo NaHraně / Hrabě 2.15: Bez dechu
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
01.02.2018 9,30 - Robin Hood, 18h - Anežka chce tančit, 20,30 - A taková to byla láska host
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
02.02.2018 19h - Souborné dílo W. Shakespeara ve 120 minutách
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
02.02.2018 9,30, 10,30, 11,30 - Brum (pro nejmenší medvědy), 18h - Robin Hood
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
03.02.2018 15h - Divadlo u Staré herečky / O Šípkové Růžence + 19,30 - 420PEOPLE & Please the Trees
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
03.02.2018 15h - Sněhová královna
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
04.02.2018 17h - Jak jsem se ztratil
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
04.02.2018 19,30 - VOSTO5 / PROTON!!!
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
04.02.2018 15h - Sněhová královna
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
05.02.2018 19h - Hovory na útěku
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
05.02.2018 18,30 - Bratři v tri(c)ku / Bratří speciál
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
05.02.2018 9,30, 10,30, 11,30 - Brum (pro nejmenší medvědy)
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
06.02.2018 19h - Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
06.02.2018 19,30 - 420PEOPLE / Mirage
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
06.02.2018 19,30 - Divadlo BLAMA / Poslední Kachna
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
06.02.2018 9,30 - Koukej, svět!, 9,30 - Sněhová královna
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
07.02.2018 19h - Racek
ALFRED VE DVOŘE
Fr. Křížka 36, Praha 7
07.02.2018 20h - SHADOW MEADOW / Jan Mocek
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
07.02.2018 19,30 - Divadlo NaHraně / Čtyřhra
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
07.02.2018 9,30 - Koukej, svět!, 9,30 - Sněhová královna
METRO club Beroun
V Hlinkách 1513, Beroun
08.02.2018 20,30 - Underground Comedy – stand up show!
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
08.02.2018 19h - Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
08.02.2018 19,30 - Cirk La Putyka / Play
ALFRED VE DVOŘE
Fr. Křížka 36, Praha 7
08.02.2018 20h - SHADOW MEADOW / Jan Mocek
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
08.02.2018 19,30 - IMPRO Samé vody: Karfiol v podpaží
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
08.02.2018 9,30 - Sněhová královna, 18h - Koukej, svět!
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
09.02.2018 19h - Jak jsem se ztratil
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
09.02.2018 19,30 - Cirk La Putyka / Play
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
09.02.2018 19,30 - Divadlo NaHraně / Dokonalá pitomost
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
09.02.2018 9,30 - O pejskovi a kočičce, 18h - O pejskovi a kočičce
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
10.02.2018 17h - Lucerna
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
10.02.2018 15h - Studio DAMÚZA / Superkluk + 19,30 - Cirk La Putyka / Play - DERNIÉRA
ALFRED VE DVOŘE
Fr. Křížka 36, Praha 7
10.02.2018 20h - PANORÁMA / Klára Hutečková a kol.
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
10.02.2018 19h - Miriam Bayle / IMPROVIZUJ
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
10.02.2018 15h - Zahrada
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
11.02.2018 19h - Muži sa minuli – Krátká Dlouhá / Slovenská sekce
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
11.02.2018 18h - Bratři v tri(c)ku / Funus
ALFRED VE DVOŘE
Fr. Křížka 36, Praha 7
11.02.2018 20h - PANORÁMA / Klára Hutečková a kol.
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
11.02.2018 19,30 - Jaroslav Dušek / Malá Vizita
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
11.02.2018 10h - Trpasličí pohádka, 15h – Nebojsa, 10,10 - Sen o snu
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
12.02.2018 19h - Mnoho povyku pro nic
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
12.02.2018 19,30 - Cirk La Putyka / Slapstick Sonata
ALFRED VE DVOŘE
Fr. Křížka 36, Praha 7
12.02.2018 20h - Everywhen / PREMIÉRA
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
12.02.2018 9,30 - Anežka chce tančit
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
13.02.2018 19h - STK Theatre Concept - Bouře
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
13.02.2018 19,30 - Cirk La Putyka / Slapstick Sonata
ALFRED VE DVOŘE
Fr. Křížka 36, Praha 7
13.02.2018 20h - Everywhen
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
13.02.2018 9,30 - To byl jen vtip!, 9,30 - Nebojsa
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
14.02.2018 19h - Viktor aneb Dítka u moci - derniéra
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
14.02.2018 19,30 - Dejvické divadlo / Vzkříšení
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
14.02.2018 19,30 - Divadlo NaHraně / Paralelní vesmíry
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
14.02.2018 9,30 - Nebojsa
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
15.02.2018 15h - Jak jsem se ztratil
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
15.02.2018 19,30 - Dejvické divadlo / Vzkříšení
ALFRED VE DVOŘE
Fr. Křížka 36, Praha 7
15.02.2018 20h - Andrea Miltnerová pro Spectaculare 2018
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
15.02.2018 19,30 - Nataša Burger / Vlny
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
15.02.2018 9,30 - Záhada hlavolamu, 9,30, 18h - Mami, už tam budem?, 18h - Záhada hlavolamu
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
16.02.2018 19h - Kabaret Kainar – Kainar
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
16.02.2018 19,30 - Dejvické divadlo / Ucpanej systém
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
16.02.2018 19,30 - Divadlo Cylindr / Anna Karenina
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
16.02.2018 18h - Záhada hlavolamu, 16,30 - Čteme hrou
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
17.02.2018 15h - Malé divadélko Praha / O Červené Karkulce & O Palečkovi + 19,30 - Dejvické divadlo / Ucpanej systém
ALFRED VE DVOŘE
Fr. Křížka 36, Praha 7
17.02.2018 17h - Příběhy malé Lupitiny González / SOBOTNÍ POHÁDKA
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
17.02.2018 15h - Divadlo Cylindr / O vodníkovi z Čertovky
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
17.02.2018 11h - Jak se dělá… světlo + 15h - O klukovi, který neuměl zlobit
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
18.02.2018 19h - Souborné dílo W. Shakespeara ve 120 minutách
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
18.02.2018 19,30 - Cirk La Putyka / La Putyka
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
18.02.2018 16h - Divadlo Cylindr / Děvčátko Momo + 19,30 - DS Pod Hanou / Když se zhasne
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
18.02.2018 10h - Dlouhý, Široký a Bystrozraký + 15h - Demokracie
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
19.02.2018 19h - Polední úděl
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
19.02.2018 19,30 - Cirk La Putyka / La Putyka
ALFRED VE DVOŘE
Fr. Křížka 36, Praha 7
19.02.2018 20h - KEEP CALM / Ufftenživot
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
19.02.2018 19,30 - Divadlo NaHraně / Dokonalá pitomost
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
20.02.2018 19h - 407 gramů z Bohumila Hrabala
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
20.02.2018 19,30 - Cirk La Putyka / La Putyka
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
20.02.2018 19,30 - Divadlo Cylindr / Tonka Šibenice
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
20.02.2018 9,30 - Demokracie + Já volím!
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
21.02.2018 19h - Oblomov
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
21.02.2018 19,30 - Nataša Burger a Vladislava Kužílková / Ty dvě, které obědvají
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
21.02.2018 9,30 - Demokracie + Já volím!
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
22.02.2018 19h - Lidská tragikomedie
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
22.02.2018 19,30 - Circo Aereo & Thomas Monckton / The Artist
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
22.02.2018 19,30 - Divadlo NaHraně / Neskonalá (PREMIÉRA)
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
22.02.2018 9,30, 18h - Zahrada
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
23.02.2018 19h - Jak jsem se ztratil
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
23.02.2018 19,30 - Circo Aereo & Thomas Monckton / The Artist
ALFRED VE DVOŘE
Fr. Křížka 36, Praha 7
23.02.2018 18h - v rámci festivalu Malá inventura 2018 / KEEP CALM / Ufftenživot
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
23.02.2018 19,30 - Divadlo Cylindr / Budu všude kolem tebe
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
23.02.2018 18h - O klukovi, který neuměl zlobit + 18h - Minor fórum
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
24.02.2018 11, 14h - Kvak a Žbluňk jsou kamarádi – host Divadlo Pro malý
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
24.02.2018 15h - Bratři v tri(c)ku / Malíři + 19,30 - Circo Aereo & Thomas Monckton / The Artist
ALFRED VE DVOŘE
Fr. Křížka 36, Praha 7
24.02.2018 16, 20h - v rámci festivalu Malá inventura 2018 / DIE RACHE / Handa Gote Research & Development ( ve studiu Alta )
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
24.02.2018 18h - Divadlo Cylindr / Škola Malého stromu
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
24.02.2018 13,45 - Žhavící dílna + 15, 18h - Libozvuky
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
25.02.2018 17h - O líné babičce
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
25.02.2018 16h - Divadlo Cylindr / Země je placatá, jinak tě zabiju! + 19,30 – beseda: Jaroslav Dušek / Duše K - tentokrát o uzdravení z tinnitu a endometriózy
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
25.02.2018 10,10 - Jak se dělá výstava + 10, 15h - Natiskni SiTo + 11, 15h - Lipany
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
26.02.2018 19h - Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
26.02.2018 18,30 - Cirk La Putyka / Biograf
ALFRED VE DVOŘE
Fr. Křížka 36, Praha 7
26.02.2018 16, 20h - v rámci festivalu Malá inventura 2018 / Stereopresence
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
26.02.2018 19,30 - Divadlo SoliTEAter / Dostaví se Oscar Wilde
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
27.02.2018 19h - Ghost Protocol - Krátká Dlouhá/Start
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
27.02.2018 18,30 - Cirk La Putyka / Biograf
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
27.02.2018 19,30 - Divadlo Cylindr / Anna Karenina
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
27.02.2018 9,30 – Lipany + 9,30 - To byl jen vtip!
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
28.02.2018 19h - Lucerna
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
28.02.2018 19,30 - Divadlo NaHraně / Neskonalá
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
28.02.2018 9,30 - Lipany + Na okamžik husitou + 9,30 - To byl jen vtip!