R1 Goat
Právě hraje:
AM 180
00:00 - 06:00
on-line přehrávač
MINT MARKET

MINT MARKET

28.9. 2017 - Ve čtvrtek 28. září si budeme ve 14 hodin povídat s výkonným ředitelem Mint Marketu Zbyňkem Hankem.

MINT: POP UP HALL 13 znamená nový trend v nakupování

MINT: POP UP HALL 13 znamená nový trend v nakupováníHalu č. 13 v Pražské tržnici na Bubenském nábřeží v Holešovicích už jste možná objevili. V pátek 29. září se na této adrese nově otevře alternativní obchodní dům MINT: POP UP HALL 13, jenž navazuje na původní MINT: Weekend Market. Jeho organizátoři přicházejí s novým konceptem a minimalistické prostory haly 13 mění na místo, které se jako variace na neosobní obchodní centra stane vyhledávanou nákupní adresou se stálými prodejci, kam budou každý pátek a sobotu mířit všichni milovníci kvalitní módy, designu, umění a dobrého jídla.

Ve 40 prezentačních boxech zde svoji tvorbu představí lokální tvůrci, návrháři, designéři a značky, kteří prošli přísným výběrem kvality a původu zboží. Hala 13 se přemění až do konce roku na unikátní obchodní dům. “Objevíte na MINTu své vysněné šaty, ale nebudou vám sedět? Bude to jednoduché. Domluvíte se s návrhářem na úpravě a vyzvednete si je za týden. Nebo když se vaší kamarádce zalíbí náušnice, které jste pořídili na MINTu, budete vědět, kde prodejce každý pátek a sobotu spolehlivě najdete a na nákupy vyrazíte příště spolu,” říká principálka MINTu Lenka Kolářová.

Podzimní a vánoční nákupy obstaráte v klidné a přátelské atmosféře bez tísnících se davů a nepřetržitého vyhrávání koled. MINT: POP UP HALL 13 přichystá každý měsíc speciální doprovodný program, jehož tématy budou postupně Hudba, Móda a Divadlo + Literatura + Film. Do haly vás přitáhne nejen originální móda a design, ale také workshopy pro dospělé i děti.  Zajímavá bude spolupráce s Jatkami 78, časopisem Raketa, organizací Fashion  Revolution a mnoha dalšími. Součástí MINT: POP UP HALL 13 bude stálá zóna s gastronomickými lahůdkami, vlastní kavárna MINT MIND s výbornou kávou a dorty i vybavený dětský koutek pro nejmenší návštěvníky.

MINT: Pop Up Hall 13 přestřihne pomyslnou pásku v pátek 29. září a svůj provoz zahájí minifestivalem, na kterém vystoupí kapely Lazer Viking, Carpet Cabinet, Totál Vokál, Fred Madison, DJ Jana Kománková, The Muslim Jew a The Ugly & The Drummer.

OTEVŘENO od 29. 9. 2017 každý pátek 11 – 19 hodin a sobotu 9 – 17 hodin.

Termíny doprovodných akcí:

29. -30. 9. Hudba

20. -21. 10. Móda

10. -11. 11. Divadlo + Literatura + Film

Vstup je zdarma, bez bariér a dovnitř mohou i čtyřnozí miláčci.

www.mintmarket.cz

FB událost

O MINTU

Fashion markety děláme už přes deset let a pořád nás to stejně baví. Zákazníci si u nás našli své oblíbené značky, designéři na našich trzích dlouhodobě sledují poptávku, jsou v kontaktu se svými zákazníky a díky pravidelnosti eventů jsou motivováni vymýšlet stále nové kolekce. Od letošního podzimu jsme vyšli ze stínu a abyste si nás už s nikým nemohli splést, začali jsme používat přídomek MINT. Stále jsme to ale my, nadšenci, kteří téměř veškerý čas věnují vymýšlení nápadů, jak Česku představit skvělé návrháře, designéry i výrobce všemožných delikates. Prostě umělce, které jejich práce baví stejně jako nás a chtějí, aby život nestál jen na uniformitě, stádnosti a diktovaných trendech.

Za čím vším jsme podepsaní? Už čtyřiadvacetkrát jsme pro vás uspořádali Brno Fashion Market v Brně a devatenáctkrát Prague Fashion Market. K tomu se podílíme na organizaci akcí jako Zažít město jinak, Živá ulice nebo Rock for Churchill.

bez autora