R1 Goat
Právě hraje:
VINTAGE COOL
18:10 - 19:00
on-line přehrávač
KULTURNÍ SERVIS
KULTURNÍ SERVIS - Tančírny
Tančírny datum rozšířený popis
LA LOCA Music Bar & Lounge
Odborů 278/4, Praha 2
21.05.2018 Monday Smash
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
21.05.2018 LOS TEKKENOS: Zhora, Pankilla, Horyz, Sciffi, Reap + 2ND STAGE: Rave all
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
21.05.2018 CD BARMAN night
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
21.05.2018 23h - FREE MONDAYS: djs - Styx, Xavier J, Yoppa Parrot
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
21.05.2018 MONDAYS LIKE FRIDAYS!: DJs - Marlon (sv), Miguel Baptista (pt) (latin music) + Underground Club: Donuts, Milk collective (fr) & anti DJs Make A Difference (hip hop, rnb) + Chapeau Bar: MONDAY FUNDAY - DJs Petr K. & friends (house)
Groove Bar
Voršilská 6, Praha 1
22.05.2018 Shala
LA LOCA Music Bar & Lounge
Odborů 278/4, Praha 2
22.05.2018 Tuesday Funky Tonk
Holešovická Šachta
Bubenská 14, Praha 7, 170 00
22.05.2018 19h - Sosna - DJ hraní k slunce západu
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
22.05.2018 REGGAE DUB CROSS SQUARE: El Dub Music, Ting a hosté + DNB FIRE: Cherw, Spiritual, Rocki, Shup-X, Hempstar + UFOSS: Úterní fórum Crossu
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
22.05.2018 TH3 sound DJs
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
22.05.2018 23h – TUNESDAY: djs - Biodan, Manio
NeverEnough
Náměstí Jiřího z Poděbrad 18, Praha 3
22.05.2018 19h - BlackBox Radio meets Black Tracks (Radio 1): Djs: Frankie Goes To Punkywood a Pionýr slepých uliček
Groove Bar
Voršilská 6, Praha 1
23.05.2018 Advance Martin
LA LOCA Music Bar & Lounge
Odborů 278/4, Praha 2
23.05.2018 La Loca KARAOKE Championship
Storm Club
Tachovské náměstí 7, Praha 3
23.05.2018 DnB Wednight & Storm Foosball Cup: N:Force & guests (drum & bass)
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
23.05.2018 NODJSOUND crew (FEEL THE DRUM)
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
23.05.2018 23h - DEFINITION HOUSE: djs - Yannick, Jean Luc
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
23.05.2018 TEMPO: DJs - JW (nl), Junior Jan, Danny Mathew, Pete Luke (house) + WED BASS: DJs Hlava & AniEmp (bass music) + Chapeau Bar: DJ Goldstar (funk, soul, rare grooves)
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
24.05.2018 22h - „UNPLUGGED“: DJs - Face, Tobeas, Janiczka
Groove Bar
Voršilská 6, Praha 1
24.05.2018 Raphael Kosmos
Klub FAMU
Smetanovo nábřeží 2 , Praha, 110 00
24.05.2018 Xyz Live Sessions (ambient)
Radost FX
Bělehradská 120, Praha 2
24.05.2018 23h - FX BOUNCE! THE DIAMOND NIGHT: DJS - KWÉ, MAZTAH (Hip-hop, RnB)
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
24.05.2018 A51 & 2x TOLIK CREW: Dryman, A51 DJs, 2x Tolik crew + DRUM&BOUNCE: Volume Plus, Houbass, R-Flyer a hosté + 20h - CROSS SQUARE: Stand-up Comedy v Crossu
Storm Club
Tachovské náměstí 7, Praha 3
24.05.2018 Battle Point: Hip hop battles, freestyle, beatbox, street art, dance (freestyle)
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
24.05.2018 SETTLER, ETIENNE (LIQUID SPIRIT CREW)
Palác Akropolis
Kubelíkova 27, Praha 3
24.05.2018 22h - DJ JimmyX & friends (urban beats)
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
24.05.2018 23h - AVENUE 33: djs - Michael C, Tibiza
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
25.05.2018 23h - „JUST LIKE THAT“: DJs - Pat Heart (JLT Music), Sam Gittis
Groove Bar
Voršilská 6, Praha 1
25.05.2018 Lillou
Klub FAMU
Smetanovo nábřeží 2 , Praha, 110 00
25.05.2018 Good Vibes with Harrison BDP (Lost Palms) /house, disco/
LUCERNA MUSIC BAR
Vodičkova 36, Praha 1
25.05.2018 21h - 80’s & 90’s video party DJ Jirka Neumann
Radost FX
Bělehradská 120, Praha 2
25.05.2018 22h – BOARDING: Djs TBA (Techno, tech house)
Klubovna 2.PATRO
Dlouhá 37, Praha 1
25.05.2018 PLAY!: DJs - Petr K & Fun
KONTRAST BAR (dříve Wakata)
Malířská 14, Praha 7
25.05.2018 21h - Orion & Odpor
Café Regner Plzeň
Bezručova 7 (1.patro), Plzeň
25.05.2018 20h - VINYL FRIDAY NIGHT / dj Irlbec
Holešovická Šachta
Bubenská 14, Praha 7, 170 00
25.05.2018 19h - Sosna - DJ Little Frank
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
25.05.2018 DRUMSTATION: Seba (SWE), Kid Drama (UK), Sayko, Nitrous , Stanzim, Theya , MindGroove, Eight Times, Annita & ahZ + BASEMENT STAGE: Seba (SWE), Jon Convex (UK), Animal Print, PJ, Abab, Theya
Storm Club
Tachovské náměstí 7, Praha 3
25.05.2018 Festival Svojšice Warm Up: Techno stage: Luke Sun (De), Ladida, Džejár, Golpe, Subgate & Tibiza DnB stage: Pixie, Bifidus Aktif, One Way, Neuro:lab, Hrounex (techno / drum & bass)
Dejvická klubovna (Povaleč)
ulice Generála Píky, Praha 6 - Dejvice
25.05.2018 DJ - Skinny Bastard + Projekce: Filmový klub: Bad taste
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
25.05.2018 L´BASE + guest (JUNGLE LOUNGE)
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
25.05.2018 23h - BAD COMPANY UK + support djs: Twisted:Minds (Let It Roll), Halbax (Let It Roll) , A-Cray (Let it Roll) + 2nd stage: Arturo Legorreta, Marvelous Bey
STALIN
Letenské sady, "pod kyvadlem"
25.05.2018 djs: Ado, 03
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
26.05.2018 23h - „MEETING“: DJs - Joe Metzenmacher (DE), DJ Cuba, David Vlk, Rody, Perrit, Gruu, Furt Codein
Futurum Music Bar
Zborovská 7, Praha 5
26.05.2018 Prague Electronic Music Crew Presents: Electronic Fusion Stage: Live Electro Acoustic Jam, Igor Pataky, FlashbackRelax Stage: KamCZa, Disco Very (House, Techno, D&B, Chill out)
Groove Bar
Voršilská 6, Praha 1
26.05.2018 Sat & Myclick
LUCERNA MUSIC BAR
Vodičkova 36, Praha 1
26.05.2018 21h - 80’s & 90’s video party DJ Jirka Neumann
Radost FX
Bělehradská 120, Praha 2
26.05.2018 23h - SWERVE FX: DJs: BLACK JESUS, NOIR, KOOGEE (Hip-hop, RnB, Urban)
LA LOCA Music Bar & Lounge
Odborů 278/4, Praha 2
26.05.2018 90s & 00s Video Disco Party
Klubovna 2.PATRO
Dlouhá 37, Praha 1
26.05.2018 DOUBLE JAM: DJs - Forrest Pine, Buldog & Hlava
KONTRAST BAR (dříve Wakata)
Malířská 14, Praha 7
26.05.2018 21h - Kontrasty w/ Trusty & Guest
Anděl music bar Plzeň
Bezručova 5 a 7, Plzeň
26.05.2018 22h - dj LECLERC
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
26.05.2018 CONNECTED FESTIVAL: Colectiv, Sevap Company, Cumbia Cooperativa a hosté + DIGITAL FOREST FESTIVAL WARM UP: Re-Horakhty Live (LT), Dj Ondrej Psyla, 000333, Eddie Evil Twin, Decos by LyCrea
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
26.05.2018 EJDM + guest (DRUM´N´BASS)
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
26.05.2018 23h – CLIMAX: Dj Chris Sadler + support djs: Airto, Melvin Coxx + 2nd stage: 2K, Lillou
LA LOCA Music Bar & Lounge
Odborů 278/4, Praha 2
27.05.2018 Lazy Sunday
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
27.05.2018 14h - SUNDAYZ: Rajv, Daniel George, Jesse, Taino + SUNDAYZ AFTERPARTY: Zaloo, Vox Culture, Cabana Libire
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
27.05.2018 SUNDAY RHYTHM DJ Tráva (tech-house)
STALIN
Letenské sady, "pod kyvadlem"
27.05.2018 Culture Pizza
LA LOCA Music Bar & Lounge
Odborů 278/4, Praha 2
28.05.2018 Monday Smash
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
28.05.2018 LOS TEKKENOS: NSK DJs a hosté
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
28.05.2018 CD BARMAN night
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
28.05.2018 23h - FREE MONDAYS: djs - Deffo, Madelaine, Rio
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
28.05.2018 MONDAYS LIKE FRIDAYS!: DJs - Marlon (sv), Filippo Astelo (it) (latin music) + Underground Club: DJane Battle Lady & anti DJs Make A Difference (hip hop, rnb) + Chapeau Bar: MONDAY FUNDAY DJs Petr K. & friends (house)
Groove Bar
Voršilská 6, Praha 1
29.05.2018 Chep
Holešovická Šachta
Bubenská 14, Praha 7, 170 00
29.05.2018 19h - Sosna - DJ Eddie Mur
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
29.05.2018 HC NIGHT: Sunset Trail & Seňor Sanchez a hosté + BASSCASE: Philp TBC a hosté + UFOSS: Úterní fórum Crossu
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
29.05.2018 TH3 sound DJs (DRUM´N´BASS, RAGGA-JUNGLE)
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
29.05.2018 23h – TUNESDAY: djs - Biodan, Manio
Groove Bar
Voršilská 6, Praha 1
30.05.2018 Zorin
LA LOCA Music Bar & Lounge
Odborů 278/4, Praha 2
30.05.2018 La Loca KARAOKE Championship
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
30.05.2018 PSYTRANCE: LyCrea & KinocirKus, Mr.Gorby & hoste + CHUŤ ŽÍT: Telly Savalas, Smeghouse, Skeledan + LETNÍ KINO: S láskou Vincent + 20h - S EXPEDICÍ DO KAVÁRNY: Ruskem od východu na západ - cestopis v Crossu + 20h – DIVADLO: Artists Crossings _local/international festival
Storm Club
Tachovské náměstí 7, Praha 3
30.05.2018 DnB Wednight & Storm Foosball Cup: Deadly Viperz & guests (drum & bass)
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
30.05.2018 ICHBIN (FUNKY TOWN)
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
30.05.2018 23h - AVENUE 33: djs - Dan Cooley, Michael C
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
30.05.2018 NIGHTPHUNK: DJ Lucas Hulan (deep house) + WED BASS: DJs Hlava, Speedy, Matthew (bass music) + Chapeau Bar: DJ Mr. Kova (ch) (funk, soul)
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
31.05.2018 22h - „THE INVISIBLE MAN 37 B-DAY PARTY“: DJs - The Invisible Man / Kelvin Clain / Mr. Poop (Krankenhouse Rec), Mark Evill (Atelier / Studio 54), Antonín Padrta (Discodaddy Productions), C’moi
Groove Bar
Voršilská 6, Praha 1
31.05.2018 NRMN
Klub FAMU
Smetanovo nábřeží 2 , Praha, 110 00
31.05.2018 The Mag tonight /rap, bass, grime/
Radost FX
Bělehradská 120, Praha 2
31.05.2018 23h - FX BOUNCE! THE DIAMOND NIGHT: DJS - KWÉ, NOIR (Hip-hop, RnB)
LA LOCA Music Bar & Lounge
Odborů 278/4, Praha 2
31.05.2018 Manaworld DJs
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
31.05.2018 JEB SYSTÉM: Smack, Prync, Gheez (UK), Pain DOTS, Angel Mafia, Pirez, Wbwoy, Casablanka, Vizcor Beatz + VOLUME PLUS INVITES: Volume Plus, Stux + 20h – DIVADLO: Artists Crossings _local/international festival
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
31.05.2018 PENGUINS PROJECT DJs (TECH-HOUSE, MINIMAL)
Palác Akropolis
Kubelíkova 27, Praha 3
31.05.2018 22h - Funk You! DJs ILL Rick and Funky Machine (ghetto funk)
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
31.05.2018 23h - DEFINITION HOUSE: djs - Ark3r, Lumiere
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
31.05.2018 CHAPEAU ROCKS!: DJs – Baptista, Axel (80s, 90s, pop & party hits) + Underground Club: OhMyBeat! DJs crew(techno, house) + Chapeau Bar: DJane J. Kománková (eclectic mix)
CONTAINALL Malá Strana
Cihelná 4, Praha 1
31.05.2018 19h - Peeni Walli & guests
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
01.06.2018 WORM HOLE: Klute (UK), Rido, Beast67, Frenzy aka Lollita, AhZ, M4Y4 & Rudeboy aka Duo Blondynos, VJs Phase Vision Factory + BREAKBEAT STAGE: Turtlesquad, Line of Sight, Adelight, Bosch-K, Nikola + 20h – DIVADLO: Artists Crossings _local/international festival
STALIN
Letenské sady, "pod kyvadlem"
01.06.2018 djs: Kirill Astra, Alex Neivel
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
02.06.2018 KONNEKT: Frisco (UK), D Power (UK), Stogey (UK), Smack a hosté + 2ND STAGE: Metrist (UK), Silhouette, Eva Porating, Harmless Youth, Franill
STALIN
Letenské sady, "pod kyvadlem"
02.06.2018 djs: Big Miz (UK), Barbora, Tof
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
03.06.2018 10h - STREET FOOD JAM: Menší street food festval před klubem Cross + MIGHTY CROSS SOUND: Mess, Louty, Junk Food
STALIN
Letenské sady, "pod kyvadlem"
03.06.2018 djs: Kierastoboy
STALIN
Letenské sady, "pod kyvadlem"
10.06.2018 djs: Synaptik, Awacs
STALIN
Letenské sady, "pod kyvadlem"
15.06.2018 djs: Martin Vagner, Thubaud Hanne
STALIN
Letenské sady, "pod kyvadlem"
16.06.2018 djs: Layup, Raphael Kosmos
STALIN
Letenské sady, "pod kyvadlem"
17.06.2018 djs: Chepuchov
Vila Štvanice
Ostrov Štvanice, č.p. 858, Praha 7
22.11.2018 ATMO - ambientní poslechový večer s česko-islandským projektm Fish Don't Like Milk + rezidenti Josef Sedloň a Ahonz.