THE SPANKERS

THE SPANKERS

3.10. 2012 - Ve středu 3. října si v 18:40 budeme povídat s kapelou The Spankers.

ROZHOVOR KE STAŽENÍ ZDE.

The Spankers vyráží na turné v Brazílii

Česká reggae-pop kapela The Spankers vyrazila 10. září na již druhé turné v Brazílii. Čeká ji více než 10 koncertů v největších brazilských městech, mnoho rozhovorů a po návratu do České republiky další koncerty v rámci české části turné pod názvem Back From Brasil.

The Spankers navštívili Brazílii již v roce 2011 a odehráli 11 vyprodaných koncertů ve městech, jako jsou Sao Paulo, Brasilia, Santos, Goiana a další. Díky velkému úspěchu se podařilo realizovat mnoho rozhovorů, vystoupení v médiích, navázání kontaktů s místními producenty a mimo jiné i osobní setkání s Manu Chao. V tomto roce The Spankers stráví v Brazílii téměř celé září a odehrají 15 koncertů, na kterých představí novou zpěvačku Sisu Fehérovou, kterou čeští a slovenští fanoušci můžou znát ze soutěže Hlas Československa. S kapelou do Brazílie odjíždí režisér a kameraman, který zde bude natáčet dokument o brazilských subkulturách. Zároveň vznikne řada reportáží o průběhu turné The Spankers, takže fanoušci v České republice budou pravidelně zásobováni zajímavými informacemi.

„Se Spankers jsme v letošním roce zažili mnoho úspěchu po celé České republice. Připravili jsme energickou show, která je na minimálně na české scéně jedinečná, a ohlasy fanoušků jsou skvělé. Je na čase kapelu představit i v zahraničí a Brazílie je pro to jako stvořená. Lidé tam jsou otevřeni mnoha hudebním stylům a chtějí se bavit,“ říká Sisa Fehérová, zpěvačka The Spankers.

I čeští fanoušci se mají na co těšit. The Spankers po návratu z Brazílie odstartují velké turné v České republice, které se bude jmenovat Back From Brasil. Vše začne již 4. října v pražském Lucerna Music Baru, kde bude pro návštěvníky připravena velká brazilská show. Kromě samotných The Spankers se představí bubenická skupina Tam Tam Batucada se svojí ojedinělou rytmickou show čerpající převážně z brazilské samby, dále brazilské tanečnice a capoeira bojovníci. The Spankers v rámci pražského koncertu natočí také nový videoklip. Půjde o jedinečnou příležitost zažít brazilskou atmosféru v pražském klubu, kterou by si neměl nikdo nechat ujít. Termíny a místa dalších koncertů v České republice budou postupně doplňovány.

www.thespankers.cz
www.bandzone.cz/thespankers

bez autora