FUTURISTIX VE FUTURU

FUTURISTIX VE FUTURU

7.10. 2017 - Letní sezóna je za námi. Po protančených nocích pod širým nebem nenecháme ušní bubínky vydechnout a vracíme se zpátky do oblíbeného Futura.

FUTURISTIX

Dragon Stage:

Liveacts
ONCE UPON A TIME (Blue hour sound records)
KLIMENT (Zenon Records)

Djs
PSYRIX (Hedonix)
CLTR (Hedonix)
MiM (Biocore)
CEJN (Zeropoint)
OTTOMAN (Tchendos)
VOITA (Breakbeat.cz)
MILAN KROUTIL
RACHETIK (Hedonix)

Decos and Visuals
HEDONIX VJs Koza, ToFu, Siggy, Alien01
Elemental, Cyreal, Hedonix

VSTUP/ENTRY FEE : 349,- CZK na místě / at the gates

FuturistiX jako pravidelná noc organizovaná skupinou Hedonix přináší již potřetí návštěvníkům unikátní multižánrový koncept s těmi nejlepšími muzikanty z taneční scény.

V sobotu 14/10 otevřeme brány pohádkového světa. Na hlavní , Dragon stage, uslyšíte mistra psychedelické taneční hudby, bulharského zvukového inženýra Mr. Dicheva ala Once Upon a Time.

Once Upon a Time (Blue Hour Sounds) je souhrou magického psychedelického trancu, kosmické energie a filmových atmosfér. Jeho sonické přiběhy měli možnost slyšet posluchači na většíně významných festivalech po celém světě. Jeho hudba prolíná melodické nálady, organické elementy jako zvuky džungle, tropických pralesů i australských stepí s filmovými motivy. Once upon a Time vydal velmi podařené album na Blue Hour Sounds a zařadil se mezi nejzajímavější současné producenty na světové scéně.

Kromě Once Upon a Time uslyšíte také projekt Kliment (Zenon records) který spadá spíše do roviny progresivního/zenonesque , ovšem zvukově i kompozičně patří mezi to nejpovedenější co label Zenon Records nabízí.

Kliment solo projekt vznikl po dlouhých letech experimentování s různými žánry elektronické hudby od progressivu, přes deep minimal, ambient, idm a drum and bass. Vydává na spoustě labelů po celém světě mezi jinými kromě Zenon records také na Iboga records, Spiral Trax, Tribal Vision a dalsich. Kromě produkce elektronické hudby je silně angažován do tvorby filmové hudby a hudby do scénických tanečních představení .

Hlavní hosty doplní resident noci FuturistiX dj Psyrix (Hedonix), dj MiM, dj CLTR a překvapení.

Druhá Eklektická stage se ponese v duchu svého jména. Naší eklektici budou skutečně napříč žánry. Uslyšíte mistry českého breakbeatu a funku. Ottomana a Voitu, deep techno a progressive zajistí Milan Kroutil a doplní je dobrá a svou kvalitou známá parta Cejn a Rachetik. Poprvé také v Praze oficiálně vystoupí budějovický virtuoz Morp4.

Vizuální stránku zajistí Hedonix Vjs (ToFu, Koza, Siggy, Alien1) těšít se můžete na další posunutí celého konceptu dopředu v porovnání s předchozími akcemi. Dekorace zajistí Cyreal a Elemental crew.

Chillout připraví čajovníci se svou posádkou jako místo k odpočinku a rozjímání kouzelných příběhů u hrníčku čaje.
Futurum během léta prošlo zajímavou rekonstrukcí, prostor má opět jinou akustiku a zvuk. Těšte se na vymazlenou technologicko-psychedelickou pumelenici.

See you on the dancefloor!

Michal Psyrix

bez autora