R1 Goat
Právě hraje:
VINTAGE COOL
18:10 - 19:00
on-line přehrávač
SNOWFEST 2017

SNOWFEST 2017

11.2. 2017 - 10 -11. 02. 2017

Začátek února s sebou letos přinese i hvězdnou akci světové hudby a extrémních sportů, konající se v jiho-polském Szczryku. Fanoušci extrémních sportů a hudby se společně sjedou do tohoto malebného města v Bystřických horách, nacházejících se v okolí řeky Źylice. Není snad lepšího místa, kde s přáteli shlédnout nejlepší jezdce a poslechnout tu nejlepší hudbu.

Organizátoři letošního SnowFestu pozvali držitele cen Grammy a žebříčky-hitparád-ovládající elektronické trio NERO. To bude něco pro dubstepové fajnšmekry, jenž mohou očekávat jedinečnou show.

Kromě nich můžete očekávat i dj set od nikoho jiného, než jsou legendární Pendulum. Komunikační a multi-žánrový gigant T-Mobile Electronic Beats připraví hlavní pódium nejen pro světoznámé DJ-duo. Kdo by neznal, dodáme, že mají na kontě nespočet vyznamenání, ocenění a rovněž nastavených latěk pro další další nejen d'n'b umělců. Jsou zpět po čtyřech letech odpočinku v plné síle. Připravte si taneční střevíce, jejich show vás donutí se hýbat po celou dobu.

Nejčerstvějším přírustkem do programu festivalu je britský P-Money. Rapper nedávno vypustil své debutové album Live & Direct, plné silných momentů. Není to však žádný nováček, na kontě má nespočet mixtapů a EP. Čeští posluchači si ho jistě vybaví díky songu "Bring It Back", kde hostoval pražskému Smackovi.

Samozřejmě nebude chybět ani zastoupení polské hudební scény. Gooral, muzikant, přiveze svou vlastní verzi electronického pop folku. Szczryk open air může očekávat rovněž pohodové pecky.

Tato svěží akce se bude konat v nejrychleji se rozvíjejícím horském středisku v Polsku. Okolí bude přetvořeno tak, aby vyhovovalo konceptu namáhavých soutěží. Jezdci budou soupeřit bok po boku ve třech různých disciplínách:

- skok vysoký neboli Big Air
- Rail tedy jízda po zábradlí
- pětimetrová Quater-Pipe

Díky fantastickému prostředí se organizátoři rozhodli udržet klidnou atmosféru během dvoudenní akce. Od svého počátku před čtyřmi lety se festival neustále rozrůstá, stejně jako stálá navštěvnost účastníků. Jejich oči jistě potěší zkušení jezdci, jež letošní ročník přiláká.

Sledujte často aktualizovanou webovou stránku, kde naleznete Vám vyhovující vstupenku. Day & Night lístek zajistí vstup na koncerty, sportovní klání a umožní získat ski-pasy se slevou 20%.

Jsme potěšeni, že Vám můžeme představit program na SnowFest 2017. Kupte si lístel už teď a zajistěte tak svou účast na letošní akci. 

NERO, PENDULUM, GOORAL, NU:TONE, P MONEY, METROPLANE, TEN TYP MES, ŁĄKI ŁAN, JÓGA, ROSALIE, NOVIKA & MR. LEX, LAST ROBOTS, ROS a mnoho dalších.

www.snowfest.pl

bez autora