IAN HAWGOOD V INTRU

IAN HAWGOOD V INTRU

18.3. 2018 - V neděli 18. března bude hostem v pořadu Intro Ian Hawgood, který se předdstaví na akci Spectaculare 2018: Home Normal showcase v úterý 20. března.

Spectaculare 2018: Home Normal showcase (UK/DK)
20. března 2018 od 20:00
CAMP, Vyšehradská 51, Praha 2

Ambientní label Home Normal založil roku 2009 britský umělec Ian Hawgood v Tokiu a od počátku se věnuje vydávání hlavně limitovaných fyzických nosičů od spřízněných umělců na poli elektronicko-akustické ambientní i experimentální hudby. Značku představí společně s dánským projektem Ghost And Tape a britským producentem James Murray.

Ian Hawgood pobývá střídavě v Tokiu a Londýně. S využitím sesbíráných venkovních zvuků, tzv. polních nahrávek a různých nástrojů se jeho tvorba zaměřuje hlavně na organické tóny, ambientní plochy a mikroelementární zvuky. Prostřednictvím statiky, rozpadu a výbuchů melodií se jeho hudba pomalu vyvíjí a zároveň rozkládá podél své lineární cesty do bodu meditace v místě našeho pocitu ´doma´. V současné době pracuje jako středoškolský učitel a zvukový designér a také vede vydavatelství Home Normal, Tokyo Droning a Nomadic Kids Republic.

VSTUPENKY: 350,-

Předprodej probíhá v síti GoOut.cz ➡goout.net/cs/listky/festival-spectaculare-home-normal-showcase/nbyb/

www.spectaculare.eu

bez autora