KULTURNÍ SERVIS
KULTURNÍ SERVIS - Koncerty
Koncerty datum rozšířený popis
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
23.05.2017 FreeZone - Brighter Days a hosté
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
23.05.2017 FUNEBRARUM (usa), PHRENELITH (dk) / Death Metal /
Novoměstská radnice
Karlovo náměstí 1/23, Praha 2
23.05.2017 19,30 - Markéta Janoušková / Mladá houslistka ve spolupráci s Cimbálovou muzikou Jiřího Janouška představuje originální janáčkovský projekt na pomezí vážné a lidové hudby.
Klub KAŠTAN
Bělohorská 150, Praha 6
23.05.2017 20h - Oldřich Janota – český nezaměnitelný písničkář, básník a příležitostný fejetonista
ATRIUM na Žižkově
Čajkovského 12, Praha 3 - ŽIžkov
23.05.2017 19,30 - Jarní koncert Malé české muziky J. Pospíšila
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
23.05.2017 19h - Magda Navarrete Acoustic Trio – Flamenceando (ESP/POL) (flamenco – coplas), 22h - JAZZ ČTYŘ KONTINENTŮ: Paul Batto & Lloyd Spiegel (SLO/AUS) (blues)
Experimentální prostor NoD
Dlouhá 33, Praha 1
23.05.2017 20h - Philharmonia Octet (křest CD)
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
23.05.2017 Alaverdi & Zabiják a borci a host + GHETTOFUNK GLITCH HOP - Dj Hlava b2b S-BiSh, Dj Vatra, Speedy, Sali
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
24.05.2017 Indie Rock Night 2 - The Drain, The Vanilles a Purplefox Town
Klub KAŠTAN
Bělohorská 150, Praha 6
24.05.2017 20h - Večer osamělých písničkářů – Marka Míková, Karel Vepřek, Caine-Mi, Filip Pýcha
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
24.05.2017 21h - Xavier Baumaxa & Jazz-punk Trio (folk – punk – jazz)
LUCERNA MUSIC BAR
Vodičkova 36, Praha 1
24.05.2017 18,30 - Mr. Muzikál 2017
Futurum Music Bar
Zborovská 7, Praha 5
24.05.2017 20h - HARDKISS (UA), BARS & MELODY
EDEN Aréna
Vladivostocká 2, Praha 10
24.05.2017 Depeche Mode - Global Spirit Tour
Palác Akropolis
Kubelíkova 27, Praha 3
25.05.2017 BUDOÁR STARÉ DÁMY - KŘEST CD + ROCK'O'TÉKA & URBAN BEATS DJs Dr.Peterka & Hlava /rock'n'roll, freestyle, urban beats/
Klub KAŠTAN
Bělohorská 150, Praha 6
25.05.2017 20h - KONCERT MAGAZÍNU UNI / Harmasan, Děti deště – společenství kytarových smrští na lovu zabijáckých zvuků
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
25.05.2017 21h - FESTIVAL AMERICKÉ JARO: ANAT COHEN & TRIO BRASILEIRO (USA/BRA) (choro music & jazz)
LUCERNA MUSIC BAR
Vodičkova 36, Praha 1
25.05.2017 20h - Värttinä / FIN, support: BraAgas
CARGO GALLERY loď plná umění
Praha/ Nábř. Edvarda Beneše/ Čechův most
25.05.2017 JUMP!/ DAVID STYPKA/ MARTIN E. KYŠPERSKÝ
TISKÁRNA NA VZDUCHU
areál Výstaviště 67 (Stromovka), Praha 7
25.05.2017 Bad Karma Boy (SK), Role
Prague Central Camp
Nad Ohradou 17, Praha 3
25.05.2017 18,30 - FUSION EICHLER TRIO /reggae, calypso, blues, jazz/ (vstup zdarma)
Café Lajka na Letné
U Akademie 11, Praha 7
25.05.2017 Vobezdud (koncert kapely ke 4.narozeninám Café Lajka)
Futurum Music Bar
Zborovská 7, Praha 5
25.05.2017 20h - Narozeniny FULL MOON / KILL THE DANDIES!, METRONOME BLUES, BLyTH (UK)
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
25.05.2017 NA SCÉNU FEST - Genuine Jacks, The Oxx, Acute Dose, Psychocandy, Beps´n´Johnnies, The Void, The Ribs, Bacos punk (ARG) + NEXT GEN JUMP UP STAGE - Next:gen DJs a hosté
Dejvická klubovna (Povaleč)
ulice Generála Píky, Praha 6 - Dejvice
25.05.2017 Špinaví Lůzři, Crispy Cheeks + Drumy i Nedrumy - Honey T + guests
Palác Akropolis
Kubelíkova 27, Praha 3
26.05.2017 - 30.11.-1 19,30 - AGNES OBEL /DK + STRICTLY GROOVES DJ Goldstar, live musicians & friends /funky, soul, breaks, live groovy/ + MM MUSIC - DJs Kirill Astra & Aurorra , Papioil & VaLoa, MILL & Spectral /house, tech-house/
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
26.05.2017 Cheers! (křest CD), DiscoBalls a Cox&Vox
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
26.05.2017 CAULDRON (can), LAID TO WASTE (cz) / Heavy / Thrash / Metal /
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
26.05.2017 19h - Alice Springs Blues Band (blues – soul), 22h - Bardolino ft. Jakub Jedlinský (crossover – original music)
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
26.05.2017 THE WALKING DEAD ORCHESTRA (fr), Shot In A Continental (ger), Liquid Space 9 + Breaking The Cycle /deathcore, metalcore/ + after concert: REVOLUTION 909 ABAB & DUMA /techno/ + TOGETHER DJs Bazooka Joe, David Formi & T9 /house/ + Chapeau Bar: DJ Akrom /funky house/
Kavárna POTRVÁ
Srbská 2, Praha 6
26.05.2017 19,30 - Plešatá zpěvačka & Calvera
Music Club Jižák
Matúškova 1, Praha 4 - Háje
26.05.2017 Jižák Session - Miscue, Šebestián Keliš, Jan Senft
Dejvická klubovna (Povaleč)
ulice Generála Píky, Praha 6 - Dejvice
26.05.2017 Porg naEx
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
27.05.2017 od 18,30 - 21. GVP Fest - Curlies, Known As Brooklyn, Molotov Party, Osm setin bez jídla, The Obsessed Crush, Another Illusion, The Firebolts
Novoměstská radnice
Karlovo náměstí 1/23, Praha 2
27.05.2017 18h - Pražský filmový orchestr / Reprezentační trojkoncert. Aktivní členové velkého symfonického tělesa s dirigentem a violistou Jiřím Koryntou představí pestrý program filmových, popových i klasických skladeb.
Klub KAŠTAN
Bělohorská 150, Praha 6
27.05.2017 20h - Supercool – Daniel Levanti, Jeffrey Marshall zakladatelé kapely, kteří proplouvají celým spektrem žánrů, přes rock, soul, jazz, blues, folk… Intenzivní autorské texty a instrumentální bohatost.
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
27.05.2017 19h - Zuzana Dumková Trio (folk – jazz – alternative music), 22h - LATINO: Mezcla Orquesta (latino & afrocuban music)
MeetFactory
Na Sklárně 15, Praha 5
27.05.2017 Wand (US) + Nordra (US)
Prague Central Camp
Nad Ohradou 17, Praha 3
27.05.2017 18,30 - Alexandr Glize /magická kytara/ (vstup zdarma)
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
27.05.2017 SCREAM FOR FAME - Through The Disaster + Your Last Breath + I Scream For Vengeance + Glad For Today /metalcore, metal/ + after concert: THE THRILLEST DJs Jesse, Dubsquad, Rushn, Faneone, HMK†, Mark B & Damn Bros /rap, trap, dubstep, grime/ + NIGHT RIDERZ DJs Kubo King (sk) & Junior Jan & JW (nl) & Danny Mathew /tech house, house/ + Chapeau Bar: HOT STEP MELA DJ Gadjo.cz /worldbeat/
Futurum Music Bar
Zborovská 7, Praha 5
27.05.2017 20h - Preoccupations (CAN), Lab Coast (CAN) ±0 (CZ)
Music Club Jižák
Matúškova 1, Praha 4 - Háje
27.05.2017 Kolosseance vol. 3: KOLOSS + DAMNATION DEFACED + SHAMPOON KILLER + Králičí pacička přichycená na předním pravém kole lokomotivy
Dejvická klubovna (Povaleč)
ulice Generála Píky, Praha 6 - Dejvice
27.05.2017 Housky
Vila Štvanice
Ostrov Štvanice, č.p. 858, Praha 7
27.05.2017 FotonXperience - představení nového vizuálního kolektivu FotonX: 16h - Picnic and outside music - inside Continuum experience, 21h - koncert Sonja Vectomov a Bed Omelets Pronto (Touchwood and Subject Lost live) + 23,30-05h - party with dj Rackrime and 1LFF dj´s
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
28.05.2017 17h - NEDĚLNÍ DIXIE: J. J. Jazzmen (dixieland), 21h - Heart Of Dixie (dixie – swing)
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
28.05.2017 20h - KLASIKA BEZ KVÁDRA - Kvarteto Pražského Filmového Orchestru + ELECTRO SWING (Electro Swing Brothers)
Divadlo DOBEŠKA
Jasná I 1181/6, Praha 4
29.05.2017 20h - Bardolino koncert / S Bardolinem kolem světa za 80 minut"- Živočišná krása původní etnické hudby se snoubí s precizností klasicky školených muzikantů.
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
29.05.2017 21h - Festival KHAMORO: Christiano Gitano (DE) (gypsy jazz)
LUCERNA MUSIC BAR
Vodičkova 36, Praha 1
29.05.2017 20h - Highroller Boombox: Riff Raff / US, support: Hype Train / SK
MeetFactory
Na Sklárně 15, Praha 5
29.05.2017 Bohemian Like You: Angel Olsen (US)
Experimentální prostor NoD
Dlouhá 33, Praha 1
29.05.2017 FREE MONDAYS - The MICRONAUT (GER, 3000°), support TMA (CZ) /experimental, beatmusic, electronica, techno/
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
30.05.2017 FreeZone - Marimba Live Drums a Medoy Meikoy
Novoměstská radnice
Karlovo náměstí 1/23, Praha 2
30.05.2017 19,30 - George Mraz & Camilla Mraz Trio with Anthony Pinciotti. Basista George Mraz, pianistka a vokalistka Camilla Mraz a bubeník Anthony Pinciotti hrají a komponují zcela unikátní hudbu, vzrušující, budící úžas technickou vynalézavostí světové úrovně a inspirační lyričností.
Klub KAŠTAN
Bělohorská 150, Praha 6
30.05.2017 19,30 – Venkovní scéna / Hm… – typická poetika spočívající ve svérázných i vážných textech provedených v různých hudebních stylech a okořeněných hudebními vtípky. Při nepřízni počasí se vystoupení uskuteční v sále.
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
30.05.2017 21h - Festival KHAMORO: Nitcho Reinhardt Trio (FR) (gypsy jazz)
Experimentální prostor NoD
Dlouhá 33, Praha 1
30.05.2017 19,30 - PKF Prague Philharmonia: Krása dneška / Miroslav Srnka x Milan Slavický
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
30.05.2017 BAR LIVE CONCERT: Spyder /rock/ + TECHNICOLOR - DJs Nevolin & Brezhnew & Chep /minimal/ + PARTYLICIOUS - DJane Lu Michell & DJ Don Marquez /hip hop, rnb, funky/
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
30.05.2017 Tinny Fingers (IZR) a hosté + POSSITIVA JOUSE STAGE - Yacube a host
Klub KAŠTAN
Bělohorská 150, Praha 6
31.05.2017 20h - Jarda Svoboda, Holy Fanda & The Reverends – hledání pramenů country a folku, malé i velké životní příběhy podané zdatnými vypravěči
Kulturní centrum VOZOVNA
Za žižkovskou vozovnou 18, Praha 3
31.05.2017 17h - Středeční hudební recitály: Mirek Kemel
ATRIUM na Žižkově
Čajkovského 12, Praha 3 - ŽIžkov
31.05.2017 19,30 - Gadrew Way
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
31.05.2017 20h - JAZZBIT (Mladí Ladí Jazz) (pop – jazz)
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
31.05.2017 OUR HOLLOW, OUR HOME (uk), Behind The Mirror, Abyss, Watching Me Fall From Everest + Rise Of Surya /melodic hardcore, metalcore/ + after concert: WED BASS DJs Hlava & BeatFreaqz /bass music/ + SETY.CZ DJs Tom Small & Parallel Activity & Neighbour + Dave Trumpeteer /dnb/ + Chapeau Bar: DJ Ba2s /hip hop, funky/
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
01.06.2017 CROSS SQUARE - Fast Food Orchestra, Bechy & Force Major + REGGAENERACE - Peeni Walli a hosté + ČTVRTEČNÍ BEJS - Cybi a hosté
Music Club Jižák
Matúškova 1, Praha 4 - Háje
01.06.2017 Nežfaleš – křest alba
Zach's pub
Palackého náměstí 31/2, Jižní Předměstí, Plzeň
01.06.2017 20,30 - Mucha | Brněnská femipunková kapela
Klub KAŠTAN
Bělohorská 150, Praha 6
01.06.2017 20h - Letní setkání osamělých písničkářů / tradiční předprázdninové posezení.
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
01.06.2017 19,30 - RESPECT FESTIVAL: Mandolin Sisters (IND) (carnatic music), 22h - Infinite Quintet (postmodern jazz)
ATRIUM na Žižkově
Čajkovského 12, Praha 3 - ŽIžkov
01.06.2017 19,30 - Čtyři živly - Lenka Kozderková ( flétna ) a Tapa de Deux / Kateřina Ferlesová – klavír, Lukáš Sommer – kytara
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
02.06.2017 Knight$ (UK) www.knights101.com a The Probe www.theprobe.cz
Klub KAŠTAN
Bělohorská 150, Praha 6
02.06.2017 20h - Česká disharmonie a Vycpaná Dáša
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
02.06.2017 THANX (cz), MACGYVER (cz), KUNTA KINTE (cz) / Hard Core / Punk
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
02.06.2017 22h - Sly Rabbits (soul – funk)
Music Club Jižák
Matúškova 1, Praha 4 - Háje
03.06.2017 Solity (SWE) + Sonic Halo + Thanallian
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
03.06.2017 Ducking Punches (UK), THE OXX, The Hills
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
03.06.2017 19h - Absolventský koncert VOŠ – Jakub Kaprál (jazz – crossover), 22h - Kroka Live Band (gypsy – soul – latino)
Divadlo ABC
Vodičkova 28, pasáž U Nováků, Praha 1
04.06.2017 19h - Ondřej Havelka a jeho Melody Makers uvádějí Bude to jinak!
Divadlo DOBEŠKA
Jasná I 1181/6, Praha 4
04.06.2017 18h - Jolaniny hvězdy / Dům dětí a mládeže Jižní Město Vás zve na tradiční pěvecký koncert dětí z hudebních zájmových kroužků.
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
04.06.2017 17h - NEDĚLNÍ DIXIE: Dixieland Messengers (dixieland), 20,30 - Brixiho akademický soubor (vocal music)
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
05.06.2017 22h - Karel Růžička Jr. Quartet (modern jazz)
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
06.06.2017 Ugly Kid Joe (USA) + support
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
06.06.2017 NOWHEREBOUND (usa), DEAD LETTERS (cz) / Punk / Rock / R´n´R
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
07.06.2017 TRIPTIDES (usa) / Psychedelic Rock
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
07.06.2017 19h - Invisible World Quartet (CZ/SRB/TR) (world music – jazz), 22h - JAZZ ČTYŘ KONTINENTŮ: Bob Montgomery Quartet (USA/CZ) (modern jazz)
Novoměstská radnice
Karlovo náměstí 1/23, Praha 2
08.06.2017 18h - Slavnostní koncert ZUŠ Lounských
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
08.06.2017 Selfish Murphy (RO) + support: Five Leaf Clover
Zach's pub
Palackého náměstí 31/2, Jižní Předměstí, Plzeň
08.06.2017 20,30 - Sto zvířat | V rámci Elefantour
Novoměstská radnice
Karlovo náměstí 1/23, Praha 2
09.06.2017 19h - Kühnův dětský sbor & Medvíďata Český Krumlov
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
09.06.2017 Attack The Hero, Liquid Space 9, Hand Grenade
Klub KAŠTAN
Bělohorská 150, Praha 6
09.06.2017 20h - Ladě – dravá rocková, bluesová a alternativní smršť.
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
09.06.2017 22h - Juwana Jenkins & Her All-Star Mojo Band (USA/CZ) (blues – soul)
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
10.06.2017 20h - Afterparty festivalu Praha Žije Hudbou (busking & music), 22h - GROOVE DOCK – JAZZ TO DANCE - Mr. Ultrafino, Richio Suzuki (UK). DANCE TO JAZZ AT JAZZ DOCK!
Kostel Nejsvětější Trojice v Dobříši
11.06.2017 19h - Koncerty pro varhany 2017: Koncert k svátku Nejsv.Trojice: Příbramská filharmonie a Svatohorský chrámový sbor - Ch. Gounod: Missa brevis (koncert na podporu obnovy dobříšských varhan)
Klub KAŠTAN
Bělohorská 150, Praha 6
11.06.2017 20h - Procházka/Mazur/Lopéz (CZ/PL/E) – tři výrazné osobnosti současného evropského jazzu a improvizace poprvé společně v Praze
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
11.06.2017 INTEGRITY (usa), RAVAGE RITUAL (fin) / Hard Core Punk
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
11.06.2017 17h - NEDĚLNÍ DIXIE: J. J. Jazzmen (dixieland), 21h - Concept Art Orchestra – Vzpomínka na Jana Zrzavého (orchestral jazz)
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
12.06.2017 ARBOURETUM (usa), JIŘÍ IMLAUF (cz) / Alternative Rock
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
13.06.2017 FreeZone - Her English Blood a hosté
Zach's pub
Palackého náměstí 31/2, Jižní Předměstí, Plzeň
13.06.2017 20,30 - Burlesque | Dvorní kapela divadla Alfa Plzeň
Klub KAŠTAN
Bělohorská 150, Praha 6
13.06.2017 20h - Absolvenský koncert Grégoira Bruna – Les gars d’en bas, Echoes of Prague.
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
13.06.2017 SALEM´S POT (swe), THE TOWER (cz) / Doom / Stoner Metal
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
13.06.2017 19h - ROOM 403 – Absolventský koncert – Martin Kryštof a Jakub Šindler (student jazz), 22h - TUES BLUES: Jan Spálený & A.S.P.M. (blues – songs)
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
14.06.2017 20 minutes (křest singlu a klipu) + support
Klub KAŠTAN
Bělohorská 150, Praha 6
14.06.2017 20h - Ström, Zelenej sen – originální mix HC, jazzu a art rocku, nepravidelné rytmy a psychotropní rock
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
14.06.2017 19h - Absolventský koncert KJJ – Peter Hrnčirík a Jakub Šedivý (student jazz), 22h - Laco Deczi New York Celula (CZ/USA) (fusion)
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
15.06.2017 Snak The Ripper (CAN) + support: Junk (CAN)
Zach's pub
Palackého náměstí 31/2, Jižní Předměstí, Plzeň
15.06.2017 20,30 - Tata Bojs
Klub KAŠTAN
Bělohorská 150, Praha 6
15.06.2017 20h - ILLE – křest singlu a nového klipu
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
15.06.2017 22h - Jazzová realitka Gaudí uvádí: Sisa Fehérová & Fehero Rocher (CZ/SK) (pop – soul – jazz)
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
16.06.2017 Alibu Fest 2017 – 17h - Filmový sál: projekce “Hiphop-erace“, „Show!“ + beseda s režisérem Bohdanem Bláhovcem (vstup zdarma) + 19,30 - Hudební sál: Shizzle Orchestra, The Colorblinds, Bezterez, Splesh
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
16.06.2017 19h - Absolventský koncert VOŠ – Barbora Mochowa (student jazz), 22h - Terne Čhave (modern gypsy music)
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
17.06.2017 DARKO (uk), REBUKE (swe), HOMESICK (cz) / Melodic Hard Core Punk
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
17.06.2017 22h - Circus Ponorka (acoustic pop – folk – soul)
ATRIUM na Žižkově
Čajkovského 12, Praha 3 - ŽIžkov
17.06.2017 15h - Jazzová flétna a poezie - Lenka Kozderková – flétna, František Kreuzmann – mluvené slovo + 17h - Chuť Itálie ( Přednáška )
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
18.06.2017 17h – NEDĚLNÍ DIXIE: Jazz Bluffers (dixieland), 21h - Janoušek – Wróblewski Quartet (postmodern jazz)
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
19.06.2017 22h - Ondřej Pivec Organic Quartet (jazz – fusion – soul)
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
20.06.2017 FreeZone“: Resumé a hosté
Klub KAŠTAN
Bělohorská 150, Praha 6
20.06.2017 20h - BBP – podzemní orchestr, Terra Ignota – temná rocková klasika v tom nejlepším podání aneb alternativně-undergroundový večírek
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
20.06.2017 21h - Peter Lipa Band (SK) (blues – jazz)
Zach's pub
Palackého náměstí 31/2, Jižní Předměstí, Plzeň
21.06.2017 20h - PSH / V rámci Skate Day se Snowbitch
Klub KAŠTAN
Bělohorská 150, Praha 6
21.06.2017 20h - Sdružení rodičů a přátel RoPy, OTK
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
21.06.2017 21h - Peter Lipa Band (SK) (blues – jazz)
Novoměstská radnice
Karlovo náměstí 1/23, Praha 2
22.06.2017 20h - Novoměstský letní festival 2017 / 7. ročník hudebního festivalu Novofest bude věnován smyčcovým nástrojům, které v koncertní praxi stojí poněkud ve stínu populárnějších houslí a violoncella. Zahajovací koncert v podání Věra Binarová - viola, Karel Dohnal - klarinet, Hana Forsterová – klavír (A. Dvořák, D. Milhaud, R. Schumann)
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
22.06.2017 Klubová noc United Islands of Prague 2017 (vstup zdarma)
Zach's pub
Palackého náměstí 31/2, Jižní Předměstí, Plzeň
22.06.2017 20,30 - Pestalozzi / Návrat plzeňské kapely
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
22.06.2017 18,30 - United Islands of Prague 2017 – Klubová noc: Bára Zmeková, Jay Delver Band, 22,45 – Pale & Coy, Disconnexion (vstup zdarma)
ATRIUM na Žižkově
Čajkovského 12, Praha 3 - ŽIžkov
22.06.2017 19h - I Put A Record On / Komentovaný poslechový večer časopisu His Voice.
Novoměstská radnice
Karlovo náměstí 1/23, Praha 2
23.06.2017 19h - Sára Medková / klavírní recitál a křest CD
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
23.06.2017 IAN SVENONIUS as ESCAPE-ISM (usa) / Post Punk
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
23.06.2017 19h - Ondřej Pivec Organic Quartet (jazz – fusion – soul), 22h - Ondřej Pivec Organic Quartet (jazz – fusion – soul)
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
24.06.2017 VOYAGE TOUR: ORION, MANIAK, ALYAZ / Hip Hop / Rap
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
24.06.2017 22h - Skeptemistic (soul – pop)
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
25.06.2017 PLANETY (cz), ARAN EPOCHAL (cz), STEVIE BRUFEN (cz) + DJs / Rock / Noise / Alternative
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
25.06.2017 17h - NEDĚLNÍ DIXIE: Hot Jazz Praha a Jitka Vrbová (dixieland), 21h - Katarzia (SK) (alternative music)
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
26.06.2017 GREEZE (usa), BROKEN CHAIRS (usa), NERVANA (cz) / Blues Rock / Indie Punk
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
26.06.2017 19h – VOŠ (již tradiční koncert studentů VOŠ při Konzervatoři J. Ježka. Mladí muzikanti vystoupí v několika různých sestavách, od menších skupin až po big band)
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
27.06.2017 FreeZone - JegR a Flattus
Zach's pub
Palackého náměstí 31/2, Jižní Předměstí, Plzeň
27.06.2017 20,30 - minus123minut / V rámci Comeback tour
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
27.06.2017 22 h - Kon Sira (worldmusic – folk – alternative) Kateřina García / Barbara García / Predrag Duronjić / Luboš Malina / Tomáš Liška
ATRIUM na Žižkově
Čajkovského 12, Praha 3 - ŽIžkov
27.06.2017 19,30 - Pavel Voráček: Beethovenovy sonáty
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
28.06.2017 Sour Bitch („Tough Love“ release party) + support: Highstreet Hooligans
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
28.06.2017 LEBENDEN TOTEN (usa), VOLE! (cz) / Noise Core / Violence Punk
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
28.06.2017 20h - JAZZBIT (Mladí Ladí Jazz) (pop – jazz)
Novoměstská radnice
Karlovo náměstí 1/23, Praha 2
29.06.2017 19,30 - Stylové večery 2017 - Návštěvy hudebních hvězd
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
29.06.2017 Skampida (CO) + guest: Jet8
Zach's pub
Palackého náměstí 31/2, Jižní Předměstí, Plzeň
29.06.2017 20,30 - Švihadlo
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
29.06.2017 22h - Laco Deczi New York Celula (CZ/USA) (fusion)
Kulturní centrum VOZOVNA
Za žižkovskou vozovnou 18, Praha 3
29.06.2017 10h - Zpívání s harmonikou / Hudební dopoledne pro seniory se známými písničkami + VÍTÁNÍ PRAZDNIN! / 15h - Dílna se Sofií: Indiánské léto II. + 16h- Kouzelník Pan Kravata + 17h - DJ Kdesevzal Tusevzal (Jiří Burian předvede ve Vozovně DJ set, který svět nezažil)
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
30.06.2017 19h - FESTIVAL IBERICA: Alba Molina – Canta A Lole Y Manuel (ESP) (flamenco), 22h - Yvonne Sanchez Band (latin – jazz&soul)
Zámek Dobříš
Zrcadlový sál
24.09.2017 19h - Koncerty pro varhany 2017: Helena Weiser-klavír, Roman Patočka-housle, Zdena Kloubová-Puklická -zpěv. J. Brahms, A.Dvořák, B.Bartók, F.Chopin (koncert na podporu obnovy dobříšských varhan)
Zámek Dobříš
Zrcadlový sál
05.11.2017 19h - Koncerty pro varhany 2017: Komorní orchestr Akademie Praha a Hornický pěvecký sbor Kladno - W. A. Mozart-Requiem (koncert na podporu obnovy dobříšských varhan)
Kostel Nejsvětější Trojice v Dobříši
30.12.2017 16h - Koncerty pro varhany 2017 „Již Slunce z Hvězdy vyšlo“ Soubor Ritornello Praha - A. Michna z Otradovic - Missa Super (koncert na podporu obnovy dobříšských varhan)