KULTURNÍ SERVIS
KULTURNÍ SERVIS - Tančírny
Tančírny datum rozšířený popis
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
18.02.2018 20h - „MUSIC BAR“ - vstup zdarma
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
18.02.2018 Dance Club: SUNDAY RHYTHM - DJ Tráva (tech-house)
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
18.02.2018 14,30 DIVADLO PRO DĚTI (Divadlo pro děti v Crossu: Hudební obrazy) + PSYCHADELIC PUNK STONER (Gold (NL), Core Belie a hosté)
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
19.02.2018 MAKE A DIFFERENCE - Dance Club: DJs Miguel Baptista & Tricky V (latin music) + Chapeau Bar: MONDAY FUNDAY DJs - Petr K. & friends (house) + Underground Club: LIVE CONCERT: Death Remains (uk) (metal) + after concert: DJane Battle Lady & anti DJs M.A.D. (hip hop, rnb)
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
19.02.2018 LOS TEKKENOS (Bushman, Nick ita, Samur, rEmco, Shampy) + DEEP BEAT AVANTGARDE STAGE (Sta a hosté)
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
19.02.2018 CD BARMAN night
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
20.02.2018 Dance Club: PARTYLICIOUS - DJane Lu Michell & DJ Don Marquez (hip hop, rnb, funky) + Chapeau Bar: BAR LIVE CONCERT: Lozt Mezcal (cumbia, jazzy funk) + Underground Club: TECHNICOLOR DJs Mini.S & Streetkid (deep house)
Groove Bar
Voršilská 6, Praha 1
20.02.2018 James Baseley
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
20.02.2018 CHUŤ ŽÍT (Telka, Dr Smeghead, Skeledan) + TECHNO STAGE (Efectiv, Adelia,Skliba,Zí,Unit) + UFOSS (Úterní fórum Crossu)
LA LOCA Music Bar & Lounge
Odborů 278/4, Praha 2
20.02.2018 Tuesday Funky Tonk
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
20.02.2018 KOSTKA, HUGORIERI + guest (DEEP-TECH-HOUSE)
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
21.02.2018 20h - „MUSIC BAR“ - vstup zdarma
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
21.02.2018 23h - SEMESTER OPENING PARTY - DJs: Selecto, Baptista, Tricky V
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
21.02.2018 Dance Club: SETY.CZ - DJs Parallel Activity & Animal Print (mex) & Bicman + Rich FD (live sax) (dnb) + Chapeau Bar: DJs Martiño (house) + Underground Club: WED BASS - DJs Hlava & TDT (bass music)
Groove Bar
Voršilská 6, Praha 1
21.02.2018 Edvard
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
21.02.2018 PSYTRANCE (Ondrej Psyla, Turo (Sk), Jerry Collar) + HOUSE DISCO STAGE (Eska, Gory Ruffian)
LA LOCA Music Bar & Lounge
Odborů 278/4, Praha 2
21.02.2018 La Loca KARAOKE Championship
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
21.02.2018 METROC, BADRICK (LIQUID, DEEP DNB)
Klub FAMU
Smetanovo nábřeží 2 , Praha, 110 00
21.02.2018 22h - Little Friday Jam Session (jam session - fusion, jazz, groove, experimental)
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
22.02.2018 I LOVE ROCK’N‘ROLL - Dance Club: DJs Axel (ger) & Luca (pt) (rock’n’roll, oldies) + Chapeau Bar: DJ Pavel Bidlo (funk disco edits) + Underground Club: LIVE CONCERT: Children of Kozel (rock) + after concert: DJ Marvelous Bey (es)
Groove Bar
Voršilská 6, Praha 1
22.02.2018 Tekstrue
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
22.02.2018 22h - „UNPLUGGED“: DJs - Face (techno.cz), Vik (Vinyl Kink), Dash (Duna)
Radost FX
Bělehradská 120, Praha 2
22.02.2018 23h - FX BOUNCE! THE DIAMOND NIGHT - DJS: SAYBON, MAZTAH (Hip-hop, RnB)
LA LOCA Music Bar & Lounge
Odborů 278/4, Praha 2
22.02.2018 DJ NIGHT
MINIMAL BAR
Kodaňská 81/4, Vršovice, 101 00
22.02.2018 21h - DJ Teresi
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
22.02.2018 POOREK (TH3 sound) (VEGETABLE PROJECT night – DNB)
Klub FAMU
Smetanovo nábřeží 2 , Praha, 110 00
22.02.2018 22h - !!!Absurd disco!!! - DJ Johana & DJ Oswald)
METRO club Beroun
V Hlinkách 1513, Beroun
23.02.2018 22h - Midnight train: Telka (Cross Club), Dirty Boy & Brock (Basstard Beatz) / DNB
Klubovna 2.PATRO
Dlouhá 37, Praha 1
23.02.2018 OH SHIT ITS FRIDAY - DJS: Czech & Jon Kennedy
Anděl music bar Plzeň
Bezručova 5 a 7, Plzeň
23.02.2018 22h - djs NDEE & PERFECT
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
23.02.2018 23h - CLIMAX - Chris Sadler, Cubik, Ian Kita + 2nd stage: Ark3r, Lillou
Futurum Music Bar
Zborovská 7, Praha 5
23.02.2018 22h - 80s/90s/00s VIDEO MUSIC PÁRTY
LUCERNA MUSIC BAR
Vodičkova 36, Praha 1
23.02.2018 21h - 80’s & 90’s video party DJ Jirka Neumann
Papírna Plzeň
Zahradní 173/2, Plzeň
23.02.2018 20h - Drum Session - BREDREN
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
23.02.2018 Dance Club: CREATIVE DJs - CASIO (ger), Schwing, Subgate, Tibiza, TGT Project, Brone (minimal, tech-house) + Chapeau Bar: DJ Raimond (funky, disco, house) + Underground Club: ALPHA NIGHT, LIVE CONCERT & DJs: Forgot It’s Monday + 9 kg přibrala & DJs Fadex & TA4LI4A (alternative punk, dnb, house, techno)
Groove Bar
Voršilská 6, Praha 1
23.02.2018 Pat Heart
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
23.02.2018 23h - „WE LOVE MUSIC“: DJs - Tibi, Tomics, Waxwork, No Pants
Radost FX
Bělehradská 120, Praha 2
23.02.2018 23h - SMEČKA FX - Djs: JJJW AKA JUNIOR JAN & JW (NL), KOSTAS T (GRC), FUNSPEED (Reggeaton, Dancehall, Latino)
KONTRAST BAR (dříve Wakata)
Malířská 14, Praha 7
23.02.2018 I AM Cyber & N'zym
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
23.02.2018 DRUMSTATION - Trafalgar (BE), Kronos (BE), Matzet (SK), Exortt (SK), Nerph (SK), MC Respot (SK), Bio, Krowak, Critical J, Tajfun (SK), Rocki) + DUBSTEBLOG STAGE (Stifler Selecta, Dirty Little Toaster, Hammer, Mr.Be)
LA LOCA Music Bar & Lounge
Odborů 278/4, Praha 2
23.02.2018 Manaworld DJs
Storm Club
Tachovské náměstí 7, Praha 3
23.02.2018 Angerfist (NL), Furyan (NL), Hungry Beats, Dave.LXR aka Dexide, Dark Wizard (hardcore)
MINIMAL BAR
Kodaňská 81/4, Vršovice, 101 00
23.02.2018 21h - DJ Taino
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
23.02.2018 POLAR, PESCADO, SODA (OTHER REASON night – DNB)
MONO FONO
Jungmannova 26/15, Nové Město, 110 00
23.02.2018 22h - Beste Modus w/ Cinthie and Ed Herbst (Berlin)
Klub FAMU
Smetanovo nábřeží 2 , Praha, 110 00
23.02.2018 22h - Whiskas #5 (house, techno, tekno, bass)
Klubovna 2.PATRO
Dlouhá 37, Praha 1
24.02.2018 ORGANIK - DJS: IM CYBER & JAN2
Anděl music bar Plzeň
Bezručova 5 a 7, Plzeň
24.02.2018 22h - BASS MADNESS! vol.3: DJs - WILDA PANDA, INHALERS, KINGJABBA, CALL911
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
24.02.2018 22h - TANTRUM DESIRE (UK), support: A-Cray, Volume Plus, PMDR, Paraller Activity + 2nd stage: Animal Print, Logick, Neighbour
Futurum Music Bar
Zborovská 7, Praha 5
24.02.2018 22h - Futurum Club Nights – LEWIS FAUTZI
LUCERNA MUSIC BAR
Vodičkova 36, Praha 1
24.02.2018 21h - 80’s & 90’s video party DJ Jirka Neumann
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
24.02.2018 REPUBLIC ARTISTS - Dance Club: WILLERS BROTHERS (uk) & Kirill Astra (ru) (underground house) + Chapeau Bar: SATURDAY GOT SOUL - DJs Kohl & Ben (stretfunk), Underground Club: SCREAM FOR FAME - LIVE CONCERT: The Valentines + Gasoline Rainbow + Stranger Danger + The Booom (indie, punk rock) + after concert: DJs Thomas Tesla & Majki (sk) (techno)
Groove Bar
Voršilská 6, Praha 1
24.02.2018 dMIT.RY & Eddie Mur
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
24.02.2018 23h - „CLAP!”: DJs - Da Moon, Barbora (Tetris), Joshek (festival Rosnička)
Radost FX
Bělehradská 120, Praha 2
24.02.2018 23h - SWERVE FX - DJs: BATTLE LADY, MAZTAH, KOOGEE (House, Tech-house)
KONTRAST BAR (dříve Wakata)
Malířská 14, Praha 7
24.02.2018 Madeline & Schwing
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
24.02.2018 URBAN LEGENDS (Ben Coda (UK), Sirikit (DE), DJ Tráva & Risto, DJ Slater & Urban Legends feat. Filip Markes, Cubik & Checo Zac, DJ Tráva, Josef Sefloň, Fatty M, Diome, Biodan vs. Tazz)
LA LOCA Music Bar & Lounge
Odborů 278/4, Praha 2
24.02.2018 80s & 90s Video Disco Party
MINIMAL BAR
Kodaňská 81/4, Vršovice, 101 00
24.02.2018 21h - DJ Arnii
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
24.02.2018 FLASHBACK + guest (FROM TECH-HOUSE TO TECHNO)
MONO FONO
Jungmannova 26/15, Nové Město, 110 00
24.02.2018 22h - MF15: Ol-wiz, Eva Porating
Klub FAMU
Smetanovo nábřeží 2 , Praha, 110 00
24.02.2018 21h - Tančírna #4 - Tea Jay Ivo & Hey Key (chuligánská tancovačka 50's + 60's)
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
25.02.2018 20h - „MUSIC BAR“ - vstup zdarma
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
25.02.2018 Dance Club: SUNDAY RHYTHM - DJ One Ac (techno)
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
25.02.2018 BALKA GIPSY SWING (Gadjo.cz a hosté)
LA LOCA Music Bar & Lounge
Odborů 278/4, Praha 2
25.02.2018 Lazy Sunday
MONO FONO
Jungmannova 26/15, Nové Město, 110 00
25.02.2018 12h - Miska Ramen (Japanese Ramen) - Pop-UP Food
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
26.02.2018 20h - „MUSIC BAR“ - vstup zdarma
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
26.02.2018 MAKE A DIFFERENCE - Dance Club: DJane Battle Lady & anti DJs M.A.D. (hip hop, rnb) + Chapeau Bar: MONDAY FUNDAY DJs Petr K. & friends (house) + Underground Club: DJs Sam Gittis (us) & friends (electronic music, live acts)
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
26.02.2018 LOS TEKKENOS (David, Scifi, Sherpa, Pýtý, Šťáva a host) + DNB STAGE (David, Šmela, Kubee)
LA LOCA Music Bar & Lounge
Odborů 278/4, Praha 2
26.02.2018 Monday Smash
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
26.02.2018 CD BARMAN night
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
27.02.2018 Dance Club: PARTYLICIOUS DJane Lu Michell & DJ Australan (hip hop, rnb, funky) + Chapeau Bar: BAR LIVE CONCERT: Spyder (rock) + Underground Club: TECHNICOLOR DJ Frankov (mex) (minimal techno)
Groove Bar
Voršilská 6, Praha 1
27.02.2018 Chep
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
27.02.2018 MIGHTY CROSS SOUNDS (Rotterdam Ska-Jazz Foundation (NL), Green Småtroll, Dasha Fyah, Loic deNiro) VOLUME PLUS INVITES (Volume Plus a hosté) + UFOSS (Úterní fórum Crossu)
LA LOCA Music Bar & Lounge
Odborů 278/4, Praha 2
27.02.2018 Tuesday Funky Tonk
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
27.02.2018 DJ IA ( Soundproof) (HOUSE NICE)
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
28.02.2018 Dance Club: TEMPO DJs Junior Jan & JW (nl) & Tokatko & Danny Mathew (house) + Chapeau Bar: DJ Romario & Joe Harper (live jaw harp) (rare latino) + Underground Club: WED BASS DJs Rave All & Hlava (bass, dnb, trap, dbstp)
Groove Bar
Voršilská 6, Praha 1
28.02.2018 Barbora & Tof
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
28.02.2018 LIVE JAM SESSION (Miloš Klápště, Jiří Vidasov, Igor Ochepovsky, Roman Vícha, Eurodel aka Indigo, Oliver Lowe, Renk is Adam Urban, Sisa Feherová, Louis De Fumés, Dj Flux, DJ Pufaz, Live painting by SPORD & GYZMO)
LA LOCA Music Bar & Lounge
Odborů 278/4, Praha 2
28.02.2018 La Loca KARAOKE Championship
Storm Club
Tachovské náměstí 7, Praha 3
28.02.2018 DNB Wednight & Storm Foosball cup: DJs - Bifidus Aktif & guests (drum & bass)
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
28.02.2018 TH3 DJs (DNB, JUNGLE)
Klub FAMU
Smetanovo nábřeží 2 , Praha, 110 00
28.02.2018 22h - Little Friday Jam Session (jam session - fusion, jazz, groove, experimental)
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
01.03.2018 S EXPEDICÍ NA KAVÁRNU (Horyinfo.cz) + ČTVRTEČNÍ BEJS (Snookey, Ciby a host)
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
02.03.2018 DER KLANG (Terratech live) (POR), Spectral Viewer (POR), Ejczka & Plech, Vortex Visual Division (PL) + TECHNO STAGE (Citty & Scannt live a hosté)
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
03.03.2018 SOFA SURFERS TOUR 2018 (Sofa Surfers (AU), Zagami Jericho a hosté + DEEP BEAT AVANTGARDE STAGE (Chaos In The CBD, Sta, Prokta)
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
20.04.2018 - 20.04.2018 22h - MED SCHOOL - Etherwood + special guest: Kimyan Law + Keeno, Whiney, Bop, Whiney, Chris Inperspective, Dexta + MC Ruthl
Vila Štvanice
Ostrov Štvanice, č.p. 858, Praha 7
22.11.2018 ATMO - ambientní poslechový večer s česko-islandským projektm Fish Don't Like Milk + rezidenti Josef Sedloň a Ahonz.