R1 Goat
Právě hraje:
RAO UPPALURI
06:00 - 09:00
on-line přehrávač
AGAINST ME! V LUCERNA MUSIC BARU

AGAINST ME! V LUCERNA MUSIC BARU

18.6. 2017 - Do Lucerna Music Baru se v červnu vrátí Against Me!

D Smack U Promotion a Lucerna Music Bar uvádějí
Against Me / USA
26.6.2017 – 20:00
Lucerna Music bar, Praha


Vstupenky za 420,- Kč + poplatky na webu a pokladně Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal, na místě v den koncertu 490,- Kč.

AGAINST ME! VYDALI LONI V ZÁŘÍ NOVÉ ALBUM SHAPE SHIFT WITH ME NA TOTAL TREBLE / INGROOVES. ALBUM JE DALŠÍ DESKOU SKUPINY PO SKVĚLÉM, KRITIKOU VELMI KLADNĚ HODNOCENÉM ALBU TRANSGENDER DYSPHORIA BLUES, KTERÉ KAPELA ZAHRÁLA I V PRAZE A LETOS 26.ČERVNA SE TAM VRÁTÍ S NOVOU DESKOU. 

Album nahrál a míchal zvukový inženýr Marc Jacob Hudson (Taking Back Sunday, Saves The Day) ve studiu Rancho Recordo. Shape Shift With Me je sedmé album Against Me! Zpěvačka Laura Jane Grace psala nové písničky od srdce s přímočarou upřímností, bez jakýchkoliv metafor a jinotajů. Je to album o lásce, o citu, který zasahuje nás všechny, ale textům Laury se posledních dvacet let téma lásky vyhýbalo. 

Grace říká: “Já byla vždycky v punkové kapele, od které se čekalo, že bude politická. Nikdy jsem neměla pocit, že mám možnost psát písničky o svých citech a lásce. Proto mě to teď takhle přitahuje.” 

Album Shape Shift With Me je do jisté míry koncepční album o cestování po světě, zamilovávání se a “odmilovávání”se. Grace má v příběhu roli vypravěčky. 

“Existuje vůbec deska, která je o vztazích z perspektivy transsexuála?” pokládá řečnickou otázku.“ Chtěla jsem okomentovat život tímhle pohledem. Chtěla jsem vytvořit transgenderovou odpověď na desky Rolling Stones Exile On Main St., alb Liz Phair Exile In Guyville a the Streets A Grand Don’t Come For Free. Všechno to jsou desky o vztahu mezi lidmi. Jsou kvanta desek o tom, co láska pro všechny znamená. Já ale chtěla prezentovat trans pohled na sex, lásku a zklamání v lásce.” 

V kariéře kapely s mnoha punkovými deskami Shape Shift With Me zní jako dokonalé album Against Me! — je melodické a chytlavé (“Rebecca,” “Suicide Bomber”), agresivní a přímočaré (“ProVision L-3,” “Dead Rats”), sentimentální a roztoužené [Crash,” “All This (And More”)]. A je to navíc kulminace čtyř let existence bytosti jménem Laura Jane Grace—cesta zpět již neexistuje, je třeba novou skutečnost přivítat.

Skupina loni na podzim absolvovala turné s Bad Religion a Davem Hausem a letos v koncertování pokračuje. 26.6. se zastaví v pražském Lucerna Music Baru.

Více info:
www.againstme.net
www.facebook.com/againstme
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

 

bez autora