R1 Goat
Právě hraje:
THE WORKOUT
22:00 - 23:59
on-line přehrávač

BASS TRAP - Archiv vysílání

Datum Krátký popis
4.4. 2013 23:00 - 23:59

BassTrap 120 - special

... djský set projektu Machine Funck náhodně nahraný ve studiu přibližně přede čtyčmi lety
... a dj set recorded accidentaly by Machine Funck in their studio about four years ago

njoy 09 vibe! :-)

21.3. 2013 23:00 - 23:59

BassTrap 119 - ...?

Emufucka - Pleiades /  Mad Hop http://mad-hop.bandcamp.com/track/emufucka-pleiades
Om Unit & Sam Binga - Small Victories / EXIT
Lea Lea - Black or White (Goth Trad) / free download http://www.spaceboss.net/mp3/goth-trad-dava-remix-zadarmo
Low Profile - Water Resistant Cosmos / unreleased
Danny Scrilla - Clairvoyant / free download https://soundcloud.com/danny-scrilla/danny-scrilla-clairvoyant-free / Danny zahraje na Outlook launch party 11. května v Crossu https://www.facebook.com/events/128516194000063/#!/events/128516194000063/
La Carousel - Carousel / Phil Kieran Records nový projekt Phil Kierana, úlet! :-)
Fantastikoi Hxoi - Horizon Unfolding / Inner Ear http://www.inner-ear.gr/en/artists/60-fantastikoi-hxoi/ - Fantastikoi zahraje na akci Seed http://www.facebook.com/events/549512828402795/?ref=ts&fref=ts
The Host - Neo-Geocities (Web 2.0 remix) / track od Boxcuttera! https://soundcloud.com/barryboxcutter/the-host-august-2012-promo-mix
ANS - Vicious Triangle / forthcoming Krmelec
Marcel Lune - Eight Legged Elephant / Studio Rockers
Squalloscope - Bloodbath for Birds (UMA remix) / Seayou Records https://soundcloud.com/seayou/squalloscope-bloodbath-for

 

7.3. 2013 23:00 - 23:59

BassTrap 118 - the rack

NHK'Koyxen - 703 / PAN
Cid Rim - Waiting for Time Two / free download https://soundcloud.com/affine-records/cid-rim-waiting-for-time-two
Author - In The Sky / free download https://soundcloud.com/j-sparrow/author-in-the-sky-free
Djunya - Now & Forever / free download http://djunya.bandcamp.com/track/now-forever
Calculated Chaos - Amazon Grime / unreleased https://soundcloud.com/calculatedchaos/calculated-chaos-ep-preview
Chapta - Shadows / Macabre Unit Digital
Chik - Critical State / unreleased
BNCL - TH WRTH F GDS / free download https://soundcloud.com/dj-bancal/bncl-th-wrth-f-gds
Gillepsy - Gloomy Sunday (11.50 PM) / Ritmo Sportivo free download https://soundcloud.com/gillepsy/gillepsy-gloomy-sunday
Krsur & Naive Machine - High Fi / Saturate records
Krampfhaft - All Front / Saturate records
Lone - Apple Hi (The Renegades' Mix) / Dynamix records - free download https://soundcloud.com/dynamixrecords/lone-apple-hi-the-renegades
Typesun feat. Guido - Heart Maths (Peverelist remix) / Root Elevation
Darling Farah - Aaangel (Darling Farah's Live edit) / Civil Music

21.2. 2013 23:00 - 23:59
7.2. 2013 23:00 - 23:59

BasstRap 117 - BassCaseRoll

Dj Maxximus - Neo (Shackleton Mix) / MG7 - Shackleton vystoupí v sobotu 9. 2. zde: https://www.facebook.com/events/455504977832628/
Radikal Guru - Elephant Dub / free download https://soundcloud.com/radikal-guru/radikal-guru-elephant-dub
Icicle - Xylophobia /  Shogun Audio - Icicle vystoupí v pátek 15. 2. zde http://www.letitroll.cz/line-up.html
Emalkay - Weapons Of Mass (exclusive bonus track) / Dub Police - Emalkay vystoupí v pátek 15. 2. zde http://www.letitroll.cz/line-up.html
Koloah - Best Time For Starfall / Hyperboloid Records https://soundcloud.com/hyperboloid/koloah-next-mutation-out-8-feb
Kuhn - Never Forget / Civil Music
Manik - Our Mountain / Saturated http://music.saturaterecords.com/album/saturated-vol-3-strtlp006
Static Addict - Trunk Funk / https://soundcloud.com/staticaddict/trunk-funk
618 - Played Out / Meanbucket https://soundcloud.com/meanbucket/618-played-out
Compa - Sentence / Boka - Compa vystoupí 22. 3. zde https://www.facebook.com/events/518636321509635/
Silkie - Tribal / Deep Medi


 

24.1. 2013 23:00 - 23:59

BassTrap 116 - panel discussion!
panelová diskuze s odporníky na bassovou hudbu - Stanislav Lolek, Wasabi Daněk, TéépééchoJáNemamŽádnouPřezdívku!

Danny Scrilla - Fallout / forthcomin' Civil Music
Shlomo - Later / forthcomin' Friends of Friends
Ryan Hemsworth - An Overture might help not stop thinking abou You / forthcomin'  Friends of Friends
Bauer - Swerve / Lucky Me
Ital Tek - Re Entry / Civil Music
FaltyDL - For Karme / Ninja Tune
Klaus - Phi / Tanum
Machine Funck - Daritc / forthcomin' Krmelec !!!
Salva - Wake up / Friends of Friends
Beneath - Illusion / Key Sound
Pangaea - High / Hessle Audio
Burial - Rouigh Sleeper / Hyperdub



10.1. 2013 23:00 - 23:59

BassTrap 115 - 2013, yoo wellcum!

Mowgli - Cadence (Mount Kimbie vocal tribute) / free download https://soundcloud.com/mowgliuk/cadence-mk-vocal-tribute
Starkey - Synchronize / Civil Music z alba Orbits
Starkey - Command / Civil Music z alba Orbits
Metastaz - Skreeem (feat. Miscellaneous) / z alba  Encounters - free download http://www.metastaz.net/ 
Station Peace - Krysy (ANS remix) / dub

Karaoke Tundra - Netvor (Stratasoul remix) / Mad-Hop
Karaoke Tundra & Peťo Tázok vystoupí 19.01. v Crossu na akci BassCaseMate https://www.facebook.com/events/451827601548058/
Subject Lost - Ledsen / Krmelec 005 !!!
Grenier - Gutta / Symbols recordings - free Download http://www.xlr8r.com/mp3/2012/10/gutta
Amit - Color Blind (feat. Rani) / Metalheadz
Future Sound of London - Ill Flower (Machinedrum remix) / z Jungle Footwork Compilation - free download Pseudogeddon.com
Ital Tek - Froze Up / Civil Music
Ital Tek - The Flood (Throwing Snow remix) / Civil Music

Banyek - Biologia / ZeECc / check Dub Systems Fundraising project video http://www.youtube.com/watch?v=QI9mo4hxnKM
 

13.12. 2012 23:00 - 23:59
29.11. 2012 23:00 - 23:59

BassTrap 113 - Subject? Lost!

Gillepsy - The Scientist / XLR8R http://soundcloud.com/xlr8rmag/gillepsy-the-scientist
Planet Terror - Giallo / Robox Neotech
Karaoke Tundra - Oni / Mad-Hop http://soundcloud.com/karaoketundra/sets/obor-haraburda-ep/
The Global Optimistic - Factory / Gergaz
Bro Safari and UFO! - 2012 / http://soundcloud.com/brosafari/bro-safari-ufo-2012
J. Baracuz - One Way Ticket (Damscray remix) / Equinox Records http://equinoxrecords.bandcamp.com/album/a-contemporary-witness-rmxs
Harmonic 313 - Dutty Bounce (bonus track) / Warp
Squarewave - Heartbeat Dub (feat. Duty Ranks) / Boka
Mala - Ghost / Brownswood Recordings

SUBJECT LOST - dj set live inna studio

15.11. 2012 23:00 - 23:59
18.10. 2012 23:00 - 23:59

BassTrap 111 - Fraktůra aHonzális

Pozvánka na akci Volnej Průběh Crossem s mixovaným setem od dj aHz ve stylu autonomic dnb.

4.10. 2012 23:00 - 23:59
20.9. 2012 23:00 - 23:59
6.9. 2012 23:00 - 23:59
23.8. 2012 23:00 - 23:59 BassTrap 107 - A SHOT with the GUN
http://shotgun.branatrojzemi.cz/

Instra:Mental - Watching You / Nonplus UK
Objekt - Unglued / Objekt
Dbridge - Cornered / Metalheadz
Joy Orbison & Boddika -Nil (Reece) / SunkLo
Scuba - Ruptured (Surgeon remix) / Hotflush
Surgeon - Sleep (Ultra Violet) / Counterbalance
Elektrabel - Mis4 / download zde http://soundcloud.com/elektrabel/missing-ep-promo-mix
Chmara Winter and Sroczyne Ski ft. Eva Prus - Would you like to F me / Your Mama's Friend
Instra:mental - Vicodin / Naked Lunch

tato hudba bude hrát na festivalu SHOTGUN 31. 08. 2012 v Hrádku nad Nisou asi takhle:

pátek

dnb tent

20.00   Tomig open set

21.00   Panorama b2b Mislogy

22.30   Deadly Viperz

00.30   Nymfo   

02.00   Rido 

04.00   Peet feat. Moower


bass main stage 

20.00   Eva Porating

22.00   Elektrabel live

22.45   Ans

23.45   Daho

00.30   Surgeon

02.00   Objekt

04.00   Abu


sobota

electronic  tent

20.00   Zero

21.00   Jock The Lock

22.30   Poper-C live

23.15   dMITRY

00.30   Chmara Winter live

02.00   Boddika

03.30   Mooris 

future main ( deep dnb , autonomic )

20.00   Misology

22.00   Touchwood & Nitrous

00.00   Instra:mental

01.00   dBridge   

03.00   Skuban feat Fireball


+ Mc Nowik



< Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 17 Další >