R1 Goat
Právě hraje:
RAO UPPALURI
06:00 - 09:00
on-line přehrávač
BIRDPEN VE FUTURU

BIRDPEN VE FUTURU

19.3. 2017 - Jednou ze zastávek evropského turné BirdPen bude v březnu také Praha...

D Smack U Promotion a Lucerna Music Bar uvádějí
BirdPen / UK
27.03.2017 – 20.00 otevření klubu
Praha, Futurum Music Bar
300,- Kč + poplatky v předprodeji v sítích Ticketpro, Ticketportal a www.goout.cz, na místě 390,- Kč.  

Po vydání alba O’ Mighty Vision se BirdPen vydávají na turné s dvacítkou vystoupení po celé Evropě a jednou z jeho zastávek bude také koncert 27.března v pražském Futurum Music Baru. Vstupenky za 300,- Kč + poplatky jsou k zakoupení na www.goout.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal. Na místě v den koncertu za 390,- Kc.

BirdPen zahrají skladby z nového alba, které lze popsat následujícími slovy: “Velký kánon syntezátorových průkopníků, jako jsou Silver Apples a Tangerine Dream, hluboký motorický sound z říše krautrockových velikánů jako Can a prvky připomínající současníky Total Control & Holy F*ck”.

Kapela zahraje publiku v Německu, Francii, Švýcarsku, Belgii, České republice a Polsku. V souvislosti s turné BirdPen vydávají singl s náladovou elektropeckou TOOKIT, písničkou o bezmezné chamtivosti lidí zodpovědných za finance tohoto světa. B-stranou singlu je skladba SHE KNEW a remixy od Archive a Robina Fostera. Singl Tookit vychází 3.března 2017.

Vidět BirdPen naživo je jedinečným zážitkem a přímo povinností pro ty, kteří chtějí slyšet autentický amplifikovaný electro doom groove rock, který má smysl, je upřímný a plný vášně! V České republice vystoupili BirdPen již několikrát jako samostatná kapela, fanoušci však členy BirdPen znají také z vynikající kapely Archive, která u nás také odehrála několik skvělých koncertů. Nechat si ujít koncert BirdPen by byla skutečně chyba!

Přímý link na vstupenky: https://goout.net/cs/listky/birdpen/ucy/
Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/360990134284194/

Více info:
www.birdpen.com
www.facebook.com/birdpen

www.futurum.musicbar.cz

www.facebook.com/futurum

www.dsmacku.com

www.facebook.com/dsmackupromotion

bez autora