Red Bull 3Style - české národní finále

Red Bull 3Style - české národní finále

13.9. 2017 - Buďte u toho! Red Bull 3Style národní finále je tu....

Historicky 1. ročník kvalifikační fáze světové DJ soutěže Red Bull 3Style v České republice zná šestku finalistů národního kola, která si to 21. září v Lucerna Music Baru rozdá o postup na světové finále v polském Krakowě. I když půjde o hodně, bude to hlavně skvělá show a oslava djského umění.

Již po 8. celosvětová DJ soutěž Red Bull 3Style svolává ty nejlepší DJs napříč kontinenty do boje o královský titul. Poprvé čeští DJs nemusí usilovat o divokou kartu, a tak se v Lucerna Music baru můžete těšit na LIVE 3Style showcase těch nejlepších. A že to bude jízda. Už jen jména finalistů napovídají, že půjde o nezapomenutelný mejdan.

Šestka vyvolených
Šestici DJs, kteří postoupili do národního finále, vybrala v kvalifikačním kole mezinárodní porota Red Bull 3Style na základě zaslaného 5minutového tracku, složeného z mixu 3 různých hudebních žánrů. Nejvíce ji oslovili DJ Friky, jeden z nejuznávanějších a nejrespektovanějších turntablistů u nás. DJ Flux, pro nějž žádný žánr není překážkou. DJ Roxtar, žijící legenda, která hraje to nejlepší z funku, breaku, housedance, hip-hopu. DJ Ondrash se cítí nejvíc doma ve funky a hip-hopu. DJ Australan, vyhledávaný DJ Bboy akcí, v minulosti usiloval o divokou kartu. A DJ Lowa, přední český party DJ s vysokou úrovní technického umění s gramofony. 

Show na prvním místě

V Red Bull 3Stylu nejde jen o hraní, ale o show se vším všudy, o interakci s lidmi, jak reagují a jak se nechají vtáhnout do akce. O to také v národním finále půjde. Porotu tvoří vítěz loňského světového finále DJ Puffy, vítěz Red Bull 3Style z roku 2014  DJ Eskei83 a za českou stranu DJ Wich. Společně vyberou jednoho, který dokáže skloubit jak technickou část, tak lidi nejvíce rozproudit.

Jen 15 minut budou mít finalisté na to, aby oslovili publikum výběrem 3 skladeb různých žánrů, zručností za gramofony, prací s PC, přehrávačem a mixem a svým osobitým projevem. Vítěz si bude moci sbalit kufry na světové finále do Krakowa.

Večer v Lucerna Music Baru se nebude točit jen okolo soutěžního klání. Akci zahájí moderátor večera DJ Vec svým showcase setem, Indy & Wich si střihnou mini koncert a celé to na afterparty završí DJ Czech.

Red Bull 3Style jako propagátor DJ kultury
Red Bull 3Style není jen soutěž. Je to především akce, na níž se setkávání DJs z různého kulturního prostředí, kde se navzájem od sebe učí, rozvíjejí své schopnosti a baví lidi kolem sebe. Red Bull 3Style hledá nové tváře, nové talenty, propaguje DJ kulturu a usiluje o její rozvoj.

Red Bull 3Style finále
21. 9. 2017
Lucerna Music Bar, Praha


www.redbull.cz/3style


Vstupenky na pokladně Lucerna Music Baru 150 Kč/ na webu Lucerna Music Baru nebo GoOut.net s poplatky (160 Kč)

Facebook event 


Vítězný set DJ Puffyho z loňského finále v Santiagu de Chile
Vítězný set DJ Eskei83 

bez autora