R1 Goat
Právě hraje:
GINGER
09:00 - 10:00
on-line přehrávač
KULTURNÍ SERVIS
KULTURNÍ SERVIS - Koncerty
Koncerty datum rozšířený popis
Divadlo DOBEŠKA
Jasná I 1181/6, Praha 4
23.01.2018 20h - Zuby Nehty
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
23.01.2018 21h - David Koller – Acoustic (acoustic rock)
Novoměstská radnice
Karlovo náměstí 1/23, Praha 2
23.01.2018 19h - Hollywood Meets Classics / Na programu koncertu Vivaldi, Telemann, Piazzola, Moriccone a další, Účinkuje přední český hobojista Vilém Veverka & Ultimate W Band
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
23.01.2018 The Voynich Code (por) (metal) + after concert: TECHNICOLOR DJs Nocturnal Thing & Stay.One (minimal, techno) + PARTYLICIOUS: DJane Lu Michell & DJ Maztah (hip hop, rnb, funky) + BAR LIVE CONCERT: Atares (int)(latino)
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
23.01.2018 „FreeZone“: Společně na cestě – benefiční koncert
Futurum Music Bar
Zborovská 7, Praha 5
23.01.2018 19h - Obscure promotion presents: Batushka, Schammasch, Trepaneringsritualen
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
24.01.2018 21h - David Koller – Acoustic (acoustic rock)
Klub KAŠTAN
Bělohorská 150, Praha 6
24.01.2018 20h - Inau, Potmě a Debbi Love
Dejvická klubovna (Povaleč)
ulice Generála Píky, Praha 6 - Dejvice
24.01.2018 Running Sushi, ŽeNaBand (funk pop) + Filmový klub
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
24.01.2018 20,30 - Progres2 + 19h - Divadelní spolek Frída: Kolega Mela Gibsona
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
25.01.2018 21h - David Koller – Acoustic (acoustic rock)
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
25.01.2018 MEAT WAVE (usa)( Post Punk)
Klub KAŠTAN
Bělohorská 150, Praha 6
25.01.2018 20h - Jana Tučková & Lumír Tuček – Karel a Máňa Life
ATRIUM na Žižkově
Čajkovského 12, Praha 3 - ŽIžkov
25.01.2018 19,30 - Sebastian Trio / Kateřina Jansová - flétna, Simona Hečová - violoncello, Alice Voborská - klavír
Novoměstská radnice
Karlovo náměstí 1/23, Praha 2
25.01.2018 19,30 - Stylové večery 2018 - Novoročně s humorem a kvízem / Zahajovací koncert již pátého cyklu sedmi koncertů se smyčcovým orchestrem Harmonia Praga s podtitulem Mozartův žert a půvab filmových melodií nabídne posluchačům skladby, které budou ještě konvenovat s postsilvestrovským a novoročním naladěním
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
25.01.2018 Jam Session Band (rockin) + after concert: DJ Marvelous Bey (es) (techno, house) + WILD: DJs - Baptista (pt) & Big J (us) (party hits, latino)+ Chapeau Bar: DJ Goldstar (funk, soul, rare grooves)
VENUŠE VE ŠVEHLOVCE
Slavíkova 22, Praha 3, sál Švehlovy koleje
25.01.2018 20h - Proč nemohu spát Orchestr Ježkovy stopy + křest cd
Dejvická klubovna (Povaleč)
ulice Generála Píky, Praha 6 - Dejvice
25.01.2018 Potichu (acoustic pop) + Drumy i Nedrumy: Honey T + guests
Zach's pub Plzeň
Palackého náměstí 31/2, Jižní Předměstí, Plzeň
25.01.2018 Xavier Baumaxa(sólo)
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
25.01.2018 20,30 - Timudej + Divadlo: 19,30 - M. Balážová / M. Magdová: Ženská epopej
LA LOCA Music Bar & Lounge
Odborů 278/4, Praha 2
25.01.2018 Charitativní koncert LA VIDA LOCA
KD Mlejn, o.p.s.
Kovářova 4, Praha 13-Stodůlky-Praha 13, 155 00
26.01.2018 20h - Mrakoplaš-křest videoklipu a nového programu
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
26.01.2018 19h - Josef Kolo 7tet (improvising – contemporary jazz) + 22h - Cirilic (jazz – worldbeat – original music)
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
26.01.2018 THE VIBRATORS (uk), THE FIALKY (cz) + DJ Dawídek (Punk Rock )
Kavárna Do Větru
Za Zahradou 5, Praha 6 – Břevnov
26.01.2018 20h - Friday Piano Night
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
26.01.2018 Hellwana (křest desky) + Hyny The Kid + In3gue + Gavril & DJs Alyaz & Viße & Them Darned Teenagers & Cyper Sound (electronic, grime, bass, rap) + MOOMBAH…WHAT?!: DJs - STEP ONE (can) & Babylon Rocker & I-Wet & Chong X (moombahton) + Chapeau Bar: DJ Craig Hampson (uk)(funky)
Dejvická klubovna (Povaleč)
ulice Generála Píky, Praha 6 - Dejvice
26.01.2018 Opak dissu, Kean & Chaser, Penüs & Hošty, Trois (hip hop)
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
26.01.2018 20h - Vintage Wine, Wolfarian + Divadlo: 20h - Underground Comedy Night Show
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
27.01.2018 16h - JAZZ DOCK DĚTEM: „O Malence“ – Divadlo Krasohled (children theatre) + 19h - Tomáš Hobzek Quartet (modern jazz) + 22h - LATINO SATURDAYS: Mezcla Orquesta (latino & afrocuban music)
Klub KAŠTAN
Bělohorská 150, Praha 6
27.01.2018 20h - Leto a Planety
ATRIUM na Žižkově
Čajkovského 12, Praha 3 - ŽIžkov
27.01.2018 15h - Petr Novák / Klavírní recitál
Dejvická klubovna (Povaleč)
ulice Generála Píky, Praha 6 - Dejvice
27.01.2018 Excessive Visage (DE), Excessive Visage, Toufar, Tengri, Nicota (postmetal/hardcore/alternative)
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
27.01.2018 21h - De Zrechts (křest desky Cesta) + DJ Flux, + warm-up and afterparty: Regie + DJ Adie, support: Austy a další
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
28.01.2018 17h - NEDĚLNÍ DIXIE: Revival Swing Band (dixieland) + 21h - JAZZ ČTYŘ KONTINENTŮ: Randy Ingram & Drew Gress Duo (USA) (contemporary jazz)
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
28.01.2018 Crazy Town (USA), For The Win (USA), Confessions Of A Traitor (UK)
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
29.01.2018 19h - Epoque Quartet (jazz & classic crossover) + 22h - Muff (original groove music)
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
30.01.2018 19h - VOŠ JAZZ (student jazz)
Klub KAŠTAN
Bělohorská 150, Praha 6
30.01.2018 20h - Yuri Andropov Experience a Stinka
ATRIUM na Žižkově
Čajkovského 12, Praha 3 - ŽIžkov
30.01.2018 19,30 - Josef Suk Piano Quartet / Klavírní kvartety
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
30.01.2018 BAR LIVE CONCERT: Cubache (int) (salsa) + PARTYLICIOUS: DJane Lu Michell & Fefe (n.o.h.a) + Alik drummer (hip hop, funky) + TECHNICOLOR: DJs - Sanytch (blr) & Drag and Drop crew (minimal)
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
30.01.2018 20h - „FreeZone“: Critical Acclaim a hosté + Divadlo: 19,30 - Divadlo Puls: Rozlučka 2
Futurum Music Bar
Zborovská 7, Praha 5
30.01.2018 20h - UK SUBS, Nezfaleš
Palác Akropolis
Kubelíkova 27, Praha 3
30.01.2018 19h – LVMEN + 22h - DJ Peterka (rock music)
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
31.01.2018 20h - JAZZBIT (Mladí Ladí Jazz) (jazz)
Klub KAŠTAN
Bělohorská 150, Praha 6
31.01.2018 20h - Turek & Turek uvádí
Kulturní centrum VOZOVNA
Za žižkovskou vozovnou 18, Praha 3
31.01.2018 17h - Středeční hudební recitály: Jamie Marshall & Radek Hlávka (UK/CZ)
Anděl music bar Plzeň
Bezručova 5 a 7, Plzeň
31.01.2018 21h - ZUBY NEHTY
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
01.02.2018 GOLDEN VOID (usa), DOMMENGANG (usa) / Psychedelic Rock/
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
02.02.2018 CALL TRACY (cz), HUSTLER STATE (cz), PILOT SEASON (cz) / Punk Rock / Pop Punk/
Anděl music bar Plzeň
Bezručova 5 a 7, Plzeň
06.02.2018 21h - MEDUZIK NIGHT VOL. 4
Anděl music bar Plzeň
Bezručova 5 a 7, Plzeň
07.02.2018 21h - NA ROZCESTÍ & KAPITÁNI PRŮMYSLU
Anděl music bar Plzeň
Bezručova 5 a 7, Plzeň
08.02.2018 21h - CRIMSON FIELDS
Divadlo HYBERNIA
Nám. Republiky 4, Praha 1
08.02.2018 - 08.02.2018 20h - Iron & Wine
METRO club Beroun
V Hlinkách 1513, Beroun
09.02.2018 21h - Bikkinyshop – křest nového alba + Supported by F. A. King, Atlas Coelestis, Beat Sisters (CROSSOVER-CORE, HARDCORE-CROSSOVER, METAL-PROGRESIVE, HARD-ROCK)
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
09.02.2018 DEZERT OF THE DAY (cz), TOMMY POSER (cz), THE FIREBOLTS (cz) / Punk Rock/
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
10.02.2018 THE OTHER.S (cz) / Rock/
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
13.02.2018 CARLTON MELTON (usa) + DJ / Space Rock / Psychedelic /
Anděl music bar Plzeň
Bezručova 5 a 7, Plzeň
13.02.2018 21h – LOMIKAR / Křest debutového alba Soundcheck
Anděl music bar Plzeň
Bezručova 5 a 7, Plzeň
14.02.2018 21h - HIBAJ
Anděl music bar Plzeň
Bezručova 5 a 7, Plzeň
15.02.2018 21h - LAKUNA
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
17.02.2018 VIBRATHÖRR (cz), KING KEPORKAK (cz) / Thrash Metal / HC / Stoner/
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
20.02.2018 HALO ON FIRE (cz), NANODROB (cz) / Rock/
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
21.02.2018 ŠPUNTKVANĚ (cz) / Punk / Rock / Pop/
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
22.02.2018 DISCOBALLS (cz) + DJ / Ska / Soul/
Anděl music bar Plzeň
Bezručova 5 a 7, Plzeň
22.02.2018 21h - CHUŤ & JUICY FREAK
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
23.02.2018 THE ROCKET DOGZ (cz), JACK ICE (de) + DJs / Psychobilly / Rock and Roll/
METRO club Beroun
V Hlinkách 1513, Beroun
24.02.2018 21h - Hudbou proti xenofobii: Thalidomide, Decultivate, Kibera, more tba. (HARCORE PUNK, HARCORE VIOLENCE, CRUST PUNK, ETC)
Novoměstská radnice
Karlovo náměstí 1/23, Praha 2
24.02.2018 18h - Smyčcce PFO hrají "nejen" filmové skladby / Pražský filmový orchestr tentokrát přichází s programem svého smyčcového kvarteta v rozšířené podobě smyčcového orchestru. S dirigentem Jiřím Koryntou zařadí jak oblíbené skladby stříbrného plátna, tak i populární klasiku
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
24.02.2018 EMBRIONAL (pl), FAM (pl), BRUTALLY DECEASED (cz) / Death Metal / Grind Core
Anděl music bar Plzeň
Bezručova 5 a 7, Plzeň
27.02.2018 21h - VLMV & STEMS / UK
Anděl music bar Plzeň
Bezručova 5 a 7, Plzeň
28.02.2018 21h - SMRTISLAV akusticky
Anděl music bar Plzeň
Bezručova 5 a 7, Plzeň
01.03.2018 21h - CIRCUS PROBLEM
MeetFactory
Na Sklárně 15, Praha 5
07.03.2018 Com Truise (US)
MeetFactory
Na Sklárně 15, Praha 5
04.04.2018 Braids (CA)
MeetFactory
Na Sklárně 15, Praha 5
10.04.2018 Young Fathers (UK)
MeetFactory
Na Sklárně 15, Praha 5
14.06.2018 Bohemian Like You: Deerhunter (US)