R1 Goat
Právě hraje:
RADIO 1
01:00 - 06:00
on-line přehrávač
KULTURNÍ SERVIS
KULTURNÍ SERVIS - Divadla
Divadla datum rozšířený popis
Studio Hrdinů
Veletržní palác, Dukelských hrdinů 530/47, Praha 7
21.11.2017 22. Pražský divadelní festival německého jazyka: 20h - Theater Neumarkt, ZürichWolfgang Herrndorf: Obrazy tvé velké lásky / Bilder deiner grossen Liebe
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
21.11.2017 19h - Viktor aneb Dítka u moci
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
21.11.2017 9,30 - Sněhová královna + 9,30 - To byl jen vtip!
ŠVANDOVO divadlo
Štefánikova 57, Praha 5
21.11.2017 19h - Ztracená čest Kateřiny Blumové (H. Böll)
Kulturní centrum VOZOVNA
Za žižkovskou vozovnou 18, Praha 3
21.11.2017 17h - Cirkus Žebřík: Myš a smutný pán
Divadlo POD PALMOVKOU
Zenklova 34, Praha 8
21.11.2017 19h - PANÍ BOVARYOVÁ
Palác Akropolis
Kubelíkova 27, Praha 3
21.11.2017 20h - DESTRUKCE SPIRIT: ALEŠ ČERMÁK & JINDŘIŠKA KŘIVÁNKOVÁ - DESTRUKCE SPIRIT
MeetFactory
Na Sklárně 15, Praha 5
21.11.2017 19h - Irvine Welsh: Pohlavní životy siamských dvojčat
ALFRED VE DVOŘE
Fr. Křížka 36, Praha 7
21.11.2017 20h - Shadow Meadow / PREMIÉRA
Divadlo ARCHA
Na Poříčí 26, Praha 1
21.11.2017 20h - Jana Svobodová, Wen Hui a kol.: / Divadlo Archa / Living Dance Studio - Obyčejní lidé
Na Slamníku
Wolkerova 17, Praha 6
21.11.2017 - 21.11.2017 19h - Divadelní spolek Rozkoš - veřejná generálka představení Taťkové a kukačky  (vstup zdarma)
Studio Hrdinů
Veletržní palác, Dukelských hrdinů 530/47, Praha 7
22.11.2017 22. Pražský divadelní festival německého jazyka: 20h - Theater Neumarkt, ZürichWolfgang Herrndorf: Obrazy tvé velké lásky / Bilder deiner grossen Liebe
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
22.11.2017 19,30 - Divadlo Cylindr / Muž, který sázel stromy (Čtení z knihy francouzského spisovatele Jeana Giona s hudebním podkresem. Příběh muže, který sázel naději a sklidil štěstí)
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
22.11.2017 19h - Lucerna
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
22.11.2017 9,30 - Sněhová královna + 9,30 - Koukej, svět!
ŠVANDOVO divadlo
Štefánikova 57, Praha 5
22.11.2017 19h - Kurz negativního myšlení (B. Breien) + ve studiu: 19h - Srdce patří za mříže (D. Košťák)
Divadlo POD PALMOVKOU
Zenklova 34, Praha 8
22.11.2017 19h - ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE
Experimentální prostor NoD
Dlouhá 33, Praha 1
22.11.2017 19,30 - 420PEOPLE: Královna víl
Palác Akropolis
Kubelíkova 27, Praha 3
22.11.2017 20h - DESTRUKCE SPIRIT: ALEŠ ČERMÁK & JINDŘIŠKA KŘIVÁNKOVÁ - DESTRUKCE SPIRIT
ALFRED VE DVOŘE
Fr. Křížka 36, Praha 7
22.11.2017 20h - Shadow Meadow / PREMIÉRA
Divadlo ARCHA
Na Poříčí 26, Praha 1
22.11.2017 20h - Jana Svobodová, Wen Hui a kol.: / Divadlo Archa / Living Dance Studio - Obyčejní lidé
Divadlo POD PALMOVKOU
Zenklova 34, Praha 8
23.11.2017 22. Pražský divadelní festival německého jazyka: 20h - Cena Josefa Balvína / Národní divadlo Brno, Divadlo Reduta / Rainer Werner Fassbinder: Strach jíst duši / Angst essen Seele auf
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
23.11.2017 19,30 - Divadlo Cylindr / Tonka Šibenice (Pravdivý příběh známé prostitutky, v režii Jaroslava Duška)
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
23.11.2017 19h - Hovory na útěku
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
23.11.2017 9,30, 15h – Lipany + 18h - Koukej, svět!
ŠVANDOVO divadlo
Štefánikova 57, Praha 5
23.11.2017 19h - Popeláři (R. Sikora, D. Gombár, R. Holý) + ve studiu: 19h - Buchty a loutky / Hrůza v Brně
Divadlo POD PALMOVKOU
Zenklova 34, Praha 8
23.11.2017 20h - STRACH JÍST DUŠI / Pražský divadelní festival německého jazyka
Divadlo ARCHA
Na Poříčí 26, Praha 1
23.11.2017 20h - Spielraum Kollektiv / Divadlo Archa / Archa.lab – Fidlovačka aneb Kdo je My?
Studio ALTA
U Výstaviště 21, Praha 7 - Holešovice
23.11.2017 19,30 - “MINE” by T.I.T.S. (Tato audio-vizuální performance nezávislého skandinávsko-českého kolektivu T.I.T.S. neobvyklým způsobem pojednává o lidské touze vlastnit)
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
24.11.2017 22. Pražský divadelní festival německého jazyka: 20h - Bewegtbildtheater, LuxemburgGerlind Reinshagen: Žena a město / Die Frau und die Stadt
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
24.11.2017 19h - Jak jsem se ztratil
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
24.11.2017 9,30 - Koukej, svět! + 9,30 - Lipany + Na okamžik husitouČteme hrou + 18h - Lipany
ŠVANDOVO divadlo
Štefánikova 57, Praha 5
24.11.2017 19h - Pohřeb až zítra (N. Kocab)
Divadlo POD PALMOVKOU
Zenklova 34, Praha 8
24.11.2017 19h - ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE (PREMIÉRA)
ALFRED VE DVOŘE
Fr. Křížka 36, Praha 7
24.11.2017 20h - Panoráma /Klára Hutečková, Kateřina Součková, Veronika Svobodová
Divadlo ARCHA
Na Poříčí 26, Praha 1
24.11.2017 20h - Spielraum Kollektiv / Divadlo Archa / Archa.lab – Fidlovačka aneb Kdo je My?
Divadlo ARCHA
Na Poříčí 26, Praha 1
25.11.2017 22. Pražský divadelní festival německého jazyka: 20h - Schaubühne am Lehniner Platz, BerlinMilo Rau: Soucit / Mitleid
Nová scéna Národního divadla
Národní 4, Praha 1
25.11.2017 22. Pražský divadelní festival německého jazyka: 20h - Schauspiel HannoverIlija Trojanow: Moc a vzdor / Macht und Widerstand
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
25.11.2017 15h - Záhada hlavolamu + 16h - Jedna nebo dvě pohádky pro Alef host + 18h - Záhada hlavolamu + 11, 12,30 - Bubnování v kruhu + 13,45 - Žhavící dílna / Tvůrčí dílna v Galerii
ŠVANDOVO divadlo
Štefánikova 57, Praha 5
25.11.2017 19h - Západočeské divadlo v Chebu / Ženy na pokraji nervového zhroucení + ve studiu: Festival Nad Prahou půlměsíc: 19h - To Somewhere Else
Divadlo X10 ve Strašnickém divadle
Solidarity 1986, Praha 10
25.11.2017 19,30 - DOROTA MASŁOWSKA: DEN BEZ RUSÁKA
Kulturní centrum VOZOVNA
Za žižkovskou vozovnou 18, Praha 3
25.11.2017 16h - Téměř divadelní společnost: Jak Václav princeznu vyléčil a Zakletý les
Divadlo POD PALMOVKOU
Zenklova 34, Praha 8
25.11.2017 19h - MOCNÁ AFRODÍTÉ + Palmoff: 19,30 - PŘÍSNĚ TAJNÉ (derniéra)
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
25.11.2017 15h - DIVADLO PRO MALÝ: KVAK A ŽBLUŇK
ALFRED VE DVOŘE
Fr. Křížka 36, Praha 7
25.11.2017 20h - Panoráma /Klára Hutečková, Kateřina Součková, Veronika Svobodová
Divadlo ARCHA
Na Poříčí 26, Praha 1
26.11.2017 22. Pražský divadelní festival německého jazyka: 20h - Schaubühne am Lehniner Platz, BerlinMilo Rau: Soucit / Mitleid
Nová scéna Národního divadla
Národní 4, Praha 1
26.11.2017 22. Pražský divadelní festival německého jazyka: 20h - Schauspiel HannoverIlija Trojanow: Moc a vzdor / Macht und Widerstand
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
26.11.2017 16h - Divadlo Cylindr / Jak Andělíček Koledníček Vánoce prožil /// PREMIÉRA + 19,30 - Jaroslav Dušek / Duše K - host bude potvrzen v následujících dnech (Poutavé vyprávění Jaroslava Duška a jeho hostů s besedou s diváky)
Divadlo DOBEŠKA
Jasná I 1181/6, Praha 4
26.11.2017 15h - Divadlo Liberta / O Rybabě a mořské duši
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
26.11.2017 19h - Lucerna
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
26.11.2017 10h - O pejskovi a kočičce + 15h - Robin Hood + 10,10 - Jak se dělá výstava
Divadlo X10 ve Strašnickém divadle
Solidarity 1986, Praha 10
26.11.2017 15h - LEDNÍ MEDVÍDKU VRAŤ SE DOMŮ | PRO DĚTI | HOST
Divadlo POD PALMOVKOU
Zenklova 34, Praha 8
26.11.2017 Taneční festival Free Fall
Experimentální prostor NoD
Dlouhá 33, Praha 1
26.11.2017 19,30 - Srdce na playe aneb Jak se dostal Heardt na Burning man
Palác Akropolis
Kubelíkova 27, Praha 3
26.11.2017 20h - DESTRUKCE SPIRIT: SPITIRE COMPANY & DIVADLO DRAK A INSTITUT FIGURATIVNÍHO DIVADLA - FRAGMENTY MILOSTNÝCH OBRAZŮ
MeetFactory
Na Sklárně 15, Praha 5
26.11.2017 20h - Fernando Arrabal: Pohřeb sardinky
Divadlo ARCHA
Na Poříčí 26, Praha 1
26.11.2017 20h - Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5 – Dechovka (v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6)
Werichova vila
U Sovových mlýnů 501/7, Malá Strana, Praha 1
26.11.2017 20h - Trochu jiný Don Juan
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
27.11.2017 19,30 - Divadlo NaHraně / Dokonalá pitomost (Vyhnout se zasnoubení? Získat pro strýce vzácnou starožitnost? Zachránit tetičku před vězením? A nezmačkat si při tom všem oblek? Stačí mít správného sluhu! Slavná dvojice Bertie a Jeeves doplněná o excentrickou služebnou. Držte si buřinky, jízda začíná!)
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
27.11.2017 19h - Racek
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
27.11.2017 9,30 - O pejskovi a kočičce
ŠVANDOVO divadlo
Štefánikova 57, Praha 5
27.11.2017 19h - Lámání chleba (J. Holcman) + ve studiu: 19h - Herecké studio ŠD / Kytice (K. J. Erben)
Divadlo X10 ve Strašnickém divadle
Solidarity 1986, Praha 10
27.11.2017 19,30 - STANISŁAW LEM: SOLARIS / Hrajeme v DUP39
Divadlo POD PALMOVKOU
Zenklova 34, Praha 8
27.11.2017 10h - DON JUAN, 19h - KRÁLOVA ŘEČ + Palmoff: 19,30 - MICKEY MOUSE
Palác Akropolis
Kubelíkova 27, Praha 3
27.11.2017 20h - DESTRUKCE SPIRIT: ROBERT JANČ & SQUADRA SUA - STAND-UP - PREMIÉRA
MeetFactory
Na Sklárně 15, Praha 5
27.11.2017 20h - Ingeborg Bachmann: Malina
ALFRED VE DVOŘE
Fr. Křížka 36, Praha 7
27.11.2017 20h - Bludiště seznamů / Martin Smolka a Jiří Adámek
Divadlo ARCHA
Na Poříčí 26, Praha 1
27.11.2017 20h - Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5 – Dechovka (v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6)
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
28.11.2017 19,30 - Divadlo UJETO / Vědro má ve dně díru/ Komedie della KampArte (Co vše lze očekávat, udělá-li se vám ve vědru díra? Nové představení dodnes populární, italské divadelní formy COMMEDIA DELL´ARTE, respektive della KampArte...)
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
28.11.2017 19h - Jak jsem se ztratil
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
28.11.2017 9,30 - Robin Hood + Tohle je Sherwood + 16, 18h - Bombarďák Bombarďák
ŠVANDOVO divadlo
Štefánikova 57, Praha 5
28.11.2017 19h - Betonová zahrada (I. McEwan) + ve sudiu: 19h - Mime Prague / Radim Vizváry: SÓLO
Divadlo X10 ve Strašnickém divadle
Solidarity 1986, Praha 10
28.11.2017 19,30 - MARIA WOJTYSZKO: CIZÍ JAZYK / Mezinárodní projekt Divadla X10, Divadla S.T.O.K.A. (SK), Divadla Ragnar (HU) a Slezkého divadla (PL).
Kulturní centrum VOZOVNA
Za žižkovskou vozovnou 18, Praha 3
28.11.2017 17h - Divadlo b: iOtesánek
Divadlo POD PALMOVKOU
Zenklova 34, Praha 8
28.11.2017 19h - NORA
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
28.11.2017 20h - Underground Comedy Night
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
29.11.2017 19,30 - Divadlo NaHraně / Vanilková džungle (Provokativní one woman show o křehkém dospívání jedné obyčejné holky a o lásce, kterou hledáme i tam, kde bychom neměli)
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
29.11.2017 9,30 - Robin Hood + 14,30, 15,30, 16,30 - Brum (pro nejmenší medvědy)
ŠVANDOVO divadlo
Štefánikova 57, Praha 5
29.11.2017 19h - Kdo je tady ředitel? (L. von Trier) + ve studiu: 19h - Šoa (T. Hrbek, L. Kolouchová, D. Hrbek)
Divadlo X10 ve Strašnickém divadle
Solidarity 1986, Praha 10
29.11.2017 19,30 - LADISLAV GROSMAN / JIŘÍ POKORNÝ: OBCHOD NA KORZE / Hrajeme v DUP39.
Divadlo POD PALMOVKOU
Zenklova 34, Praha 8
29.11.2017 19h - MŮJ ROMANTICKÝ PŘÍBĚH
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
29.11.2017 19,30 - 11:55: MĚSTEČKO FAKE NEWS (PREMIÉRA)
Experimentální prostor NoD
Dlouhá 33, Praha 1
29.11.2017 19,30 - K. May, T. Volánková& kol.: Vinnetou
MeetFactory
Na Sklárně 15, Praha 5
29.11.2017 20h - V oku smyčky
ALFRED VE DVOŘE
Fr. Křížka 36, Praha 7
29.11.2017 20h - Bludiště seznamů / Martin Smolka a Jiří Adámek
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
30.11.2017 20h - tanečně-pohybové představení Mirka Eliášová a kol. / Refresh
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
30.11.2017 19h - S úsměvy idiotů
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
30.11.2017 9,30, 18h - O pejskovi a kočičce
ŠVANDOVO divadlo
Štefánikova 57, Praha 5
30.11.2017 19h - CRY BABY CRY (S. Krátká) + ve studiu: 19h - Protest/Rest (V. Havel, M. Hejduk)
Divadlo X10 ve Strašnickém divadle
Solidarity 1986, Praha 10
30.11.2017 19,30 - LADISLAV GROSMAN / JIŘÍ POKORNÝ: OBCHOD NA KORZE / Hrajeme v DUP39.
Divadlo POD PALMOVKOU
Zenklova 34, Praha 8
30.11.2017 19h - ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
30.11.2017 19,30 - 11:55: MĚSTEČKO FAKE NEWS
Experimentální prostor NoD
Dlouhá 33, Praha 1
30.11.2017 19,30 - IDDQD: Goon – Krvavá pomsta!
ALFRED VE DVOŘE
Fr. Křížka 36, Praha 7
30.11.2017 20h - Bludiště seznamů / Martin Smolka a Jiří Adámek
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
30.11.2017 19,30 - Divadlo Puls: A v prachy se obrátíš…
Divadlo na Vinohradech
Náměstí Míru 7, Praha 2
01.12.2017 22. Pražský divadelní festival německého jazyka: 20h - Burgtheater WienJoseph Roth: Hotel Evropa aneb Antikrist / Hotel Europa oder Der Antichrist
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
01.12.2017 19h - Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
03.12.2017 17h - O líné babičce
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
04.12.2017 19h - Oblomov
Divadlo DOBEŠKA
Jasná I 1181/6, Praha 4
04.12.2017 19,30 – Mlýny / Nejúspěšnější drama divadla Sklep všech dob. Kultovní představení a nejúspěšnější drama divadla Sklep všech dob.
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
05.12.2017 19h - Lucerna
Werichova vila
U Sovových mlýnů 501/7, Malá Strana, Praha 1
05.12.2017 20h - S vůní perníku / Inscenované pásmo vánočních koled. Zpěvohra s prvky satiry, ironie a černého humoru, která reaguje na vánoční klid a neklid a blednutí tradičního prožívání českých Vánoc.
Studio ALTA
U Výstaviště 21, Praha 7 - Holešovice
06.12.2017 19h - Cesta komika do středu Evropy / Living Realities (Stand-up comedy s migračním pozadím: skeče a debata s Tigranem Hovakimyanem a dalšími)
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
06.12.2017 19h - 407 gramů z Bohumila Hrabala
Kulturní centrum VOZOVNA
Za žižkovskou vozovnou 18, Praha 3
06.12.2017 10,30 - LouDkové divadélko: Princezna na hrášku (Loutkové divadlo pro děti všeho předškolního věku + 1. stupeň ZŠ. Představení odehrají členové sdružení Remedium) + 17h - Vánoční harfová princezna s hosty (Směs vánočních písní a koled. Účinkují: Roxana Stirská na harfu a Josef Ťupa na violoncello)
Divadlo DOBEŠKA
Jasná I 1181/6, Praha 4
06.12.2017 19,30 - Besídka 2017 / Tradiční představení divadla Sklep v novém podání složené z mnoha humorných výstupů, skečů, gagů, písní a tanců, které polechtají bránici i tomu největšímu morousovi a kakabusovi..
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
07.12.2017 19h - Viktor aneb Dítka u moci
Divadlo DOBEŠKA
Jasná I 1181/6, Praha 4
07.12.2017 19,30 - Besídka 2017
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
08.12.2017 19h - Lidská tragikomedie
Divadlo DOBEŠKA
Jasná I 1181/6, Praha 4
08.12.2017 18h - Divadlo Různých Jmen / 1984 - George Orwell
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
09.12.2017 11, 14h – LokVar / Tatínek není k zahození
Kulturní centrum VOZOVNA
Za žižkovskou vozovnou 18, Praha 3
09.12.2017 16h - Divadlo Toy Machine: Betlém / Loutková hudební pohádka pro celou rodinu.
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
10.12.2017 11, 14h – Divadlo Pro malý / Kvak a Žbluňk jsou kamarádi + 19h - Racek
Divadlo DOBEŠKA
Jasná I 1181/6, Praha 4
10.12.2017 15h - Divadlo Marky Míkové / Betlém, aneb (ne)pořádné Vánoce + 18h - Alena Schulz / vernisáž
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
11.12.2017 19h - Heda Gablerová
Studio ALTA
U Výstaviště 21, Praha 7 - Holešovice
12.12.2017 19,30 - VerTeDance, Petra Tejnorová a kol.: Nothing Sad (Taneční hra inspirovaná esejí astronoma J. Keplera O šestiúhelné sněhové vločce - poutavé čtení o ničem, hrou s gravitací a organizací)
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
12.12.2017 19h - Lucerna
Werichova vila
U Sovových mlýnů 501/7, Malá Strana, Praha 1
12.12.2017 19,30 - Dělo se nedělo / Scénická koláž studentů DAMU z dramatické a písňové tvorby V+W a JJ
Kulturní centrum VOZOVNA
Za žižkovskou vozovnou 18, Praha 3
12.12.2017 17h - Loutky bez hranic: Vánoční svatba sněhuláka Karla (Dobrodružná loutková pohádka s vánočním koncem. Co se děje na vánočním stromku dříve, než se rozsvítí a když se nikdo nedívá? Například ozdoba z foukaného skla sněhulák Karel se musí oženit, ale nevěsta Evička visí na druhé straně stromku. Co s tím? Stihnou to?)
Studio ALTA
U Výstaviště 21, Praha 7 - Holešovice
13.12.2017 19,30 - VerTeDance, Petra Tejnorová a kol.: Nothing Sad (Taneční hra inspirovaná esejí astronoma J. Keplera O šestiúhelné sněhové vločce - poutavé čtení o ničem, hrou s gravitací a organizací)
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
13.12.2017 19h - Lucerna
Kulturní centrum VOZOVNA
Za žižkovskou vozovnou 18, Praha 3
13.12.2017 16h - Divadlo Jedeme k vám: Jak nás vidí andělé (Hudební adventní program pro děti, doplněný autorskými písněmi a koledami. Navazuje výtvarný workshop)
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
14.12.2017 19h - Mnoho povyku pro ni
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
15.12.2017 19h - Jak jsem se ztratil
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
16.12.2017 15h - Flétničkovi – Kdo to tady bručí? + 19h – Krátká Dlouhá - Muži sa minuli
Kulturní centrum VOZOVNA
Za žižkovskou vozovnou 18, Praha 3
16.12.2017 16h - Divadlo Krasohled: Vánoční hvězda (Autorská pohádka o Hvězdičce z vánočního stromku a jejím přání podívat se na svět z nebe. Hrají dvě herečky, harmonika a xylofon)
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
17.12.2017 17h - Jak jsem se ztratil
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
18.12.2017 19h - Hovory na útěku
Studio ALTA
U Výstaviště 21, Praha 7 - Holešovice
18.12.2017 19,30 - VerTeDance, David Zambrano, Zrní: Ceviche
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
19.12.2017 19h - Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾
Werichova vila
U Sovových mlýnů 501/7, Malá Strana, Praha 1
19.12.2017 20h - Jean Cocteau: Lidský hlas / Duodrama pro jednu herečku a jednu zpěvačku (Dáša Zázvůrková a Jitka Sedláčková)
Studio ALTA
U Výstaviště 21, Praha 7 - Holešovice
19.12.2017 19,30 - VerTeDance, David Zambrano, Zrní: Ceviche
Kulturní centrum VOZOVNA
Za žižkovskou vozovnou 18, Praha 3
19.12.2017 17h - Cirkus Žebřík: Jak Kašpárek zachránil Vánoce (Vánoční představení o čertech, andělech a lidech, hrané s velkým rodinným loutkovým divadlem s původními marionetami. Nechybí tu vánoční cukroví, stromeček a kapr, koledy naživo zpívané a na opravdové nástroje hrané a ani Kašpárek)
Café V LESE
Krymská 12, Praha 10 - Vršovice
20.12.2017 20h - VOSTO5: KOŠIČAN 3
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
20.12.2017 19h - Kabaret Kainar – Kainar
Kulturní centrum VOZOVNA
Za žižkovskou vozovnou 18, Praha 3
20.12.2017 18h - Literární večer: Vánoce ať jsou hlavně veselé!!! (Roark Bradford - Černošský Pán Bůh a páni Izraeliti, Karel Čapek - Apokryf Svatá noc a Tanec sněhových vloček, František Skřípek a studenti Mezinárodní konzervatoře Praha Vám rozehřejí smíchem tvář a v duši rozsvítí vánoční zář)
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
21.12.2017 19h - Jak jsem se ztratil
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
26.12.2017 17h - Jak jsem se ztratil
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
27.12.2017 19h - S úsměvy idiotů
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
28.12.2017 19h - Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
29.12.2017 17h - Jak jsem se ztratil
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
30.12.2017 19h - Souborné dílo W. Shakespeara ve 120 minutách
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
31.12.2017 19h - Souborné dílo W. Shakespeara ve 120 minutách – Silvestrovské představení