R1 Goat
Právě hraje:
ROBERT
06:00 - 09:00
on-line přehrávač
MØRETI
MØRETI

ON AIR:  Každý lichý týden ČT/PÁ 00:00 - 02:00

DJovat jsem začal v roce 2001 pod přezdívkou Click Joe. Díky studiím v Brně jsem se vklínil mezi místní djskou společnost a brzy si našel místo, kde se realizovat. Byl jím klub Fléda a její skvělý dramaturgický team, který mi dal šanci, organizovat své první večírky pod názvem Magion. Díky Flédě a tehdejší štědré grantové politice se do Brna podařilo přivézt jména jako Joakim, Inverse Cinematics (Motor City Drum Ensemble), dOP, Dapayk a spoustu dalších.

 Příští významnou zastávkou bylo Café Sklenick, o které jsem se tři roky staral z hlediska provozu i dramaturgie. Sklenick a komunita kolem něj dal vzniknout i fenoménu Muah! (vinylshop a série večírků), který jsme založili společně s Evou Porating a DJem PSJ. V současné době Muah! ožívá dvakrát do roka v brněnském Kabinetu Múz. Kabinet Múz byl zároveň mou poslední brněnskou pracovní zastávkou (provozní a partydramaturg).

Od roku 2013 žiju v Praze, staral jsem se o program Café V lese a Café Neustadt. V MeetFactory jsem pomáhal jednu sezonu realizovat party Ritual, na kterých se představili Roman Flügel, Juju & Jordash, Smallpeople, Barnt a Optimo. Již několik let pak pomáhám s programem festivalu Shotgun.

Shotgun patří i mezi mé celroroční promoterské aktivity, spolu s DJem Moorisem děláme stage na futuristickém večírku Volnej Průběh Crossem. Za gramofony mě nejčastěji potkáte v pražských barech Vlkova 26 (série parties All Night Bong), Groove bar nebo Palác Akropolis. Mám rád jak celonoční vypravěčské chill outové výpravy, tak energii při kočírování tanečníků na house a techno parties.

Mou další velkou láskou (kromě hudby) je pak káva a její příprava. V současné době mě tedy kromě víkendových večírků můžete zastihnout za kávovarem v novém letenském podniku Cobra.

SETY:

www.mixcloud.com/Radio_1_Prague/radio-1-prague-guest-podcast-007-by-click-joe

www.mixcloud.com/CLCK_Podcast/clck-podcast-60-disco-møreti

 www.mixcloud.com/Mooris/disco-møreti-mooris-vpx1o