R1 Goat
Právě hraje:
AM 180
00:00 - 06:00
on-line přehrávač
REPUBLIC ARTISTS V CHAPEAU ROUGE

REPUBLIC ARTISTS V CHAPEAU ROUGE

9.10. 2017 - Londýnský kolektiv Republic Artists opět přiváží do Prahy skvělou sestavu djs a tentokrát budou hlavními hvězdami večera Nick Elia live (UK) a Elek-Fun (UK). Party proběhne tradičně na všech třech patrech klubu!

Nick Elia vyprodukoval a remixoval několik úspěšných techno tracků. Jeho třítrackové EP, vydané u Republic Artists Records, hráli a podporovali známí umělci jako například Spartaque, Paco Osuna, Dubspeeka, Jon Rundell, Melokolektiv, Lee Walker, Tiga nebo Hannah Wants. Track Glue hrála stanice BBC Radio 1. Remix tracku „Bending Light” se hrál na radiu Proton a Kiss fm. Nick se kromě elektroniky podílel na projektech akustické a vážné hudby ve studiích ve Velké Británii a Německu. Je lektorem SAE institutu na univerzitě v Surrey a na univerzitě v Keele.  Nick zahraje “live” za pomoci  mašin od Rolandu a Novation.

Dalším hostem je Elek-Fun, šéf labelu Leading Astray, který pochází z Barcelony. Label a djskou kariéru odstartoval před patnácti lety v Londýně, kde působí dodnes. Ignasi Romero Romeo je častým hostem akcí Republic Artists v klubu Egg. Jeho remix tracku Training, který vyšel na Leading Astray Records, zařadil Joseph Capriati do svého mixu Save Fabric. Stejný umělec hrál tento track v klubu DC10.

Thomas Tesla, majitel Republic Artists Records, si tentokrát vezme na starost “house stage”. Mezi známé londýnské kluby, kde Tesla hrál a momentálně hraje patří The Egg, Steelyard, MoS, Fire, Corsica Studios, Lightbox nebo legendární The Cross (RIP). Mezi další respektované kluby, kde Thomas hrál patří berlínský Tresor, Suicide Circus, Magdalena a Amnesia na Ibize. Jeho produkci najdete na labelech Tanztone, Wasabi Generals, Nightphunk nebo na již zmíněném labelu Republic Artists.

O support se postará Lucas Hulan (Microna) a Kirill Astra (Wildt /Tamdem). Techno floor, nachystá gruzínská djka Ly Sas. Na baru se můžete těšit na Lillou a Stereo Factory

FB Událost
www.facebook.com/events/1740315855998688

Datum: 14. října 2017
Vstupné: do 23:30 - 100,- od 23:30 - 150,-;
Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1;
Start: 22:00.
www.republicartists.co.uk

Underground - Techno Floor
Nick Elia LIVE / UK
soundcloud.com/nickeliaofficial

Elek-Fun / UK
soundcloud.com/elek-fun

Ly Sas / GE
soundcloud.com/lysas106

 

Dance Club - Underground House

Thomas Tesla / UK

soundcloud.com/thomastesla

Lucas Hulan

soundcloud.com/lucashulan

Kirill Astra

soundcloud.com/kirillastra

 

Bar - All Shades Of House

Stereo Factory

Lillou Chimy

soundcloud.com/lillou

bez autora