SIMONA BABČÁKOVÁ - IMPROVIZACE

SIMONA BABČÁKOVÁ - IMPROVIZACE

21.1. 2014 - V úterý 21. ledna si v 18:40 budeme povídat se Simonou Babčákovou o její Improvizaci, která proběhne 22. ledna v pražském klubu Rock Café.

Improvizace Simony Babčákové

Simona Babčáková začala improvizovat pod vedením Jaroslava Duška v projektu Dejvického divadla Sekec Mazec, kde spolu se svými kolegy (Jaroslav Plesl, David Novotný, Pavel Šimčík, Marek Daniel, Klára Melíšková, Tatiana Vilhelmová a Lenka Krobotová) a s reprodukovanou hudbou Alana Vitouše vytvářeli příběhy bez jakýchkoliv příprav a domluv.

Na tento projekt navázala vlastními večery v Dejvickém divadle Second Sekec, kam si zvala různé hosty, např: Jaroslav Plesl, Jaroslav Dušek, Tomina Jeřábek (vosto5), Johana Švarcová, Tomáš Pospíšil (alias Gaston), Petr Nikl a Ester Kočičková. Střídal se i hudební doprovod, na kterém se podíleli: Zuzana Dumková, Petr Hepnar, Marcel Bárta Tony Nyass (Yelow sisters), Zdenka Vaňurová, David Doubek, skupina Dva (Bára Švarcová a Honza Kratochvíl) a další.

Souběžně hrála improvizace i v intimním prostoru klubu Rybanaruby s dalšími hosty.

A jelikož začala divadlo hrát ve Zlínském divadle, kde bylo 700 míst k sezení, Pak v Dlouhé (450), v Klicperově divadle v Hradci Králové (350), v Dejvickém divadle (130), v Ryběnaruby (40), došlo nakonec i na bytové divadlo spolu s Gastonem pro 9 nadšených diváků.

Improvizace s Ester Kočičkovou – Dámská hnízda


Postupem času přestala partnery k improvizaci střídat a ustálila se ve dvojici s Ester Kočičkovou. Jejich setkání vytváří výbušnou směs třeskutého a ostrého humoru, který nectí žádná tabu a rozhodně bychom ho nenazvali laskavým. Diváci jsou šokováni a u toho jim tryskají slzy smíchy.

Námluvy ke společné improvizaci probíhají s Jiřím Knihou a Jiřím Kohoutem.
V případě zájmu je možno vytvořit jakoukoliv kombinaci hostů, mužů i žen.

Improvizace jsou uváděny pravidelně každý měsíc v klubu Rock Café a příležitostně na zájezdech po celé České i Slovenské republice.

Nejbližší představení proběhne ve středu 22. ledna v klubu Rock Café.

Délka představení: cca 2 hod. s patnáctiminutovou pauzou.

Další informace na http://babcakova.cz/

bez autora