R1 Goat
Právě hraje:
SNACK
18:00 - 19:00
on-line přehrávač

BASS TRAP - Archiv vysílání

Datum Krátký popis
25.7. 2013 23:00 - 23:59
11.7. 2013 23:00 - 23:59

no bejstrep tudej, kitc! :,-)

 

27.6. 2013 23:00 - 23:59

BasSTRaP 126 - lost again!

Rockwell feat. Kito & Sam Frank - Childhood_Memories / Shogun Audio
0h85 - Ax Somebody (Johney remix) / https://soundcloud.com/#johney/0h85-ax-somebody-johney-remix
Side9000 - Saucers over Detroit / free download https://soundcloud.com/#s9ktech/side9000-saucers-over-detroit
Happa - Beat of the Drum (Throwing Snow remix) / Church https://soundcloud.com/#throwingsnow/happa-beat-of-the-drum
Mobb Deep - Put Em In Their Place (dj X-Kutz remix) / free download via https://soundcloud.com/#xkutz/mobb-deep-put-em-in-their
Je$u$ - Begin / Gergaz https://soundcloud.com/#gergaz-netlabel/je-u-begin-taken-from
Cedaa & Distal - 20k / B.YRLSF Division free download https://soundcloud.com/byrslf_division/transistor-rhythm-v-a-808
Seapoint - Euvolemic / B.YRLSF Division free download https://soundcloud.com/byrslf_division/transistor-rhythm-v-a-808
Jafu - Whats's Your Theory / Dubstep for Deep Heads https://soundcloud.com/#deepheads/jafu-whats-your-theory
Biome - Brimstone / forthcoming Macabre Unit
Biome - Redux / forthcoming Macabre Unit
Marino69 - Normal Dimension / IOLAB records  https://soundcloud.com/#marino69/normal-dimension
Awali - Three Nights Among Them / unreleased

13.6. 2013 23:00 - 23:59

BasStraP 125 - sleep till bass dreams come

Acid Regulation - Disaster /  Dubstep Rotterdam records
ANS - Cloud Design / Bylinky EP - Krmelec  009 
Lewis Badwan - Nightshade / Studio Rockers
Mala - Changes (Harmonimix) / white label - Deep Medi
Kassem Mosse - IP Mirrors / Nonplus records
Paul White - Watch the Ants / (probably) One Handed Music http://paulwhite.bandcamp.com/album/watch-the-ants-ep
Hyetal - Moving Statues / album Modern Worshop - True Panther Sounds
123MRK - Invisible Colors (Deft remix) / Infinite Machine
Wildlife! - Oh Bondage Up Yours (Ital Tek remix) / free download http://www.xlr8r.com/mp3/2013/05/oh-bondage-yours-ital-tek-remix
Ward 21 - President of Hoochie Land (Danny Scrilla edit) / free download http://emailunlock.com/danny-scrilla/president-of-hoochie-land
Kromestar - Rhythm on my Mind / forthcoming Cosmic Bridge !!!
                         reklama
Kromestar - X Files / forthcoming Cosmic Bridge !!!
Moresounds - Tek Life /  z releasu Ghetto Dub vol. 1 - teaser sampler http://www.youtube.com/watch?v=ibwjnJYoqpo (...have heard about CrossClub! :-)
Koloah & Thomas White - CH=CH2 / Hyperboloid / Koloah vystoupí spolu s dj Valta (Subfm, Kievbass) 3. 7. 2013 v pražském Crossu
The Host - Tryptamine Sweep / Planet Mu
SourOne - Beyond the Beyond / Glitchy.Tonic.Records
Tythe - Careless Woman (Throwing Snow remix) / Sunday Best Recordings


 

30.5. 2013 23:00 - 23:59

BasStraP 124 - sick...?

Foma - Open in dark Room only / Ressonus Records http://fomamuzak.bandcamp.com/music
JayLotus - Namek - BigBang / Gergaz https://soundcloud.com/iamjaylotus/jaylotus-namek-bigbang-free-dl
Dam Mantle - Somnabulate my Dear / GetMe! https://soundcloud.com/dammantle/somnambulate-my-dear vystoupí v pátek 31. května na https://www.facebook.com/events/170960113067801/?fref=ts
Mykki Blanco - Squanto (produced by Gatekeeper) z alba Cosmic Angel: Illuminati Prince/ss http://pitchfork.com/reviews/albums/17350-cosmic-angel-the-illuminati-princess/
Mykki Blanco - HazeBogie (produced by Sinden & Matrixman) vystoupí v pátek 31. května na http://meetfactory.cz/scheduleDetail.aspx?itemID=3896
Jubei feat. Flowdan - Say Nothin' (Rockwell remix) / Metalheadz https://soundcloud.com/rockwell/jubei-ft-flowdan-say-nothin
Moresounds - Bad Sound / z releasu Ghetto Dub vol. 1 - teaser sampler http://www.youtube.com/watch?v=ibwjnJYoqpo
S. Maharba - Nice to meet you (Sweatson Klank remix) / BTS Records https://soundcloud.com/sweatsonklank/s-maharbra-nice-to-meet-you
Hello Skinny - Knot Blue (Bass Clef remix) / https://soundcloud.com/mixmag-1/hello-skinny-knot-blue-bass
Chef3000 - Negativ (7om45 reflux) / dub
Andy Stott - Sleepless / Modern Love





16.5. 2013 23:00 - 23:59

BassTrap 123 - pssst!

Grenier - Be here Now / http://greniermusic.com/track/be-here-now
Influenza & Jazzcause - Muchomurka / Dubstep.sk
Stratasoul - MahAgony / ajlavmjuzik  http://ajlavmjuzik.bandcamp.com/album/stratasoul-luvly-isles
Demokracy - Starheaven (Kontext remix) /  Robox Neotech
Led Piperz -Otherside remix (Earth is my Spaceship) (Boxcutter remix) / Planet Mu 2009
Atomic Reactor - Multiversal / Muti Music https://soundcloud.com/muti/atomic-reactor-multiversal
Atomic Reactor - Arc Engineer / Muti Music
Bleep Bloop - Supreme (G. Jones remix) / Saturated records https://soundcloud.com/gjonesbass/bleep-bloop-supreme-g-jones
813 - Go to Sun / https://soundcloud.com/813
JayLotus - Namek / Bigbang / Gergaz https://soundcloud.com/iamjaylotus/jaylotus-namek-bigbang-free-dl
Disco Nutter & Roka - Bad Bitch (Slutty mix) / https://soundcloud.com/saturaterecords/disco-nutter-roka-bad-bitch
Reso - Whet it drop / https://soundcloud.com/reso/when-it-drop-next-week-free
CHVRCHES - Reciver (CID RIM remix) / https://soundcloud.com/chvrches/recover-cid-rim-remix-1
Fracture & Neptune - Clissold (Machinedrum VIP / Astrophonica https://soundcloud.com/fracture-and-neptune/machinedrum-clissold-vip
Djunya & Janover - Crush / https://soundcloud.com/janover/crush-djunya-janover


2.5. 2013 23:00 - 23:59

BassTrap 122 - OUtlook lAUnch Prague spECial

Tenhle díl je z velké části věnován borcům, co zahrají na Outlook launch party Prague, 11. 05. 2013 @ CrossClub:
http://www.crossclub.cz/cs/program/2662-outlook-warm-up-with-metastaz-fr-radical-guru-pl/


Gwerkova - Biosphere (Teapot cut) /  Exitab https://soundcloud.com/_teapot_/gwerkova-biosphere-teapot
ANS - Bylinky / forthcoming Krmelec
Opiuo - Trout Snout / Addictech records
Metastaz - Miss Fortune / z free alba Encouters https://soundcloud.com/metastaz/14-miss-fortune
Om Unit feat. Tamara Blessa - Dark Sunrise (Kromestar's lean'in mix) / forthcoming Cosmic Bridge
Danny Scrilla - Magellanic Clouds / Civil Music
Mad Cobra - Shot a Talk (Danny Scrilla edit) /  Pseudogeddon free download https://soundcloud.com/danny-scrilla/mad-cobra-shot-a-talk-danny
Bonus - Odysseus (Side9000 dub) / https://soundcloud.com/side9000/bonus-odysseus-side9000-dub
Machine Funck - Daritc / forthcoming Krmelec
An Ten Nae - In the Deep / Muti Music
Throwing Snow - Melum / Snowfall
VIVEK - Over my Head (feat. Mel Dymond) / System Music
Radikal Guru - New Decade of Dub / Moonshine recordings https://soundcloud.com/radikal-guru/radikal-guru-new-decade-of-dub

Líbilo? ...doražte 11. 5. do Crossu,  neasi :P

 

18.4. 2013 23:00 - 23:59
4.4. 2013 23:00 - 23:59

BassTrap 120 - special

... djský set projektu Machine Funck náhodně nahraný ve studiu přibližně přede čtyčmi lety
... a dj set recorded accidentaly by Machine Funck in their studio about four years ago

njoy 09 vibe! :-)

21.3. 2013 23:00 - 23:59

BassTrap 119 - ...?

Emufucka - Pleiades /  Mad Hop http://mad-hop.bandcamp.com/track/emufucka-pleiades
Om Unit & Sam Binga - Small Victories / EXIT
Lea Lea - Black or White (Goth Trad) / free download http://www.spaceboss.net/mp3/goth-trad-dava-remix-zadarmo
Low Profile - Water Resistant Cosmos / unreleased
Danny Scrilla - Clairvoyant / free download https://soundcloud.com/danny-scrilla/danny-scrilla-clairvoyant-free / Danny zahraje na Outlook launch party 11. května v Crossu https://www.facebook.com/events/128516194000063/#!/events/128516194000063/
La Carousel - Carousel / Phil Kieran Records nový projekt Phil Kierana, úlet! :-)
Fantastikoi Hxoi - Horizon Unfolding / Inner Ear http://www.inner-ear.gr/en/artists/60-fantastikoi-hxoi/ - Fantastikoi zahraje na akci Seed http://www.facebook.com/events/549512828402795/?ref=ts&fref=ts
The Host - Neo-Geocities (Web 2.0 remix) / track od Boxcuttera! https://soundcloud.com/barryboxcutter/the-host-august-2012-promo-mix
ANS - Vicious Triangle / forthcoming Krmelec
Marcel Lune - Eight Legged Elephant / Studio Rockers
Squalloscope - Bloodbath for Birds (UMA remix) / Seayou Records https://soundcloud.com/seayou/squalloscope-bloodbath-for

 

7.3. 2013 23:00 - 23:59

BassTrap 118 - the rack

NHK'Koyxen - 703 / PAN
Cid Rim - Waiting for Time Two / free download https://soundcloud.com/affine-records/cid-rim-waiting-for-time-two
Author - In The Sky / free download https://soundcloud.com/j-sparrow/author-in-the-sky-free
Djunya - Now & Forever / free download http://djunya.bandcamp.com/track/now-forever
Calculated Chaos - Amazon Grime / unreleased https://soundcloud.com/calculatedchaos/calculated-chaos-ep-preview
Chapta - Shadows / Macabre Unit Digital
Chik - Critical State / unreleased
BNCL - TH WRTH F GDS / free download https://soundcloud.com/dj-bancal/bncl-th-wrth-f-gds
Gillepsy - Gloomy Sunday (11.50 PM) / Ritmo Sportivo free download https://soundcloud.com/gillepsy/gillepsy-gloomy-sunday
Krsur & Naive Machine - High Fi / Saturate records
Krampfhaft - All Front / Saturate records
Lone - Apple Hi (The Renegades' Mix) / Dynamix records - free download https://soundcloud.com/dynamixrecords/lone-apple-hi-the-renegades
Typesun feat. Guido - Heart Maths (Peverelist remix) / Root Elevation
Darling Farah - Aaangel (Darling Farah's Live edit) / Civil Music

21.2. 2013 23:00 - 23:59
7.2. 2013 23:00 - 23:59

BasstRap 117 - BassCaseRoll

Dj Maxximus - Neo (Shackleton Mix) / MG7 - Shackleton vystoupí v sobotu 9. 2. zde: https://www.facebook.com/events/455504977832628/
Radikal Guru - Elephant Dub / free download https://soundcloud.com/radikal-guru/radikal-guru-elephant-dub
Icicle - Xylophobia /  Shogun Audio - Icicle vystoupí v pátek 15. 2. zde http://www.letitroll.cz/line-up.html
Emalkay - Weapons Of Mass (exclusive bonus track) / Dub Police - Emalkay vystoupí v pátek 15. 2. zde http://www.letitroll.cz/line-up.html
Koloah - Best Time For Starfall / Hyperboloid Records https://soundcloud.com/hyperboloid/koloah-next-mutation-out-8-feb
Kuhn - Never Forget / Civil Music
Manik - Our Mountain / Saturated http://music.saturaterecords.com/album/saturated-vol-3-strtlp006
Static Addict - Trunk Funk / https://soundcloud.com/staticaddict/trunk-funk
618 - Played Out / Meanbucket https://soundcloud.com/meanbucket/618-played-out
Compa - Sentence / Boka - Compa vystoupí 22. 3. zde https://www.facebook.com/events/518636321509635/
Silkie - Tribal / Deep Medi


 

24.1. 2013 23:00 - 23:59

BassTrap 116 - panel discussion!
panelová diskuze s odporníky na bassovou hudbu - Stanislav Lolek, Wasabi Daněk, TéépééchoJáNemamŽádnouPřezdívku!

Danny Scrilla - Fallout / forthcomin' Civil Music
Shlomo - Later / forthcomin' Friends of Friends
Ryan Hemsworth - An Overture might help not stop thinking abou You / forthcomin'  Friends of Friends
Bauer - Swerve / Lucky Me
Ital Tek - Re Entry / Civil Music
FaltyDL - For Karme / Ninja Tune
Klaus - Phi / Tanum
Machine Funck - Daritc / forthcomin' Krmelec !!!
Salva - Wake up / Friends of Friends
Beneath - Illusion / Key Sound
Pangaea - High / Hessle Audio
Burial - Rouigh Sleeper / Hyperdub



10.1. 2013 23:00 - 23:59

BassTrap 115 - 2013, yoo wellcum!

Mowgli - Cadence (Mount Kimbie vocal tribute) / free download https://soundcloud.com/mowgliuk/cadence-mk-vocal-tribute
Starkey - Synchronize / Civil Music z alba Orbits
Starkey - Command / Civil Music z alba Orbits
Metastaz - Skreeem (feat. Miscellaneous) / z alba  Encounters - free download http://www.metastaz.net/ 
Station Peace - Krysy (ANS remix) / dub

Karaoke Tundra - Netvor (Stratasoul remix) / Mad-Hop
Karaoke Tundra & Peťo Tázok vystoupí 19.01. v Crossu na akci BassCaseMate https://www.facebook.com/events/451827601548058/
Subject Lost - Ledsen / Krmelec 005 !!!
Grenier - Gutta / Symbols recordings - free Download http://www.xlr8r.com/mp3/2012/10/gutta
Amit - Color Blind (feat. Rani) / Metalheadz
Future Sound of London - Ill Flower (Machinedrum remix) / z Jungle Footwork Compilation - free download Pseudogeddon.com
Ital Tek - Froze Up / Civil Music
Ital Tek - The Flood (Throwing Snow remix) / Civil Music

Banyek - Biologia / ZeECc / check Dub Systems Fundraising project video http://www.youtube.com/watch?v=QI9mo4hxnKM
 


< Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 17 Další >