R1 Goat
Právě hraje:
RADIO 1
02:00 - 06:00
on-line přehrávač
LENZMAN NA ŠTVANICI

LENZMAN NA ŠTVANICI

10.8. 2017 - Shadowbox Open Air - 26. srpna ve Skateparku na Štvanici s Lenzmanem, Koogim a dalšími...

SHADOWBOX OPEN AIR
26.8.2017 - Skatepark Štvanice
DJs Lenzman (NL, Metalheadz, The North Quarter), Koogi, Nitropank (2K & Nitrous), Anakin & Sweg, Rudeboy, Akira, Vje, Stanjah & Stuart, Panorama, Honey, guests
start 13:00, konec 05:00

Shadowbox parties se přesouvají na vzduch. Po deseti klubových mejdanech pořádáme náš první open air, a to rovnou ve dne i v noci, abychom si užili léta. Shadowbox open air jsme naplánovali do oblíbeného Skateparku Štvanice, čekají na vás drinky, burgery od Crush Street Food, naši djs, ale především hlavní host open airu Lenzman.

Nizozemského producenta a dje není třeba dlouze představovat. Podle nás je nejlepší liquid-deep dj současné drumandbassové scény. Na její špici se pohybuje již deset let, během té doby vydal releasy na všech důležitých labelech, až nakonec zakotvil na tom nejdůležitějším, Goldieho Metalheadz. Tam vydal svoji hymnu Open Page a další řadu singlů, ale také LP debut Looking At The Stars. Loni Lenzman otevřel vlastní vydavatelství North Quarters, kde v rychlém tempu vyšlo hned pět releasů.

Svoje renomé si postavil na moderním, najazzlém funky zvuku, neagresivním a přes to tanečním. Přesně to od Lenzmana 26. srpna na Štvanici dostaneme. Hlavního hosta doprovodí Shadowbox kru v čele s Koogim! Lístky je možné koupit na portálu Goout.net.

Lenzman & Dan Stezo - The Dope Tape
https://soundcloud.com/thenorthquarter/lenzman-dan-stezo-the-dope-tape
Lenzman & Dan Stezo - The NQ Mixtape Volume 2
https://soundcloud.com/thenorthquarter/lenzman-x-dan-stezo-the-nq-mixtape-volume-2

Událost na fb: https://www.facebook.com/events/259152131266269
Web: https://www.shadowbox.cz/lenzman
Lístky: Goout.net

bez autora