R1 Goat
Právě hraje:
BLN
13:05 - 15:00
on-line přehrávač
KULTURNÍ SERVIS
KULTURNÍ SERVIS

Kdy:

pondělí - pátek

8:10   telefonická pozvánka
10:00 kina, galerie, divadla
11:40 koncerty, tančírny, festivaly
13:00 kina, galerie, divadla
16:15 koncerty, tančírny, festivaly

sobota - neděle

11:00 + 16:20

Výpis k dnešnímu dni (21.2.2018)
Listopad 2017
PO ÚT ST ČT SO NE
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Kliknutím kamkoliv mimo kalendář jej opět zavřete.

Více zde
Více zde
Více zde
Více zde
Více zde
Více zde
Více zde
Více zde
Koncerty rozšířený popis
výhled
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
ŠPUNTKVANĚ (cz) / Punk / Rock / Pop/
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
21h - JAZZ ČTYŘ KONTINENTŮ: Miguel Zenón Quartet ft. Luis Perdomo, Hans Glawischnig, Henry Cole (USA/PRI/AUS/VEN) (contemporary jazz)
LUCERNA MUSIC BAR
Vodičkova 36, Praha 1
19h - Hudební ceny Vinyla 2017: Midi Lidi, Kalle, Sýček
MeetFactory
Na Sklárně 15, Praha 5
20h - The Charlatans (UK)
Palác Akropolis
Kubelíkova 27, Praha 3
19h - CANNIBAL CORPSE /US,THE BLACK DAHLIA MURDER /US, NO RETURN /FR + 22h - DJ Osty and Pepson
Papírna Plzeň
Zahradní 173/2, Plzeň
20h - Game Over, Slander, Battlecreack, Spreading Dread
Dejvická klubovna (Povaleč)
ulice Generála Píky, Praha 6 - Dejvice
Sensifer (DE) (instrumental postrock)
ATRIUM na Žižkově
Čajkovského 12, Praha 3 - ŽIžkov
19,30 - PRAGUE MODERN (CZ)A PASCAL GALLOIS (FR):KŘEST CD BOULEZ–SCHÖNBERG 2017 / Ansámbl Prague Modern v čele se svým hlavním hostujícím dirigentem Pascalem Galloisem představí českému publiku své poslední CD, které vyšlo v prosinci 2017 u italského vydavatelství Stradivarius, a přidá zvukovou ochutnávku materiálu dalšího připravovaného CD se skladbami Gérarda Griseyho a Fabiena Lévyho. Prague Modern s dirigentem Pascalem Galloisem získali v roce 2014 prestižní cenu Coup de coeur francouzské Academie Charles Cros za premiérovou nahrávku děl britsko-japonského skladatele Dai Fujikury
LUCERNA MUSIC BAR
Vodičkova 36, Praha 1
19h - Hudební ceny Vinyla 2017: Midi Lidi, Kalle, Sýček
Storm Club
Tachovské náměstí 7, Praha 3
Vladimir Kuzmin (RU)
Tančírny rozšířený popis
výhled
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
20h - „MUSIC BAR“ - vstup zdarma
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
23h - SEMESTER OPENING PARTY - DJs: Selecto, Baptista, Tricky V
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
Dance Club: SETY.CZ - DJs Parallel Activity & Animal Print (mex) & Bicman + Rich FD (live sax) (dnb) + Chapeau Bar: DJs Martiño (house) + Underground Club: WED BASS - DJs Hlava & TDT (bass music)
Groove Bar
Voršilská 6, Praha 1
Edvard
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
PSYTRANCE (Ondrej Psyla, Turo (Sk), Jerry Collar) + HOUSE DISCO STAGE (Eska, Gory Ruffian)
LA LOCA Music Bar & Lounge
Odborů 278/4, Praha 2
La Loca KARAOKE Championship
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
METROC, BADRICK (LIQUID, DEEP DNB)
Klub FAMU
Smetanovo nábřeží 2 , Praha, 110 00
22h - Little Friday Jam Session (jam session - fusion, jazz, groove, experimental)
Filmy rozšířený popis
výhled
Kino Ponrepo
Bartolomějská 11, Praha 1
17,30 - Alexandr Něvský + 19,30 - Ivan Hrozný
Městská knihovna
Mariánské náměstí 1/98, Praha 1
17h - S láskou Vincent / Celovečerní snímek o malíři Vincentovi van Goghovi
Kino DLABAČOV
Bělohorská 24, Praha 6 - Břevnov
10h - Padesát odstínů svobody, 15h - Tři billboardy kousek za Ebbingem, 17h - Nejtemnější hodina, 19,30 – Hmyz, 21h - Tvář vody
Kino PILOTŮ
Donská 19, Praha - Vršovice
16h - Lajka, 17,10 - Místo splněných přání, 17,40 - Nemilovaní, 19,10 - Tvář vody, 20h - Prezident Blaník, 21,30 - Black Panther, 21,40 - S láskou Vincent
Galerie rozšířený popis
výhled
Národní galerie - Veletržní palác
Dukelských hrdinů 47, Praha 7
Kosmická architektura Jana Konůpka (Grafický kabinet představuje akvarely a uhlové kresby z let 1926-46 Jana Konůpka věnované architektonickým vizím, abstrahovaným kompozicím vesmírných a snových „měst.“)
Experimentální prostor NoD
Dlouhá 33, Praha 1
19h - Jana Bernartová: Možnost zobrazení (VERNISÁŽ) + 19,30 - NoD Kviiiz
Kavárna Do Větru
Za Zahradou 5, Praha 6 – Břevnov
Vladimír Kiseljov: Výstava obrazů Nádech světla
Pragovka Art District
Kolbenova 34, Praha 9
16h - Jan Boháč, Jonáš Richter: Silné a slabé karty + Adrian Altman& Olga Krykun: Basic Instinct Special Feat/ kurátorka: Christina Gigliotti + Kristýna Cílková, Terezie Kolářová, Pavla Vachunová: Kořeny/kurátorka: Veronika Marešová
DEPO 2015 Plzeň
Presslova 14, Plzeň
Výstava Jak se točí peníze? (otevřeno ve všední dny 13-18h, o víkendu10-18h) / Interaktivní expozice o penězích a finanční gramotnosti pro děti od 7 let. V zábavné hře se plní úkoly, vydělají a  utrácí peníze. Expozice byla k vidění již v celé řadě evropských měst.
Museum MONTANELLI
Nerudova 13, Praha 1
Ludmila Jandová - Mezi nebem a zemí / Between heaven and earth. Znovu objevená tvorba akademické malířky Ludmily Jandové je představena v interaktivní instalaci /zavřeno v po/
Galerie hlavního města Prahy - Colloredo-Mansfeldský palác
Karlova 2, Praha 1
Sráč Sam - Rozdíl v otázce (výstava představuje práce české umělkyně užívající provokativní pseudonym Sráč Sam. Její tvorba je založena na aktivní kritice nefunkčních/neproduktivních institucionálních rámců a nabývá rozmanitých podob od architektonických realizací přes objektovou, textilní, malířskou či filmovou tvorbu po sociálně angažované performativní projekty) /zavřeno v po/
TRAFO Gallery
Hala 14 - Pražská tržnice, Praha 7 - Holešovice
Epos 257 - Kořeny, větve, šlahouny / Roots, Branches, Offshoots ( Kurátor Tomáš Pospiszyl ) /Po - út zavřeno/
Goethe-Institut
Masarykovo nábřeží 32, Praha 1
PROMĚNA VR -  Fantastická prostorová instalace vznikla ve spolupráci s českým startupovým týmem kolem uměleckého vedoucího a režiséra Prague Film School Miky Johnsona. Prezentuje Kafkovu Proměnu, originální dílo světové literatury z Prahy, které samo o sobě představuje určitý druh ponoření do virtuální reality. ( so - po zavřeno)
Novoměstská radnice
Karlovo náměstí 1/23, Praha 2
Pavel Raszka / Monika Kočendová - Ahoj, dědo. / Výstava obrazů Pavla Raszky a jeho vnučky Moniky Kočendové, která říká: „Dědu jsem viděla jen jednou v životě. Vykala jsem mu. Byl to malíř, především krajinář. Když kreslím, mívám pocit, že stojí někde za mnou a dívá se.“ (Po - zavřeno)
Nová galerie
Balbínova 26, Praha 2
TROJ -  Petr Malina, Ondřej Roubík a Pavlel Šmíd ( Ne - zavřeno)
Centrum současného umění DOX
Poupětova 1, Praha 7
Daniel Pešta - DeTermination + VIVA LUBOŠ PLNÝ! Leitmotivem tvorby tohoto umělce je fascinace lidským tělem, jeho fungováním, stárnutím a smrtelností  + Projektil33 /zavřeno út/
Galerie hlavního města Prahy - Dům fotografie
Revoluční 1006/5, Praha 1
VLADIMÍR AMBROZ - AKCE  (Po - zavřeno)
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
Anna Kočová: "Podivný svět"
Galerka klubu Újezd
Újezd 18/422, Praha 1
VANDAGE COLLECTIVE - Magnetický barák (fotografická výstava)
Galerie Jaroslava Fragnera
Betlémské náměstí 5, Praha 1
architectural photography award 2017
FOTOGRAF gallery
Školská 28, Praha 1
Viktor Kopasz - Prolonged Identity ( Ne - Po zavřeno )
Winternitzova vila
Na Cihlářce 10, Praha 5
Architektura na UMPRUM (Architektura na UMPRUM 2018 - výběr z klauzurních prací studentů ateliérů architektury) /zavřeno čt, pá, so/
Villa Pellé
Pelléova 10, Praha 6
Vendula Chalánková – AU! Výstava s víceznačným názvem, který je možné dešifrovat jako astronomickou jednotku délky, prošlou pražskou espézetku, chemickou značku zlata i nejčastější citoslovce bolesti. K vidění bude nejen reprezentativní výběr obrazů Venduly Chalánkové z posledních let a premiérová série osobních „tragikomiksů“, ale i autorčiny animace vytvořené pro Českou televizi (kurátor Radek Wohlmuth) /Po - zavřeno/
Galerie hlavního města Prahy - Dům u Kamenného zvonu
Staroměstské náměstí 13, Praha 1
THE REUNION OF POETRY AND PHILOSOPHY - Zhang Xiaogang a Wang Guang (Po - zavřeno)
Galerie U Betlémské kaple
Betlémské náměstí 8, Praha 1
Marie Blabolilová (Výstava se koná u příležitosti autorčiných sedmdesátých narozenin.Autorka ve své tvorbě soustředěně rozvíjí osobitý koncept poezie každodennosti - motivy interiérů, zátiší, městských i přírodních krajin. Typické je pro ní využití rastrů linoleí nebo ornamentů malířských válečků)
Galerie AVU
U Akademie 4, Praha 7
STAVY A VĚCI: Artur Magrot, Kateřina Szymanski, Václav Janoščík, Isabela Grosseová (so, ne - zavřeno)
White Pearl Gallery
Dittrichova 5, Praha 2, 120 00
Prizma - Dominik Jančík, Marek Šilpoch, Oliver Torr ( Po, út - zavřeno )
Galerie 35 m2
Víta Nejedlého 23, Praha 3
Nina Fránková: 18+2 ( kurátorka výstavy Tereza Záchová )
Divadla rozšířený popis
výhled
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
19h - Oblomov
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
19,30 - Nataša Burger a Vladislava Kužílková / Ty dvě, které obědvají
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
9,30 - Demokracie + Já volím!
ŠVANDOVO divadlo
Štefánikova 57, Praha 5
19h - Lámání chleba (s titulky pro neslyšící) + ve studiu: 19h - Buchty a loutky / Rocky IX
Kulturní centrum VOZOVNA
Za žižkovskou vozovnou 18, Praha 3
10,30 – Remedium, LouDkové divadélko: Perníková chaloupka / Loutkové divadlo pro děti všeho předškolního věku + 18h - Literární večer / Dejvické divadlo: Zásek
Divadlo X10 ve Strašnickém divadle
Solidarity 1986, Praha 10
19,30 - Nicolai Lilin: Sibiřská výchova
Divadlo ARCHA
Na Poříčí 26, Praha 1
20h - Spielraum Kollektiv / Divadlo Archa / Archa.lab – Fidlovačka aneb Kdo je My?
Festivaly
výhled
Pro tento den zde není žádná akce.
Radio 1 rozšířený popis
výhled
Radio 1
18h - SNACK, 19h - CD nonstop, 20h - Estereo, 21h - Zátiší, 22h – ADDICT, 23h - Radio51
Ostatní rozšířený popis
výhled
Novoměstská radnice
Karlovo náměstí 1/23, Praha 2
9-17h - Řemesla živě / Dny plné řemeslných workshopů - kovář, kadeřnice, keramik, truhlář, instalatér, oděvní návrhář, automechanik a další, celé tři desítky řemesel. Festival je určen všem, kdo mají zájem o řemeslné obory a rádi si prakticky vybraná řemesla vyzkouší
Anděl music bar Plzeň
Bezručova 5 a 7, Plzeň
20h - CAFE REGNER: TRIBUT J.H. tribut básníku Josefu Hrubému a křest jeho poslední sbírky / Plzeňští básníci čtou básně Josefa Hrubého (1932 – 2017, držitel ceny Magnesia Litera) dle vlastního výběru, křest poslední sbírky Josefa Hrubého ANO NE. Účinkují: Robert Janda, Jan Sojka, Ivo Hucl, David Charvát, David Brabec, Tomáš Kůs, Filip Koryta a další + 21h - NANO (koncert )
DEPO 2015 Plzeň
Presslova 14, Plzeň
10,30 - Speciální lektorské prohlídky expozice Jak se točí peníze