R1 Goat
Právě hraje:
RADIO 1
01:00 - 06:00
on-line přehrávač
KULTURNÍ SERVIS
KULTURNÍ SERVIS - Filmy
Filmy datum rozšířený popis
Kino Ponrepo
Bartolomějská 11, Praha 1
23.11.2017 17,30 - Čas násilí I + 20h - Faunovo velmi pozdní odpoledne
Městská knihovna
Mariánské náměstí 1/98, Praha 1
23.11.2017 19h - BIO SKEPTIK aneb Večer obzvláště vytříbeného vkusu: Zahradnictví (o kvalitách snímku asoučasné české kinematografii vůbec budeme po promítání debatovat s filmovým kritikem Kamilem Filou a s režisérem Vítem Zapletalem)
Kino DLABAČOV
Bělohorská 24, Praha 6 - Břevnov
23.11.2017 15,30 – Čára, 19h - Manželství v kostce / divadelní představení se Zuzanou Kronerovou a Oldřichem Navrátilem
Kino PILOTŮ
Donská 19, Praha - Vršovice
23.11.2017 15h - Hurvínek a kouzelné muzeum, 15,20 – Maxinožka, 16,40 - Liga spravedlnosti, 17h - Hora mezi námi, 19h - Zabití posvátného jelena, 19,15 - Dokud nás svatba nerozdělí, 21,15 - Blade Runner 2049, 21,30 - Čára
Galerie FOTOGRAFIC
Stříbrná 2, Praha 1
23.11.2017 - 30.11.-1 19h - HLEDÁNÍ VIVIAN MAIER 
Kino Ponrepo
Bartolomějská 11, Praha 1
24.11.2017 17,30 - Čas násilí II
Kino 35 ve Francouzském kulturním institutu
Štěpánská 35, Praha 1
24.11.2017 Festival francouzského filmu: 18,30 - Korporace, 21h - Django
Kino PILOTŮ
Donská 19, Praha - Vršovice
24.11.2017 15,30 – Lajka, 15,40 – Maxinožka, 17,10 - Dokud nás svatba nerozdělí, 17,20 - Earth: Den na zázračné planetě, 19,10 – Čtverec, 19,30 - Vražda v Orient expresu, 21,40 – Sněhulák, 21,50 - Liga spravedlnosti
Kino Ponrepo
Bartolomějská 11, Praha 1
25.11.2017 18h - Bitva na Neretvě
Kino 35 ve Francouzském kulturním institutu
Štěpánská 35, Praha 1
25.11.2017 Festival francouzského filmu: 14,30 - Můj život Cuketky, 16,30 - Příběh jednoho života, 19h - Polibek od Beatrice, 21,15 - Ava
Kino DLABAČOV
Bělohorská 24, Praha 6 - Břevnov
25.11.2017 13h – Lajka, 15,30 – Příšerákovi, 21h - Liga spravedlnosti
Kino PILOTŮ
Donská 19, Praha - Vršovice
25.11.2017 10h – Příšerákovi, 10,05 – Lajka, 11,40 - Chlapi nepláčou, 11,50 – Milda, 13,20 - Po strništi bos, 13,30 – Maxinožka, 15,10 - Earth: Den na zázračné planetě, 15,30 - O těle a duši, 17h - Zabití posvátného jelena, 17,40 - Vražda v Orient expresu, 19,15 - Dokud nás svatba nerozdělí, 19,50 – Čára, 21,30 – Čtverec, 21,50 - Suburbicon: Temné předměstí
Kino Ponrepo
Bartolomějská 11, Praha 1
26.11.2017 15h - Ponrepo dětem
Kino 35 ve Francouzském kulturním institutu
Štěpánská 35, Praha 1
26.11.2017 Festival francouzského filmu: 14h - Můj život Cuketky, 16h - Opera, 18,30 - Vnitřní slunce, 20,30 - Happy End
Kino DLABAČOV
Bělohorská 24, Praha 6 - Břevnov
26.11.2017 15,30 - MURGILA A ZORILA ( divadlo pro děti a rodiče ), 18h - David Hockney/ Umělecký dokument
Kino PILOTŮ
Donská 19, Praha - Vršovice
26.11.2017 9,50 – Lajka, 10,10 – Maxinožka, 11,30 – Western, 11,50 - Umírání pro začátečníky, 13h – Dunkerk, 13,45 - Earth: Den na zázračné planetě, 15h - Po strništi bos, 15,30 – Maxinožka, 17,10 - Hora mezi námi, 17,20 - Vražda v Orient expresu, 19,15 - Zabití posvátného jelena, 19,30 - Dokud nás svatba nerozdělí, 21,30 – Čára, 21,40 - Wind River
Kino Ponrepo
Bartolomějská 11, Praha 1
27.11.2017 17,30 - Ztracenci + 20h - Cesta času
Kino SVĚTOZOR
Vodičkova 41, Praha 1
27.11.2017 Dokumentárního pondělí: 20,45 - Všechno bude fajn („laskavě-anarchistický” dokument o Brně režiséra Robina Kvalipa)
Kino 35 ve Francouzském kulturním institutu
Štěpánská 35, Praha 1
27.11.2017 Festival francouzského filmu: 18,30 Gauguin, 20,30 - Lekce
Anděl music bar Plzeň
Bezručova 5 a 7, Plzeň
27.11.2017 20h - Andělský BIOGRAF / POSLEDNÍ RODINA / Polsko, 2016
Kino DLABAČOV
Bělohorská 24, Praha 6 - Břevnov
27.11.2017 18h - Hráči se smrtí, 20,30 - Tom of Finland
Kino PILOTŮ
Donská 19, Praha - Vršovice
27.11.2017 15,45 - Hurvínek a kouzelné muzeum, 17,10 - Earth: Den na zázračné planetě, 17,20 - O těle a duši, 19h - Psi Páně aneb Sněz ten film (Projekce s hosty), 19,30 - O těle a duši, 21,15 - Kingsman: Zlatý kruh, 21,40 - Thor: Ragnarok
Kino Ponrepo
Bartolomějská 11, Praha 1
28.11.2017 15h - Kapitoly z dějin (filmu) + 17,30 - Příbuzní + 20h - Bílý pták s černým znamením
Kino 35 ve Francouzském kulturním institutu
Štěpánská 35, Praha 1
28.11.2017 Festival francouzského filmu: 18,30 - Večer krátkých filmů 1, 20h - Večer krátkých filmů 2
Kino DLABAČOV
Bělohorská 24, Praha 6 - Břevnov
28.11.2017 18h - Zahradnictví: Nápadník, 20,30 - Hráči se smrtí
Kino PILOTŮ
Donská 19, Praha - Vršovice
28.11.2017 13h - Hora mezi námi, 13,30 - Earth: Den na zázračné planetě, 16h – Milada, 17,30 – Milda, 18,30 - Dokud nás svatba nerozdělí, 19h - Vražda v Orient expresu, 21,10 - matka!, 20,40 - Blade Runner 2049
GASK - Galerie Středočeského kraje
Barborská 53, Kutná hora
29.11.2017 19h – SEVERSKÝ FILMOVÝ PODZIM. To nejlepší ze severské kinematografie na velkém plátně. Snímky: Nesmrtelní, Povídky ze Stockholmu, Třídní sraz po estonsku
Divadlo DOBEŠKA
Jasná I 1181/6, Praha 4
29.11.2017 19,30 - Zabití posvátného jelena ( Vítěz festivalu Cannes 2017 - Nejlepší scénář) (Efthymis Filippou, Yorgos Lanthimos)
Kino Ponrepo
Bartolomějská 11, Praha 1
29.11.2017 17,30 - Divocí holubi + 20h - Zítra v Alabamě
Dejvická klubovna (Povaleč)
ulice Generála Píky, Praha 6 - Dejvice
29.11.2017 Filmový klub
Kino 35 ve Francouzském kulturním institutu
Štěpánská 35, Praha 1
29.11.2017 Festival francouzského filmu: 18,30 Barbara
Městská knihovna
Mariánské náměstí 1/98, Praha 1
29.11.2017 19h - H*art on (ČR 2017, 73 min., od 18 let. V rámci cyklu Současný český dokument představí filmový historik a publicista Vladimír Hendrich autorský snímek H*art on režisérky Andrey Culkové. Film osobitě a s humorem spojuje připomínku Zdenka Rykra, pozoruhodné postavy meziválečného umění a reklamy, s tázáním po smyslu současného umění. Snímek získal zvláštní uznání Ceny Andreje Stankoviče)
Kino DLABAČOV
Bělohorská 24, Praha 6 - Břevnov
29.11.2017 15,30 - Matka! + DLABAČOFEST: 18h - Ježíš z Montrealu, 20,30 – Špičák (Mezinárodní filmová přehlídka filmů, které na Oskarech mohly zvítězit. Všechny filmy budou uvedeny filmovým kritikem Kamilem Filou, součástí festivalu bude doprovodný program )
Kino PILOTŮ
Donská 19, Praha - Vršovice
29.11.2017 15,40 - Esa z pralesa, 15,50 - Cesta času, 17,30 - Suburbicon: Temné předměstí, 17,40 - Umírání pro začátečníky, 19h - Česká radost: Blok krátkých dokumentů (Premiéra s hosty), 19,30 - Zabití posvátného jelena, 21,30 – To, 21,40 - Liga spravedlnosti
Kino Ponrepo
Bartolomějská 11, Praha 1
30.11.2017 17,30 - Leden-březen
Kino 35 ve Francouzském kulturním institutu
Štěpánská 35, Praha 1
30.11.2017 11h - Louisa na pobřeží, 18,30 - Gazely
Kino DLABAČOV
Bělohorská 24, Praha 6 - Břevnov
30.11.2017 DLABAČOFEST: 18,30 - Býčí šíje, 20,30 - Chybějící obraz
Kino DLABAČOV
Bělohorská 24, Praha 6 - Břevnov
01.12.2017 DLABAČOFEST: 18h – Leviatan, 20,30 - 120 BPM
Studio ALTA
U Výstaviště 21, Praha 7 - Holešovice
11.12.2017 20h - Kino v Obýváku: Pět životů (Jaroslava Panáková, SR, 2016) vstup zdarma
Divadlo DOBEŠKA
Jasná I 1181/6, Praha 4
13.12.2017 19,30 - Zahradnictví Dezertér
Studio ALTA
U Výstaviště 21, Praha 7 - Holešovice
20.12.2017 19,30 - Csaba Molnár a kol.: Potmehúd + Vánoční večírek (autorský projekt pětice slovenských tanečníků žijících v Praze v choreografii slovenského Maďara Csaby Molnára. Evropané hledající své folklorní kořeny se šibalským úsměvem na rtech. Rok navíc ukončíme a oslavíme pořádnou tancovačkou)
Divadlo DOBEŠKA
Jasná I 1181/6, Praha 4
20.12.2017 19,30 - Po strništi bos