R1 Goat
Právě hraje:
CLUSTER
20:00 - 22:00
on-line přehrávač
ČISTÉ FESTIVALY A REC. STAGE

ČISTÉ FESTIVALY A REC. STAGE

11.7. 2016 - V pondělí 11. července si ve 14 hodin budeme povídat o čistých festivalech a REC.stage. Naším hostem bude Milan Anděl, organizátor projektu Čistý festival a projektu REC.stage, který má v letošním roce premiéru a jeden ze členů kapely Cocaine Party.

ČISTÉ FESTIVALY A REC. STAGE – speciální scéna pro headlinery, buskery a širokou veřejnost 

Letních hudebních festivalů jsou v Česku mraky a pořadatelé usilují o přízeň návštěvníků a hvězd zvučných jmen i začínajících kapel různě. Výzvou poslední dekády je pro organizátory zapojení do projektu Čistý festival. Každoročně se může zapojit pouhá dvacítka hudebních festivalů, které nabídnou svým návštěvníkům to nejlepší zázemí pro třídění odpadu a čistější festivalový areál.

Čistý festival je certifikovaným projektem realizovaným již 9 let autorizovanou obalovou společností EKO-KOM, která v České republice zajišťuje třídění a druhotné využití odpadů z obalů (plastů, papíru, kovů, skla a nápojového kartonu). Více o smyslu třídění na festivalech najdeš na www.cistyfestival.cz.

Zatímco v organizátorech vyvolává projekt především pocit společenské odpovědnosti, návštěvníci mají k třídění i další důvody. Za jejich snažení je na stánku Čistého festivalu odmění různými cenami. Lákavá odměna čeká např. na pivaře, kteří mohou získat žetony na pivo zdarma! V letošním roce čeká na návštěvníky zábava na speciální festivalové scéně REC.stage.

A to bude úplně jiné kafe!

REC.STAGE – SPECIÁLNÍ KONCERTY A ŽIVELNÝ BUSKING!

Speciální scéna REC.stage je součástí projektuČistý festivala v letošním roce ji můžete navštívit na 8 hudebních festivalech. Na pódiu se vystřídají vítězní headlineři, buskeři a široká veřejnostmožná právě VY!
Nemusíš být předem v programu, dokonce s sebou není třeba vozit žádné hudební nástroje. Stačí přijít k nové unikátní scéně REC.stage, třídit odpady a show může začít! Zahrát vlastní koncert si může úplně každý!

Kde můžeš REC.stage zažít?
Úspěšnou premiéru si REC.stage v letošním roce již odbyla na JamRocku, v Přeštěnicích a teď na Rock for People.
V nadcházejících letních dnech pojede v plném prouduna festivalech Colours of Ostrava, Pekelný ostrov, Benátská!, Sázavafest a Mariánské léto.
Mimochodem scéna REC.stage přinese 45 oficiálních programových bodů.

Kromě festivalových fanoušků má REC.stage své oficiální headlinery - Thom Artway, Pekař a opavský objev letošního léta Cocaine Party. Sami fanoušci rozhodli v hlasování o tom, že na REC.stage pojede letní turné toto trio interpretů. V podstatě tak sami určili, s kým si na 8 festivalech zahrají.

Jak si zahrát po boku headlinerů?


Přijď na stánek Čistého festivalu, třídit tam odpady a dohodnout si vystoupení. Pokud bude scéna prázdná, vaše show může začít ihned.

Koncerty headlinerů, buskerů nebo váš koncert se odehraje na scéně vizualizované jako ulice New Yorku. Nemyslete si, že je pro šumaře! Čeká na vás kvalitní nástrojová, zvuková i světelná aparatura s technickým zázemím.
Zvukař pro vás připraví mikrofony, odposlechy a můžete hrát a současně si odnést zvukový a obrazový záznam - ihned po skončení vašeho koncertu získáte zdarma USB disk s vaší nahrávkou!

TIP: připojte se na Facebook a Google+ ČISTÝ FESTIVAL, ať vám neuniknou koncerty na REC.stage!

Projekt REC.stage přináší a podporuje
Samosebou.cz.


bez autora