R1 Goat
Právě hraje:
PIERRE URBAN
12:00 - 13:00
on-line přehrávač
Hospitality Prague 2017

Hospitality Prague 2017

12.10. 2017 - Vlajková loď Hospital Records se 20. října vrací do Prahy...

Hospitality Prague 2017
Termín akce: 20. října 2017
Místo konání: Expo Holešovice – Křižíkův pavilon B

Britské vydavatelství Hospital Records se opět se svou hudební nocí Hospitality vrací do Prahy. Jedno z nejvýznamnějších drum & bass vydavatelství s sebou přiveze pět zahraničních hostů v čele s Wilkinson, S.P.Y, Etherwood, Makoto a Royalston. Halová akce Hospitality proběhne 20. 10. 2017 v Expo Holešovice v Křižíkově pavilonu B.

Hospital Records ve světě reprezentuje především měkčí odnož drum & bassu, mainstream DnB a liquid funk a i její vlajková noc proto bude patřit jemnějšímu drum & bass. Hospitality night nabídne přední jména jednoho z nejúspěšnějších DnB labelů světa. Pro fanoušky melodického drum & bassu je proto skvělou zprávou, že do Prahy přijedou zahrát Wilkinson, S.P.Y, Etherwood, Makoto a Roaylston.

Na akci vystoupí stále více populární Wilkinson, který vydal v dubnu nové album Hypnotic. Také S.P.Y přiveze nové EP, které vydal v červenci. Zahraniční line-up potom doplní liquid funkový mág Etherwood, japonský Makoto, který také představí své nové tracky. Pětici zakončí matador dnb Royalston, jehož nové album vychází 6. 10. Návštěvníci se jako každý rok mohou těšit také na zástupce české drum & bass scény. Letos zahrají Akira & Bifidus Aktif, Rudeboy & 2K, Twisted:Minds a Liquidators.

Hospitality noci jsou vždy zárukou pozitivní energie, kvalitního zvuku a skvělého line-upu. Návštěvníci noci se již teď mohou naladit teaserem:Vstupenky na Hospitality Prague 2017 jsou v prodeji. Návštěvníci mohou také na Facebook události Hospitality Prague 2017 sledovat nejnovější informace k akci. Hospitality Prague 2017 proběhne 20. 10. 2017 v Expo Holešovice v Křižíkově pavilonu B.

Vstupenky: http://smarturl.it/HospPrg2017_tickets
Event: http://smarturl.it/HospPrg2017_event

bez autora