R1 Goat
Právě hraje:
VELKÁ SEDMA
09:00 - 11:00
on-line přehrávač
KONCERT PRO ŠUMAVSKOU DIVOČINU vol. 1

KONCERT PRO ŠUMAVSKOU DIVOČINU vol. 1

28.1. 2014 - V úterý 28. ledna si ve 14:50 budeme povídat o Koncertu pro šumavskou divočinu. Našimi hosty budou Václav Havelka za Please The Trees a Jaromír Bláha za Hnuti DUHA.

Priessnitz (Jeseník), Tři čutory (osada Nádraží/Krásný Les), W.W.W.
Neurobeat (Praha) + Fajt (Brno), Please The Trees (Praha/Tábor),
KDY: úterý 28. ledna 2014, od 19.30
KDE: Lucerna Music Bar, Praha

Vstupenky jsou k dispozici v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal, Eventim a Ticketstream… Poté samozřejmě bez distribučního poplatku na pokladně klubu Lucerna Music Bar nebo např. v recordbook shopu Rekomando (Trojanova 9, Praha 2)... Vstupenky můžete pohodlně zakoupit také on-line přímo na webu Lucerna Music Baru.
Předprodej: 100 Kč. Cena na místě v den koncertu: 200 Kč.

CHRÁNIT PŘÍRODU NENÍ EKOTERORISMUS!
Jako mnoho lidí, kterým toto téma není lhostejné, i nás velice trápí, jak neodpovědně zacházejí ‘odpovědná’ místa s naším přírodním bohatstvím. Znepokojuje nás hlavně holosečné kácení českých lesů. A zejména alarmující situace je v našem národním přírodním klenotu – na Šumavě. Pátrali jsme a zjistili, že nejvíce a nejlépe dle našich představ se v této věci angažuje ekologická organizace Hnutí DUHA a její mezinárodně uznávaný odborník na ochranu divoké přírody Jaromír Bláha. Tak jsme se obrátili přímo něho a ptali se, jak můžeme pomoct… Prý informovat veřejnost!

Tak tu máme první ze série KONCERTŮ PRO ŠUMAVSKOU DIVOČINU, které si kladou za cíl v první řadě INFORMOVAT VEŘEJNOST, hlavně tedy příznivce a posluchače účinkujících umělců o drastickém kácení, k němuž bohužel dochází i v tzv. bezzásahových zónách, tedy zákonem chráněných územích ponechaných přírodě, a to pod pochybnými zástupnými záminkami, přičemž se zcela odlišnými zájmy. Jakými? Politikové (minulí i současní) pod tlakem lobbistů dlouhodobě dokonce prosazují zákon, který by vpustil do Národního parku Šumava developery a ničení vzácné přírody těžařskými firmami legalizoval. Přijďte se i vy pobavit naším společným koncertem, vždyť o ten jde především, ale také se více informovat o dané problematice, zajímá-li vás tak jako nás. Finanční výnos ze vstupného na tento benefiční koncert bude samozřejmě, a to transparentně poukázán na dobročinné účely – na další činnost Hnutí DUHA s cílem zastavit likvidaci lesů (nejen) v Národním parku Šumava a podpořit a prosadit v Parlamentu ČR lepší zákon o Národním parku Šumava, který by konečně tuto druhdy jedinečnou divokou perlu naší přírody začal chránit. Když totiž neochráníme Šumavu tak, aby z ní nadobro nevymizela její typická divočina, nedokážeme chránit naši přírodu vůbec!

ZACHRAŇME ŠUMAVSKOU DIVOČINU!
Večerem vás provede náš kamarád lidsko-právní a ekologický aktivista Mr. Bananax; krátkou informativní prezentaci o situaci na Šumavě mezi koncertními bloky
za Hnutí DUHA uvede jeho expert na problematiku lesů Jaromír Bláha.

PRIESSNITZ - http://www.priessnitz.com/
TŘI ČUTORY - http://bandzone.cz/tricutory
W.W.W. Neurobeat - http://bandzone.cz/wwwneurobeat
+ Pavel Fajt - http://pavelfajt.com/
PLEASE THE TREES - http://www.pleasethetrees.com/cs

bez autora