MATRIX & FUTUREBOUND V ROXY

MATRIX & FUTUREBOUND V ROXY

21.4. 2017 - Matrix & Futurebound ovládnou ROXY společně s Mind Vortex....

Drum`n`bass fans pozor! Do ROXY míří silný zahraniční line-up v čele s Matrix & Futurebound, které doplní Mind Vortex a Messy MC. Obě formace slibují hutné bassové linky v kombinaci s kvalitním mainstreamem a zejména Mind Vortex uspokojí i fanoušky tvrdšího DnB. 28. dubna se můžete těšit na kombinaci Viper Recordings a RAM Records v celé své kráse. Line up doplní 2K a HellSmith.

Předprodej začíná ve čtvrtek 13. března přesMY ROXY. Pro registrované s 10% slevou prvních 24hodin, poté i v ostatních předprodejích.

Britské duo Matrix & Futurebound od své první kolaborace v roce 2005 vydalo už nespočet hitů jako třeba All I Know, Control nebo Don`t Look Back. Jejich oblibu můžeme přikládat hlavně tomu, že umí mainstreamovému publiku přiblížit undegroundový sound a chytlavé melodie často doplňují příjemnými vokály. Ve svých setech kombinují právě kvalitní mainstream s tvrdší náloží. Tu správnou dynamiku dodá Matrix & Futurebound Messy MC.

Druhým headlinerem pátečního večera budou Mind Vortex. Jejich debut na RAM records Hotbox si skvěle vedl v žebříčcích BBC 1XTRA, Beatportu a zároveň je katapultoval mezi jedny z nejnadějnějších hudebních formací současnosti. Ten samý rok zakončili mixem Ram Drum & Bass Annual, který se stal jedničkou na iTunes. V jejich tvorbě nechybí rázné bass linky, dramatické prvky a hlavně neustále přicházejí s novými nápady, které posunují jejich produkci dál. Už 28. dubna si vychutnáš silný britský DnB line-up.

ROXY, 28.4., Open 23:00
MATRIX & FUTUREBOUND (Metro/Viper, UK)
MIND VORTEX (RAM, UK)
MESSY MC
support djs: 2K, HellSmith (Gangster Trippin)
2nd house stage: Panorama & PJ

FB událost: https://www.facebook.com/events/1232073156911988/

Předprodej 250 czk + popl
V Kavárně NoD za zvýhodněnou cenu 260 czk
Goout: https://goout.net/cs/listky/matrix-futurebound+mind-vortex+messy-mc/nhcb/
TPro: http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/kluby/2091858-matrix.html
MY ROXY: http://my.adamapp.com/download/5569?lang=cs

Video:
Mind Vortex - Hotbox: https://www.youtube.com/watch?v=27J9OtrJuM8
Matrix & Futurebound: https://www.youtube.com/watch?v=jEEb3LBOJsc

bez autora