ANDHIM V ROXY

ANDHIM V ROXY

9.10. 2017 - Andhim rozehřejí narozeninový warm up ROXY...

Léto bude tento rok trvat o měsíc déle, a to do pátku 13. října! Blíží se 25. narozeniny ROXY a to chce pořádný rozehřívací warm up. Nevyhazujte sluneční brýle, připravte pozitivní vibez a připravte se na nálož nejkvalitnější „super house music“ v podání neodolatelné německé dvojice Andhim. Na BE25 warm up si přivážejí svého parťáka a skvělého producenta Davida Jacha.

Předprodej začal 9. června ve 14:00 přes MY ROXY. Pro registrované s 10% slevou prvních 24hodin. Poté I v ostatních předprodejích.

Simon and Tobias jsou českému publiku dobře známí. Autoři housových hitovek jako Boy Boy Boy nebo Hausch mají za sebou již jedno beznadějně vyprodané pražské vystoupení z minulého března. Berlínsko-kolínská producentská dvojice je známá nejen svými historkami o seznámení na soutěži pojídání párku, neurčitou sexuální i módní orientací, ale i zábavnými sety, kdy dostávají crowd do blízkosti bodu varu. V roce 2016 bylo vyprodáno a není důvod předpokládat, že to tentokrát bude jinak.

Andhim doplní podle jejich přání jejich parťák a talentovaný drážďanský deep housový producent David Jach, který se umně pohybuje mezi groovy a deep housovou produkcí. David je známý svými live sety, spoluprací se symfonickým orchestrem, ale i organizací festival Ich & Du Open Air. Jedno je jisté! Na warm Upu 25. narozenin bude hodně horko!

13. 10. 2017, open 23:00
BE25 Warm Up w/Andhim (Superfriends/DE) @ ROXY
David Jach (Get Physical/DE)

Support: TBA
Event: www.facebook.com/events/2017073941853531

Vstupenky/Tickets:
 350 czk+ popl./fee; Prvních 24h s 10% slevou přes MY ROXY
V Café NoD 360 czk
GoOut: https://goout.net/cs/listky/be25-warm-up-andhim+support-david-jach/fpgb/

Audio:
Andhim @ ROXY 2016 https://soundcloud.com/roxy-prague/andhim-roxy-prague-4th-march-2016

Video:

Andhim – Boy Boy Boy: www.youtube.com/watch?v=x-mJUP9hwDM
David Jach & Betamines: www.youtube.com/watch?v=5PQDJP-WIbM

www.facebook.com/andhimmusic

www.roxy.cz

bez autora