INCLUBÁTOR - Archiv vysílání

Datum Krátký popis
2.4. 2009 22:00 - 23:00 Hostem budou skupiny The Fialky a Galactic Industry,pořadem Vás provedou Petr Korál a Bohouš Němec
26.3. 2009 22:00 - 23:00 1. Sonority - Foem (Machine Funck remix) - http://www.machinefunck.info/
2. Hemoglobin - Surprise - http://www.myspace.com/dnbhemoglobin
3. Na mori - Mantra o mori (Vlad remix) - http://www.longital.com
4. Soopy Mood - Welcome to DCTown - http://www.myspace.com/dcground

Hostem byl Lukáš Turza a.k.a. Juanita Juarez.
http://www.myspace.com/brooklynsound

5. Brooklyn - With All My Heart
6. The Slots - Minea - Brooklyn remix
7. Juanita Juarez - Off My Mind
8. Close Encounter - Something Special - Juanita Juarez rmx
9. Brooklyn- Someone - Naibu remix
10. Brooklyn - Lightyears
11. Juanita Juarez - Untitled
12. Brooklyn - Lightyears - Close Encounter remix
13. Never feat. Brooklyn - Not Over

 

19.3. 2009 22:00 - 23:00 bude hostem Tondy Kocábka skupina Cocoon ( http://www.myspace.com/cocoonsound )

 

12.3. 2009 22:00 - 23:00 Playlist:
1. z remixového alba LONGITAL: REVOYAGED: Na mori / On the Sea (Three Waves Remix by Floex) - www.slnkorecords.sk
2. Mythematica - Circus Magneticus - www.myspace.com/mythematica
3. Blue feat. Lindee - Fall to the Stars - www.myspace.com/brokenbeat 
4. Drumatix - SemTam - http://www.drumatix.cz
5. Sem Tam - Rage Against the Timemachines (feat C-Lara) - www.myspace.com/semtam
6. Gregory - The Big Wheel - http://www.myspace.com/jiburian
7. Lucca - Bodydance z alba Reformation - www.myspace.com/djlucca
8. Matoa - Sweetness - www.myspace.com/djmatoa 
9. Real Transported Man - Tournament - www.myspace.com/realtransportedman 
10. Amorphine - Breathe - http://bandzone.cz/amorph
11. Lavagance - Young, talented and gone - www.myspace.com/lavagance
12. LONGITAL: REVOYAGED: Konečne si letel (Karaoke Tundra a Peťo Tázok remix)

5.3. 2009 22:00 - 23:00 Hostem bude F.O.B. z Tábora,pořadem Vás provedou Petr Korál a Bohouš Němec
26.2. 2009 22:00 - 23:00 Hráli jsme si z kompilace Late Harvest II (právě vychází)
www.lateharvest.cz a povídali si s jejími protagonisty, kterými byli: Yogi Rulez, Fllossy,Hallucigen a Martin z Dryman Sound.

1. N.O.H.A - Float
2. Yogi Rulez - Last underground
3. Dryman Sound - By the Fireplace
4. Flossy - Now Is The Time
5. Hallucigen - Nature Of The Universe
6. Bluescreen (Tomáš C a Vincent Church) - Pukka Walnut

Druhým hostem byl Ondřej Zatkuliak ze seskupení Nás všech (Everydays Records).

7. Orikoule - Afterparty (Ondřej Zatkuliak rmx)
8. Kuličky Štěsti - America (remix)
9. Nás všech - Světýlka
10. Snuka/Katka - Klid
11. Nás všech - Flám

www.myspace.com/ondraz
www.myspace.com/nasvsech
www.myspace.com/everydays

Uváděli Matěj Sychra a Karel Kropáček .

19.2. 2009 22:00 - 23:00 Hostem bude skupina Strom stínu ( www.stromstinu.cz ) a pořadem bude provázet Tonda Kocábek
12.2. 2009 22:00 - 23:00 Hostem bude skupina Dilettantes,pořadem Vás provedou Karel Kropáček,Matěj Sychra a Michael Klánský.
5.2. 2009 22:00 - 23:00 Hostem bude skupina Checkpoint,uvádějí Petr Korál a Bohouš Němec.

29.1. 2009 22:00 - 23:00 novinky-breakz-syntetic
              tunda-treble
              claviq-my daddyis beatiful human
Hostem byl Jakub Holovský aka Kubátko
kubátko-invincible me-magnolia digital
            -i like what you say-bude vydáno na lolo records
            -late dance
            -just fine feat.jett
elastic sound-oaklend five/kubatko rmx/deepology digital
fake snake-roboty drogowe/kubátko rmx/nightpunk
nové album kubatka-should i run 
www.myspace.com/kubatko
pořadem provázeli K.Kropáček a M.Sychra

            -

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.1. 2009 22:00 - 23:00 Hostem byla skupina Kdyby psi (www.kdybypsi.cz ), provázel Tonda Kocábek

  • OTK - Nádoba na maso
  • UNKILLED WORKER - Fear Not The River
  • THE MOOD - Sugar
  • VEENA - We´ll Never Get To Know
  • THE SLOTS - Nobody knows
  • NARCOTIC FIELDS - Never Let Me Down
  • KDYBY PSI - Fuckin Day
  • KDYBY PSI - Hump All
  • KDYBY PSI - Chemical Conversations
  • KDYBY PSI - Fish-Cunt Dreams

 

15.1. 2009 22:00 - 23:00 Hostem byl Tommy K., uváděli Matěj Sychra, Michael Klánský a Karel Kropáček

www.myspace.com.tommykprofile

TRACKLIST:

novinky:
Brooklyn a.k.a. Juanita Juarez vs. Never - It's Not Over
Sony's Kebab - Sniper
Ice - Cabron
Flesh Of Love - Cold (Ground Floor Rec., 2008)
Fungitrash - Stardrops (Ground Floor Rec., 2008)
Sayko - Polymer

host - Tommy K:
Tommy K - Glitch and Hope
Longital - Na mori (Tommy K lounge dnb remix)
Tommy K - After Cream
Tommy K - Mandarin
Tommy K - The One and Only
Tommy K - Plastic

8.1. 2009 22:00 - 23:00 Hostem byla pardubická hardcorová skupina Street Machine, uváděli Petr Korál a Bohouš Němec
25.12. 2008 22:00 - 23:00
18.12. 2008 22:00 - 23:00 Moderují Karel Kropáček a Michael Klánský, Matěj Sychra a host se pro dnešek omlouvají.

NOVINKY:

Ultima C - Gimme More Sunlight (VIP)
Peťo Tázok - Laco nikdy neklame
YSTR - Cvik Neklid
Vego - Beefstreet vs. Fort Minor bootleg - Remember The Name
Homer - Crack
Martin Lang - Večer s milou (Vocal)
Narcotic Fields - Eternal Dreams
Dilletantes - Flying Overdrive
Miou Miou - La Chambre Voisine (B. Fleischmann Remix)
Kubatko - Clarity
Petr Wajsar - Ptáčkové (retro)

 


< Předchozí 1 11 22 28 29 30 31 32 33 34 42 Další >