R1 Goat
Právě hraje:
PIERRE URBAN
12:00 - 13:00
on-line přehrávač
KINO OTEVŘENO

KINO OTEVŘENO

8.9. 2017 - V pátek 8. září si ve 14 hodin budeme povídat o kině Otevřeno. Našimi hosty budou za Kino otevřeno Jan Foukal a Martin Černý z kapely Rudovous.

Společenská iniciativa Kinootevřeno zakončí 10. září sezónu benefiční akcí DELTA SOBĚ u příležitosti 30 let od založení kina a klubu Delta.

Již osmým rokem oživuje občanská iniciativa Kino otevřeno zavřené vesnické a městské biografy jedinečnými happeningy, navracejícími zašlou krásu a atmosféru zapomenutým místům.  Pomáhají tak změnit osud chátrajících budov a nastartovat místní kulturní život. Sezóna je každý rok slavnostně zakončena v Praze, letos před bývalým legendárním kinem a klubem Delta.

Klub Delta byl místem s neopakovatelnou atmosférou, a z toho důvodu se také do organizace akce zapojili bývalí dramaturgové, produkční, zvukaři a samozřejmě také kapely. Díky této skvělé atmosféře tak můžeme nabídnout fanouškům klubu jedinečný program.

Pro rodiny s dětmi je od 14 hodin připravena filmová dílna Pixilace. Kdo sní o tom, že bude moci létat, že jeho oblíbené hračky ožijí a šaty ho samy obléknou, může si splnit své sny právě touto animační technikou.

Jako vzácní hudební hosté se představí kapely OTK, Rudovous, Už jsme doma, Garage and Tony Ducháček a Tatabojs. Od 20 hodin proběhne venkovní projekce filmu Mňága - Happy End za přítomnosti režiséra Petra Zelenky.

Podrobný program a více informací o akcích a společenské iniciativě najdete na www.kinootevreno.cz nebo na facebookových stránkách Kina otevřeno.

Partnery Kino Otevřeno  a akce DELTA SOBĚ jsou v roce 2017 Ministerstvo kultury České republiky, hlavní město Praha, Městská část Praha 6, AMADEUS REAL, a.s., Radio 1 a CLUB MATÉ.

bez autora