KULTURNÍ SERVIS
KULTURNÍ SERVIS

Kdy:

pondělí - pátek

8:10   telefonická pozvánka
10:00 kina, galerie, divadla
11:40 koncerty, tančírny, festivaly
13:00 kina, galerie, divadla
16:15 koncerty, tančírny, festivaly

sobota - neděle

11:00 + 16:20

Výpis k dnešnímu dni (19.2.2018)
Listopad 2017
PO ÚT ST ČT SO NE
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Kliknutím kamkoliv mimo kalendář jej opět zavřete.

Více zde
Více zde
Více zde
Více zde
Více zde
Více zde
Více zde
Více zde
Koncerty rozšířený popis
výhled
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
21h - JAZZ DOCK ORCHESTRA (modern orchestral jazz)
Klub KAŠTAN
Bělohorská 150, Praha 6
20h - Daniel Kahn & The Painted Bird (D)
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
20h - FREE MONDAYS - live : PAPER LIONS (CAN), support: Froples (CZ) + djs: Andy Smitth, Makarov, Taada
Palác Akropolis
Kubelíkova 27, Praha 3
19h - NAPALM DEATH /UK + DEATRITE /DE + support + 22h - DJ Osty and Pepson
Divadlo ARCHA
Na Poříčí 26, Praha 1
20h - Sváteční Pop – Poprask II / Koncert s vizuálními kreacemi na temném pozadí.
Tančírny rozšířený popis
výhled
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
MAKE A DIFFERENCE - Dance Club: DJs Miguel Baptista & Tricky V (latin music) + Chapeau Bar: MONDAY FUNDAY DJs - Petr K. & friends (house) + Underground Club: LIVE CONCERT: Death Remains (uk) (metal) + after concert: DJane Battle Lady & anti DJs M.A.D. (hip hop, rnb)
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
LOS TEKKENOS (Bushman, Nick ita, Samur, rEmco, Shampy) + DEEP BEAT AVANTGARDE STAGE (Sta a hosté)
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
CD BARMAN night
Filmy rozšířený popis
výhled
Kino Ponrepo
Bartolomějská 11, Praha 1
17,30 - Všechno je úplně jinak, 20h - Vyprahlé životy / Vidas sêcas
Městská knihovna
Mariánské náměstí 1/98, Praha 1
19h - Western / Promítání filmu Western s lektorským úvodem filmového historika a publicisty Vladimíra Hendricha.
Kino DLABAČOV
Bělohorská 24, Praha 6 - Břevnov
17h - Prezident Blaník + Pondělky s Akim Kaurismäkim: 19h - Leningradští kovbojové dobývají Ameriku, 21h - Smlouva s vrahem
Kino PILOTŮ
Donská 19, Praha - Vršovice
15,30 - Zabití posvátného jelena, 16h - Sněhová královna: Tajemství ohně a ledu, 17,40 - Potvora, 17,50 - S láskou Vincent, 19,20 - Nejtemnější hodina, 19,45 - Prezident Blaník, 21,30 - Nit z přízraků, 21,40 - Darkland
Galerie rozšířený popis
výhled
Kavárna Do Větru
Za Zahradou 5, Praha 6 – Břevnov
Vladimír Kiseljov: Výstava obrazů Nádech světla
DEPO 2015 Plzeň
Presslova 14, Plzeň
Výstava Jak se točí peníze? (otevřeno ve všední dny 13-18h, o víkendu10-18h) / Interaktivní expozice o penězích a finanční gramotnosti pro děti od 7 let. V zábavné hře se plní úkoly, vydělají a  utrácí peníze. Expozice byla k vidění již v celé řadě evropských měst.
Museum MONTANELLI
Nerudova 13, Praha 1
Ludmila Jandová - Mezi nebem a zemí / Between heaven and earth. Znovu objevená tvorba akademické malířky Ludmily Jandové je představena v interaktivní instalaci /zavřeno v po/
Galerie hlavního města Prahy - Colloredo-Mansfeldský palác
Karlova 2, Praha 1
Sráč Sam - Rozdíl v otázce (výstava představuje práce české umělkyně užívající provokativní pseudonym Sráč Sam. Její tvorba je založena na aktivní kritice nefunkčních/neproduktivních institucionálních rámců a nabývá rozmanitých podob od architektonických realizací přes objektovou, textilní, malířskou či filmovou tvorbu po sociálně angažované performativní projekty) /zavřeno v po/
TRAFO Gallery
Hala 14 - Pražská tržnice, Praha 7 - Holešovice
Epos 257 - Kořeny, větve, šlahouny / Roots, Branches, Offshoots ( Kurátor Tomáš Pospiszyl ) /Po - út zavřeno/
Goethe-Institut
Masarykovo nábřeží 32, Praha 1
PROMĚNA VR -  Fantastická prostorová instalace vznikla ve spolupráci s českým startupovým týmem kolem uměleckého vedoucího a režiséra Prague Film School Miky Johnsona. Prezentuje Kafkovu Proměnu, originální dílo světové literatury z Prahy, které samo o sobě představuje určitý druh ponoření do virtuální reality. ( so - po zavřeno)
Novoměstská radnice
Karlovo náměstí 1/23, Praha 2
Pavel Raszka / Monika Kočendová - Ahoj, dědo. / Výstava obrazů Pavla Raszky a jeho vnučky Moniky Kočendové, která říká: „Dědu jsem viděla jen jednou v životě. Vykala jsem mu. Byl to malíř, především krajinář. Když kreslím, mívám pocit, že stojí někde za mnou a dívá se.“ (Po - zavřeno)
Nová galerie
Balbínova 26, Praha 2
TROJ -  Petr Malina, Ondřej Roubík a Pavlel Šmíd ( Ne - zavřeno)
Centrum současného umění DOX
Poupětova 1, Praha 7
Daniel Pešta - DeTermination + VIVA LUBOŠ PLNÝ! Leitmotivem tvorby tohoto umělce je fascinace lidským tělem, jeho fungováním, stárnutím a smrtelností  + Projektil33 /zavřeno út/
Galerie hlavního města Prahy - Dům fotografie
Revoluční 1006/5, Praha 1
VLADIMÍR AMBROZ - AKCE  (Po - zavřeno)
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
Anna Kočová: "Podivný svět"
Galerka klubu Újezd
Újezd 18/422, Praha 1
VANDAGE COLLECTIVE - Magnetický barák (fotografická výstava)
Galerie Jaroslava Fragnera
Betlémské náměstí 5, Praha 1
architectural photography award 2017
FOTOGRAF gallery
Školská 28, Praha 1
Viktor Kopasz - Prolonged Identity ( Ne - Po zavřeno )
Winternitzova vila
Na Cihlářce 10, Praha 5
Architektura na UMPRUM (Architektura na UMPRUM 2018 - výběr z klauzurních prací studentů ateliérů architektury) /zavřeno čt, pá, so/
Villa Pellé
Pelléova 10, Praha 6
Vendula Chalánková – AU! Výstava s víceznačným názvem, který je možné dešifrovat jako astronomickou jednotku délky, prošlou pražskou espézetku, chemickou značku zlata i nejčastější citoslovce bolesti. K vidění bude nejen reprezentativní výběr obrazů Venduly Chalánkové z posledních let a premiérová série osobních „tragikomiksů“, ale i autorčiny animace vytvořené pro Českou televizi (kurátor Radek Wohlmuth) /Po - zavřeno/
Galerie hlavního města Prahy - Dům u Kamenného zvonu
Staroměstské náměstí 13, Praha 1
THE REUNION OF POETRY AND PHILOSOPHY - Zhang Xiaogang a Wang Guang (Po - zavřeno)
Galerie U Betlémské kaple
Betlémské náměstí 8, Praha 1
Marie Blabolilová (Výstava se koná u příležitosti autorčiných sedmdesátých narozenin.Autorka ve své tvorbě soustředěně rozvíjí osobitý koncept poezie každodennosti - motivy interiérů, zátiší, městských i přírodních krajin. Typické je pro ní využití rastrů linoleí nebo ornamentů malířských válečků)
Galerie AVU
U Akademie 4, Praha 7
STAVY A VĚCI: Artur Magrot, Kateřina Szymanski, Václav Janoščík, Isabela Grosseová (so, ne - zavřeno)
White Pearl Gallery
Dittrichova 5, Praha 2, 120 00
Prizma - Dominik Jančík, Marek Šilpoch, Oliver Torr ( Po, út - zavřeno )
Galerie 35 m2
Víta Nejedlého 23, Praha 3
Nina Fránková: 18+2 ( kurátorka výstavy Tereza Záchová )
Divadla rozšířený popis
výhled
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
19h - Polední úděl
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
19,30 - Cirk La Putyka / La Putyka
ALFRED VE DVOŘE
Fr. Křížka 36, Praha 7
20h - KEEP CALM / Ufftenživot
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
19,30 - Divadlo NaHraně / Dokonalá pitomost
ŠVANDOVO divadlo
Štefánikova 57, Praha 5
19h - Kdo je tady ředitel? + ve studiu: 19h - Slušný člověk
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
20h - Underground Comedy Night Show
MeetFactory
Na Sklárně 15, Praha 5
20h - Sudabeh Mohafez: Hoří /
Experimentální prostor NoD
Dlouhá 33, Praha 1
19,30 - 11:55: Já v žádném případě netvrdím, že jsem bůh
Divadlo X10 ve Strašnickém divadle
Solidarity 1986, Praha 10
19,30 - Lucie Trmíková / Jan Nebeský: Miluji tě jak po smrti I HOST I Hrajeme v DUP39.
Divadlo POD PALMOVKOU
Zenklova 34, Praha 8
19h - PANÍ BOVARYOVÁ
Festivaly
výhled
Pro tento den zde není žádná akce.
Radio 1 rozšířený popis
výhled
Radio 1
18h - Degustace designu, 18,10 - Vintage Cool (TeaJay Ivo), 19h - CD nonstop, 20h - Ešus, 21h - Hudba za dobrou práci, 22h - Čtení se strýčkem Míšou, 23h - Blue Train, 24h - Kardiostimulátor
Ostatní rozšířený popis
výhled
Anděl music bar Plzeň
Bezručova 5 a 7, Plzeň
19h - PUBQUIZ
Dejvická klubovna (Povaleč)
ulice Generála Píky, Praha 6 - Dejvice
Hospodský kvíz
LA LOCA Music Bar & Lounge
Odborů 278/4, Praha 2
Story Party Prague | True Dating Stories