R1 Goat
Právě hraje:
RAO UPPALURI
06:00 - 09:00
on-line přehrávač
KULTURNÍ SERVIS
KULTURNÍ SERVIS

Kdy:

pondělí - pátek

8:10   telefonická pozvánka
10:00 kina, galerie, divadla
11:40 koncerty, tančírny, festivaly
13:00 kina, galerie, divadla
16:15 koncerty, tančírny, festivaly

sobota - neděle

11:00 + 16:20

Výpis ke dni 9.2.2018
Více zde
Více zde
Více zde
Více zde
Více zde
Více zde
Více zde
Více zde
Koncerty rozšířený popis
výhled
METRO club Beroun
V Hlinkách 1513, Beroun
21h - Bikkinyshop – křest nového alba + Supported by F. A. King, Atlas Coelestis, Beat Sisters (CROSSOVER-CORE, HARDCORE-CROSSOVER, METAL-PROGRESIVE, HARD-ROCK)
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
DEZERT OF THE DAY (cz), TOMMY POSER (cz), THE FIREBOLTS (cz) / Punk Rock/
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
19h - Jan Spálený & A.S.P.M. (blues – songs) + 22h - Shahab Tolouie Quintet (IRN/YUG/ESP/CZ) (world music fusion)
Klub KAŠTAN
Bělohorská 150, Praha 6
20h - Edith, Povodí ohře
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
17h - „Zimní Rockový Slunovrat 2018“: The.Switch, Circus Problem, Nano, SCB
Palác Akropolis
Kubelíkova 27, Praha 3
19,30 - AFU-RA feat Cut Dem křest CD, hosté Orion,Pio Squad, Zverina, Čis T + 22h Malá scéna: BANG! DJs Cut Dem, Mr. Funky Machine feat Iwan Linetski (sax) and Victor Lesque (keys) + Divadelní bar: BANG! DJs ILL Pepson, ILL Rick, Forrest Pine
Dejvická klubovna (Povaleč)
ulice Generála Píky, Praha 6 - Dejvice
Swanmay (AT), Timestone (AT), Politische gesprache verboten (stoner rock/postrock) + Dj - Filip Dee
Kavárna Do Větru
Za Zahradou 5, Praha 6 – Břevnov
20h - Friday Piano Night
Tančírny rozšířený popis
výhled
Klubovna 2.PATRO
Dlouhá 37, Praha 1
INHALE/EXHALE - DJS: Poeta vs INHALERS /black vs bass music/
Anděl music bar Plzeň
Bezručova 5 a 7, Plzeň
22h - dj DIRTY BASTARD / independent discotheque
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
23h - DEFINITION HOUSE - djs: Vilem, Loutka, Wulky + 2nd stage: Mendoza, Moskalus
Futurum Music Bar
Zborovská 7, Praha 5
22h - 80s/90s/00s VIDEO MUSIC PÁRTY
LUCERNA MUSIC BAR
Vodičkova 36, Praha 1
21h - 80’s & 90’s video party DJ Jirka Neumann
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
WHO RUN THE WORLD? GIRLS! - Dance Club: Make A Difference DJs (hip hop, rnb) + Chapeau Bar: MUZIKZOOM DJ Radek Honc (expresradio) (soulful house) + Underground Club: DJs Sam Gittis (us), Ka Oui (cz) (electronic music, live acts)
Groove Bar
Voršilská 6, Praha 1
Ol-Wiz
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
23h - „ROMAN RAI & ARK3R BDAY BASH“ DJs - Roman Rai, Ark3r + support: ANĪC
Radost FX
Bělehradská 120, Praha 2
23h - FX ROOM - DJS: SUBGATE, TIBIZA, LUCKIE, GLENN & PARROT (House, Tech-house)
KONTRAST BAR (dříve Wakata)
Malířská 14, Praha 7
Zissou & Yaasha
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
JUNGLE DNB SESSION (Chris.SU (HU) & MC Fedora (HU), No Money, Halbax, Pixie, Wash, Driver) + CODE TECHNO STAGE (Ravic, Callboy, Deviant, Marco Biary live, Pixie)
LA LOCA Music Bar & Lounge
Odborů 278/4, Praha 2
DJ Falco
LUCERNA MUSIC BAR
Vodičkova 36, Praha 1
21h - 80’s & 90’s video party DJ Jirka Neumann
MINIMAL BAR
Kodaňská 81/4, Vršovice, 101 00
21h - DJ Eddie Mur
Storm Club
Tachovské náměstí 7, Praha 3
Neurofunk Will Never Die w/ Zombie Cats: DJs - Zombie Cats (DE), MC Kryptomedic (DE), X.Morph & N:Force aka Killcode, Mustaffa & Sheriff, Ron-X, Stratos (drum & bass)
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
AUGI, DEMISZ, SKAYW, POOREK, ZMAR (NIKČA & SEDLO B-DAY !!!)
MONO FONO
Jungmannova 26/15, Nové Město, 110 00
22h - Habibi Beats w/ Kamal Naeem
Filmy rozšířený popis
výhled
Kino Ponrepo
Bartolomějská 11, Praha 1
17,30 - Kukačka v temném lese, 21h - Válka světů – příští století
Kino DLABAČOV
Bělohorská 24, Praha 6 - Břevnov
15h - Kolo zázraků, 17h - S láskou Vincent, 19h - Padesát odstínů svobody, 21h - Tak pravil bůh
Kino PILOTŮ
Donská 19, Praha - Vršovice
15h - Můj život Cuketky, 15,20 – Ferdinand, 16,30 - Sněhová královna: Tajemství ohně a ledu, 17,30 - Most na konci světa (Premiéra), 18,30 - CINERGY: Kevin B. Lee, 20h - Prezident Blaník, 21,30 - Velká hra, 21,50 - Zabití posvátného jelena
Galerie rozšířený popis
výhled
Národní galerie - Palác Kinských
Staroměstské nám. 12, Praha 1
Loučení s Asií (Využijte poslední příležitosti prohlédnout si nejzajímavější díla asijského umění v paláci Kinských. Expozice Umění Asie se definitivně uzavře 26. února, a proto je v rámci zimní obměny připraven speciální výběr malířských a grafických děl.)
Pragovka Art District
Kolbenova 34, Praha 9
14h - Jan Boháč, Jonáš Richter: Silné a slabé karty + Adrian Altman& Olga Krykun: Basic Instinct Special Feat/ kurátorka: Christina Gigliotti.+ Kristýna Cílková, Terezie Kolářová, Pavla Vachunová: Kořeny/kurátorka: Veronika Marešová
Galerie hlavního města Prahy - Dům u Kamenného zvonu
Staroměstské náměstí 13, Praha 1
THE REUNION OF POETRY AND PHILOSOPHY - Zhang Xiaogang a Wang Guang (Po - zavřeno)
DEPO 2015 Plzeň
Presslova 14, Plzeň
Výstava Jak se točí peníze? (otevřeno ve všední dny 13-18h, o víkendu10-18h) / Interaktivní expozice o penězích a finanční gramotnosti pro děti od 7 let. V zábavné hře se plní úkoly, vydělají a  utrácí peníze. Expozice byla k vidění již v celé řadě evropských měst.
Museum MONTANELLI
Nerudova 13, Praha 1
Ludmila Jandová - Mezi nebem a zemí / Between heaven and earth. Znovu objevená tvorba akademické malířky Ludmily Jandové je představena v interaktivní instalaci /zavřeno v po/
Galerie hlavního města Prahy - Colloredo-Mansfeldský palác
Karlova 2, Praha 1
Sráč Sam - Rozdíl v otázce (výstava představuje práce české umělkyně užívající provokativní pseudonym Sráč Sam. Její tvorba je založena na aktivní kritice nefunkčních/neproduktivních institucionálních rámců a nabývá rozmanitých podob od architektonických realizací přes objektovou, textilní, malířskou či filmovou tvorbu po sociálně angažované performativní projekty) /zavřeno v po/
Galerie AVU
U Akademie 4, Praha 7
Lenka Vítková - Někdy na AVU (výstava přístupna dle domluvy)
Galerie UM (dříve Galerie VŠUP)
Náměstí Jana Palacha 80, Praha 1
Adam Štěch - Pocta detailu: design jako svébytná součást modernistické architektury a interiéru ( Ne - zavřeno )
Galerie 35 m2
Víta Nejedlého 23, Praha 3
Petr Philippov - Světlá hmota (Kurátorem výstavy je Petra Steinerová a Michal Pěchouček)
TRAFO Gallery
Hala 14 - Pražská tržnice, Praha 7 - Holešovice
Epos 257 - Kořeny, větve, šlahouny / Roots, Branches, Offshoots ( Kurátor Tomáš Pospiszyl ) /Po - út zavřeno/
Kavárna V sedmém nebi
Zborovská 68, Praha 5
Zuzana Šmídová - obrazy a akvarely
Galerie U Betlémské kaple
Betlémské náměstí 8, Praha 1
Jan Kotík – Tvary se stávají figurami (Výstava jednoho z předních českých výtvarných umělců 2. pol. 20. st. se zaměřuje na dvě období v Kotíkově tvorbě – padesátá a osmdesátá léta. Na konci padesátých let začal Jan Kotík se zcela originálním přístupem k abstrakci, ke kterému se po třiceti letech vrátil a zpracoval ho do podoby signifikantního výtvarného projevu)
Goethe-Institut
Masarykovo nábřeží 32, Praha 1
PROMĚNA VR -  Fantastická prostorová instalace vznikla ve spolupráci s českým startupovým týmem kolem uměleckého vedoucího a režiséra Prague Film School Miky Johnsona. Prezentuje Kafkovu Proměnu, originální dílo světové literatury z Prahy, které samo o sobě představuje určitý druh ponoření do virtuální reality. ( so - po zavřeno)
Novoměstská radnice
Karlovo náměstí 1/23, Praha 2
Pavel Raszka / Monika Kočendová - Ahoj, dědo. / Výstava obrazů Pavla Raszky a jeho vnučky Moniky Kočendové, která říká: „Dědu jsem viděla jen jednou v životě. Vykala jsem mu. Byl to malíř, především krajinář. Když kreslím, mívám pocit, že stojí někde za mnou a dívá se.“ (Po - zavřeno)
Galerie NIKA
Vestibul metra B, Karlovo náměstí (směr Palachovo náměstí)
Julie Lupačová - Dveře se zavírají. Galerie NIKA tentokrát představí studentku Ateliéru filmové a televizní grafiky Julii Lupačovou. Pro NIKU připravila zvukovou instalaci inspirovanou prostorem stanice Karlovo náměstí Dveře se zavírají.
MeetFactory
Na Sklárně 15, Praha 5
GALERIE KOSTKA: Works by Gili Avissar  (Kurátor: Piotr Sikora )
Nová galerie
Balbínova 26, Praha 2
TROJ -  Petr Malina, Ondřej Roubík a Pavlel Šmíd ( Ne - zavřeno)
Centrum současného umění DOX
Poupětova 1, Praha 7
Daniel Pešta - DeTermination - Doposud největší samostatná výstava v České republice českého multimediálního umělce Daniela Pešty, DeTermination, představuje výběr jeho děl dotýkajících se otázky genetické, rasové a sociální determinace člověka, za které byl letos oceněn na londýnském bienále /zavřeno út/
Galerie hlavního města Prahy - Dům fotografie
Revoluční 1006/5, Praha 1
VLADIMÍR AMBROZ - AKCE  (Po - zavřeno)
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
Anna Kočová: "Podivný svět"
Galerka klubu Újezd
Újezd 18/422, Praha 1
VANDAGE COLLECTIVE - Magnetický barák (fotografická výstava)
Galerie Jaroslava Fragnera
Betlémské náměstí 5, Praha 1
architectural photography award 2017
FOTOGRAF gallery
Školská 28, Praha 1
Viktor Kopasz - Prolonged Identity ( Ne - Po zavřeno )
Winternitzova vila
Na Cihlářce 10, Praha 5
Architektura na UMPRUM (Architektura na UMPRUM 2018 - výběr z klauzurních prací studentů ateliérů architektury) /zavřeno čt, pá, so/
Villa Pellé
Pelléova 10, Praha 6
Vendula Chalánková – AU! Výstava s víceznačným názvem, který je možné dešifrovat jako astronomickou jednotku délky, prošlou pražskou espézetku, chemickou značku zlata i nejčastější citoslovce bolesti. K vidění bude nejen reprezentativní výběr obrazů Venduly Chalánkové z posledních let a premiérová série osobních „tragikomiksů“, ale i autorčiny animace vytvořené pro Českou televizi (kurátor Radek Wohlmuth) /Po - zavřeno/
Divadla rozšířený popis
výhled
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
19h - Jak jsem se ztratil
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
19,30 - Cirk La Putyka / Play
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
19,30 - Divadlo NaHraně / Dokonalá pitomost
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
9,30 - O pejskovi a kočičce, 18h - O pejskovi a kočičce
ŠVANDOVO divadlo
Štefánikova 57, Praha 5
11h - Obraz Doriana Graye (veřejná generálka) + ve studiu: 19h - Mime Prague / Radim Vizváry: Sólo
Studio Hrdinů
Veletržní palác, Dukelských hrdinů 530/47, Praha 7
20h - Ivana Uhlířová, Vojtěch Mašek: Mimo zápis
Divadlo X10 ve Strašnickém divadle
Solidarity 1986, Praha 10
19,30 - Člověku nad tím rozum i čurák zůstává stát I OBNOVENÁ PREMIÉRA | Hrajeme v DUP39
Divadlo POD PALMOVKOU
Zenklova 34, Praha 8
19h - MOCNÁ AFRODÍTÉ + 19,30 - PALMOFF: 1000 VĚCÍ
Festivaly
výhled
Pro tento den zde není žádná akce.
Radio 1 rozšířený popis
výhled
Radio 1
19h - CD Nonstop, 20h - High Fidelity, 22h - Reggae Club
Ostatní
výhled
Pro tento den zde není žádná akce.