KULTURNÍ SERVIS
KULTURNÍ SERVIS

Kdy:

pondělí - pátek

8:10   telefonická pozvánka
10:00 kina, galerie, divadla
11:40 koncerty, tančírny, festivaly
13:00 kina, galerie, divadla
16:15 koncerty, tančírny, festivaly

sobota - neděle

11:00 + 16:20

Výpis ke dni 19.2.2018
Více zde
Více zde
Více zde
Více zde
Více zde
Více zde
Více zde
Více zde
Koncerty rozšířený popis
výhled
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
21h - JAZZ DOCK ORCHESTRA (modern orchestral jazz)
Klub KAŠTAN
Bělohorská 150, Praha 6
20h - Daniel Kahn & The Painted Bird (D)
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
20h - FREE MONDAYS - live : PAPER LIONS (CAN), support: Froples (CZ) + djs: Andy Smitth, Makarov, Taada
Palác Akropolis
Kubelíkova 27, Praha 3
19h - NAPALM DEATH /UK + DEATRITE /DE + support + 22h - DJ Osty and Pepson
Divadlo ARCHA
Na Poříčí 26, Praha 1
20h - Sváteční Pop – Poprask II / Koncert s vizuálními kreacemi na temném pozadí.
Tančírny rozšířený popis
výhled
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
MAKE A DIFFERENCE - Dance Club: DJs Miguel Baptista & Tricky V (latin music) + Chapeau Bar: MONDAY FUNDAY DJs - Petr K. & friends (house) + Underground Club: LIVE CONCERT: Death Remains (uk) (metal) + after concert: DJane Battle Lady & anti DJs M.A.D. (hip hop, rnb)
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
LOS TEKKENOS (Bushman, Nick ita, Samur, rEmco, Shampy) + DEEP BEAT AVANTGARDE STAGE (Sta a hosté)
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
CD BARMAN night
Filmy rozšířený popis
výhled
Kino Ponrepo
Bartolomějská 11, Praha 1
17,30 - Všechno je úplně jinak, 20h - Vyprahlé životy / Vidas sêcas
Městská knihovna
Mariánské náměstí 1/98, Praha 1
19h - Western / Promítání filmu Western s lektorským úvodem filmového historika a publicisty Vladimíra Hendricha.
Kino DLABAČOV
Bělohorská 24, Praha 6 - Břevnov
17h - Prezident Blaník + Pondělky s Akim Kaurismäkim: 19h - Leningradští kovbojové dobývají Ameriku, 21h - Smlouva s vrahem
Kino PILOTŮ
Donská 19, Praha - Vršovice
15,30 - Zabití posvátného jelena, 16h - Sněhová královna: Tajemství ohně a ledu, 17,40 - Potvora, 17,50 - S láskou Vincent, 19,20 - Nejtemnější hodina, 19,45 - Prezident Blaník, 21,30 - Nit z přízraků, 21,40 - Darkland
Galerie rozšířený popis
výhled
Kavárna Do Větru
Za Zahradou 5, Praha 6 – Břevnov
Vladimír Kiseljov: Výstava obrazů Nádech světla
DEPO 2015 Plzeň
Presslova 14, Plzeň
Výstava Jak se točí peníze? (otevřeno ve všední dny 13-18h, o víkendu10-18h) / Interaktivní expozice o penězích a finanční gramotnosti pro děti od 7 let. V zábavné hře se plní úkoly, vydělají a  utrácí peníze. Expozice byla k vidění již v celé řadě evropských měst.
Museum MONTANELLI
Nerudova 13, Praha 1
Ludmila Jandová - Mezi nebem a zemí / Between heaven and earth. Znovu objevená tvorba akademické malířky Ludmily Jandové je představena v interaktivní instalaci /zavřeno v po/
Galerie hlavního města Prahy - Colloredo-Mansfeldský palác
Karlova 2, Praha 1
Sráč Sam - Rozdíl v otázce (výstava představuje práce české umělkyně užívající provokativní pseudonym Sráč Sam. Její tvorba je založena na aktivní kritice nefunkčních/neproduktivních institucionálních rámců a nabývá rozmanitých podob od architektonických realizací přes objektovou, textilní, malířskou či filmovou tvorbu po sociálně angažované performativní projekty) /zavřeno v po/
TRAFO Gallery
Hala 14 - Pražská tržnice, Praha 7 - Holešovice
Epos 257 - Kořeny, větve, šlahouny / Roots, Branches, Offshoots ( Kurátor Tomáš Pospiszyl ) /Po - út zavřeno/
Goethe-Institut
Masarykovo nábřeží 32, Praha 1
PROMĚNA VR -  Fantastická prostorová instalace vznikla ve spolupráci s českým startupovým týmem kolem uměleckého vedoucího a režiséra Prague Film School Miky Johnsona. Prezentuje Kafkovu Proměnu, originální dílo světové literatury z Prahy, které samo o sobě představuje určitý druh ponoření do virtuální reality. ( so - po zavřeno)
Novoměstská radnice
Karlovo náměstí 1/23, Praha 2
Pavel Raszka / Monika Kočendová - Ahoj, dědo. / Výstava obrazů Pavla Raszky a jeho vnučky Moniky Kočendové, která říká: „Dědu jsem viděla jen jednou v životě. Vykala jsem mu. Byl to malíř, především krajinář. Když kreslím, mívám pocit, že stojí někde za mnou a dívá se.“ (Po - zavřeno)
Nová galerie
Balbínova 26, Praha 2
TROJ -  Petr Malina, Ondřej Roubík a Pavlel Šmíd ( Ne - zavřeno)
Centrum současného umění DOX
Poupětova 1, Praha 7
Daniel Pešta - DeTermination + VIVA LUBOŠ PLNÝ! Leitmotivem tvorby tohoto umělce je fascinace lidským tělem, jeho fungováním, stárnutím a smrtelností  + Projektil33 /zavřeno út/
Galerie hlavního města Prahy - Dům fotografie
Revoluční 1006/5, Praha 1
VLADIMÍR AMBROZ - AKCE  (Po - zavřeno)
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
Anna Kočová: "Podivný svět"
Galerka klubu Újezd
Újezd 18/422, Praha 1
VANDAGE COLLECTIVE - Magnetický barák (fotografická výstava)
Galerie Jaroslava Fragnera
Betlémské náměstí 5, Praha 1
architectural photography award 2017
FOTOGRAF gallery
Školská 28, Praha 1
Viktor Kopasz - Prolonged Identity ( Ne - Po zavřeno )
Winternitzova vila
Na Cihlářce 10, Praha 5
Architektura na UMPRUM (Architektura na UMPRUM 2018 - výběr z klauzurních prací studentů ateliérů architektury) /zavřeno čt, pá, so/
Villa Pellé
Pelléova 10, Praha 6
Vendula Chalánková – AU! Výstava s víceznačným názvem, který je možné dešifrovat jako astronomickou jednotku délky, prošlou pražskou espézetku, chemickou značku zlata i nejčastější citoslovce bolesti. K vidění bude nejen reprezentativní výběr obrazů Venduly Chalánkové z posledních let a premiérová série osobních „tragikomiksů“, ale i autorčiny animace vytvořené pro Českou televizi (kurátor Radek Wohlmuth) /Po - zavřeno/
Galerie hlavního města Prahy - Dům u Kamenného zvonu
Staroměstské náměstí 13, Praha 1
THE REUNION OF POETRY AND PHILOSOPHY - Zhang Xiaogang a Wang Guang (Po - zavřeno)
Galerie U Betlémské kaple
Betlémské náměstí 8, Praha 1
Marie Blabolilová (Výstava se koná u příležitosti autorčiných sedmdesátých narozenin.Autorka ve své tvorbě soustředěně rozvíjí osobitý koncept poezie každodennosti - motivy interiérů, zátiší, městských i přírodních krajin. Typické je pro ní využití rastrů linoleí nebo ornamentů malířských válečků)
Galerie AVU
U Akademie 4, Praha 7
STAVY A VĚCI: Artur Magrot, Kateřina Szymanski, Václav Janoščík, Isabela Grosseová (so, ne - zavřeno)
White Pearl Gallery
Dittrichova 5, Praha 2, 120 00
Prizma - Dominik Jančík, Marek Šilpoch, Oliver Torr ( Po, út - zavřeno )
Galerie 35 m2
Víta Nejedlého 23, Praha 3
Nina Fránková: 18+2 ( kurátorka výstavy Tereza Záchová )
Divadla rozšířený popis
výhled
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
19h - Polední úděl
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
19,30 - Cirk La Putyka / La Putyka
ALFRED VE DVOŘE
Fr. Křížka 36, Praha 7
20h - KEEP CALM / Ufftenživot
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
19,30 - Divadlo NaHraně / Dokonalá pitomost
ŠVANDOVO divadlo
Štefánikova 57, Praha 5
19h - Kdo je tady ředitel? + ve studiu: 19h - Slušný člověk
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
20h - Underground Comedy Night Show
MeetFactory
Na Sklárně 15, Praha 5
20h - Sudabeh Mohafez: Hoří /
Experimentální prostor NoD
Dlouhá 33, Praha 1
19,30 - 11:55: Já v žádném případě netvrdím, že jsem bůh
Divadlo X10 ve Strašnickém divadle
Solidarity 1986, Praha 10
19,30 - Lucie Trmíková / Jan Nebeský: Miluji tě jak po smrti I HOST I Hrajeme v DUP39.
Divadlo POD PALMOVKOU
Zenklova 34, Praha 8
19h - PANÍ BOVARYOVÁ
Festivaly
výhled
Pro tento den zde není žádná akce.
Radio 1 rozšířený popis
výhled
Radio 1
18h - Degustace designu, 18,10 - Vintage Cool (TeaJay Ivo), 19h - CD nonstop, 20h - Ešus, 21h - Hudba za dobrou práci, 22h - Čtení se strýčkem Míšou, 23h - Blue Train, 24h - Kardiostimulátor
Ostatní rozšířený popis
výhled
Anděl music bar Plzeň
Bezručova 5 a 7, Plzeň
19h - PUBQUIZ
Dejvická klubovna (Povaleč)
ulice Generála Píky, Praha 6 - Dejvice
Hospodský kvíz
LA LOCA Music Bar & Lounge
Odborů 278/4, Praha 2
Story Party Prague | True Dating Stories