IS TROPICAL

IS TROPICAL

31.3. 2015 - V úterý 31. března si ve 13:30 budeme povídat s kapelou Is Tropical. Ta se večer představí v klubu Rock Café.

Indie electro-popová parta Is Tropical se v březnu vrací do Prahy. Procestovala půlku světa a teď po částech vydává své třetí album souhrnně nazvané Black Anything. Zážitky  z pěti kontinentů na pěti vinylech. Tuhle skládanku dají dohromady už 31. března v Rock Café.

První skladby začali britští Is Tropical tvořit už v roce 2009. Krátce na to trojice složená z Dominica Apy, Garyho Barbera a Simona Milnera, podepsala smlouvu s legendárním francouzským labelemKitsuné, u kterého vydala dvě studiová alba. Na jednom pódiu si zahráli s kapelami jako jsou Klaxons, Mystery Jets nebo The Big Pink a jeli na společné turné s Egyptian Hip Hop.

Po albech Native To a I’m leaving je jejich nejčerstvějším počinem připravovaná deska Black Anything. Na ní spolupracovali s Lukem Smithem (Foals, Depeche Mode). Světlo světa zatím spatřil pouze jedendíl z pěti, který nese název Crawl/On My Way a který se váže k cestám SeverníAmerikou. Na zbylé části tohoto desetitrackového projektu si budeme muset nějaký ten čas počkat. Minimálně do Rock Café.

V poslední době zaznamenali Is Tropical dvě větší změny. Label Kitsuné vyměnili za americké nezávislé vydavatelství Axis Mundi a původně trojčlenná sestava se rozrostla o další členku, Kirstie Fleck, která s kapelou v minulosti nazpívala song Dancing Anymore.

Nenechte si ujít Is Tropical a jejich chytlavý a excentrický electro-pop a doražte 31. března do Rock Café.

Událost na FB: 
https://www.facebook.com/events/405710146264066/

Vstupenky:
GoOut: http://bit.ly/IsTropicalGoOut
Ticketpro: http://bit.ly/IsTropicalTicketpro

Oficiální videa:
The Greeks: https://www.youtube.com/watch?v=QwrbyVaC6EU
Crawl: https://www.youtube.com/watch?v=eRs_U6eYl-c

Další info:
https://www.facebook.com/ISTROPICAL
http://www.istropical.com

:: ROZHOVOR KE STAŽENÍ ZDE

bez autora