LET IT ROLL SUMMER 2017

LET IT ROLL SUMMER 2017

6.6. 2017 - 3.8. - 5.8.2017 letiště Milovice - Česká republika

Let It Roll letos opět roztančí milovické letiště

Jen málokterý český festival sklízí tolik pozornosti ze zahraničí jako právě Let It Roll. Ten se po skvělých ohlasech z minulého ročníku opět vrací do areálu milovického letiště, kam si prodloužený víkend plný hudby přijedou v polovině léta užít návštěvníci z celého světa.

Hudebně je festival zaměřen na čím dál tím víc populárnější subžánr elektronické hudby drum and bass, vyčnívající svou schopností absorbovat takřka jakékoliv ostatní žánry, což jej činí nesmírně rozmanitým. Na více než 9 pódiích se v průběhu tří dnů a tří nocí, čtvrtek 3.8. - pátek 4.8. - sobota 5.8.2017, představí více než 250 zahraničních a českých interpretů včele se jmény Netsky, Sigma, Wilkinson, High Contrast, Andy C a Camo & Krooked. Jednou z nejžhavějších novinek tohoto ročníku je však bezpochyby vystoupení London Elektricity Big Band - skupiny hudebníků vedených britským skladatelem Tony Colmanem, jež převádí hudbu běžně servírovanou pouze v DJ setech do dechberoucího orchestrálního provedení.

Přes den na návštěvníky čeká ve festivalovém areálu také spousta zábavných aktivit (v minulých letech to byly například vodní bitvy, grafitti jam, BMX a SKATE závody, jízda v minitanku apod.) a samozřejmě také pestrá síť občerstvení. V letošním roce se návštěvníci mohou těšit na řadu novinek. Čeká nás řada setkání s vystupujícími, nový doprovodný program, vylepšení festivalového areálu. Součástí bude také nová stage, která ponese název Hangar stage. Samotný areál včetně jednotlivých pódií bude vyzdoben v duchu festivalového příběhu, samostatnou kapitolou je pak obří hlavní stage tradičně hostící kromě těch nejlepších DJů i pompézní zahajovací show.

Velkou novinkou tohoto ročníku je také zavedení bezkontaktních CASHLESS náramků nabízejících oproti tradičním platbám v hotovosti spoustu výhod (rychlejší platby, kratší fronty, odstranění rizika ztráty či odcizení peněženky atd.), od čehož si pořadatelé slibují další zvýšení komfortu pro návštěvníky.

Vstupenky jsou v prodeji na oficiálním webu festivalu letitroll.cz, díky novému systému je navíc možné nakombinovat si festivalové služby zcela dle vlastních požadavků, a to opět včetně kompletního VIP servisu. Jako každý rok však i letos platí, že čím dříve člověk vstupenky koupí, tím méně za ně zaplatí, takže se nevyplatí s nákupem příliš otálet.

www.letitroll.cz

bez autora