R1 Goat
Právě hraje:
RADIO 1
07:30 - 09:00
on-line přehrávač

BASS TRAP - Archiv vysílání

Datum Krátký popis
4.12. 2014 23:00 - 23:59

BassTraP 159 - the mesh


Call Super - Acephale II / Houndstooth https://soundcloud.com/houndstoothlbl/hth021-aa-side-acephale-ii
Deft - The Night Time / Project: Mooncircle free download http://www.xlr8r.com/mp3/2014/11/night-time
Orion - Gravity / Polytone recordings https://soundcloud.com/polytonerecordings/sets/orion-gravity-incl-johannes
Tempa - Morning Fog / MANDMS music https://soundcloud.com/tempa_futuristic/morning-fog-original-mix - zdravíme do Svitav! :-)
Untold - Walk Through Walls / Hemlock 2008 https://soundcloud.com/untold/walk-through-walls - Untold zahraje 5. 12. v Neone na narozkách Lunchmeatu https://www.facebook.com/events/1490637701217906/
Lunice - I see You (Girl Unit remix) / Lucky Me neautorský SC https://soundcloud.com/ssmag/lunice-i-see-u-girl-unit-remix Girl Unit zahraje 5. 12. v Neone na narozkách Lunchmeatu https://www.facebook.com/events/1490637701217906/
Ital Tek - Vector / forthcomin´ ThirtyOne recordings: Future Beats compilation https://store.thirtyonerecordings.com/vinyl/31rsfb001
Moresounds - Rahstok / forthcomin´ ThirtyOne recordings: Future Beats compilation https://store.thirtyonerecordings.com/vinyl/31rsfb001
House of Black Lanterns - Take Control / forthcomin´ ThirtyOne recordings: Future Beats compilation https://store.thirtyonerecordings.com/vinyl/31rsfb001
Maxim Wolzyn - Drohnen Abber Karlsruhe (Deadbeat remix) / SVS records

...slavíme narozky, jasný!?

20.11. 2014 23:00 - 23:59

BassTRaP 158 - recovery


Subject Lost - Designed to / The Little Universe - z nového alba Expo Nova http://subjectlost.bandcamp.com/album/expo-nova

Graphs - Posthuman / Cosmic Bridge 010 is out! https://soundcloud.com/cosmic-bridge/graphs-posthuman-ep-cbr010
Subject Lost - Hiigara / The Little Universe -  nového alba Expo Nova http://subjectlost.bandcamp.com/album/expo-nova
Graphs - Sever tne Heart / Cosmic Bridge 010 is out! https://soundcloud.com/cosmic-bridge/graphs-posthuman-ep-cbr010
Larkin & the Sky - Resveta / SVS Records https://soundcloud.com/svs-records/sets/v-a-polyrhythmic-series-3-1
Insect Elektrika - Time Lightning / unreleased https://www.facebook.com/pages/Insect-Elektrika/56605381526
Brassica - Everything (Endote remix) / Civil Music https://soundcloud.com/endote/brassica-everything-endote
The Hacker - You¨/

6.11. 2014 23:00 - 23:59

Basstrap 157 - SHQ vs. VFA. Revuereunion

Ac23 - Love Her (Flippo  remix) / Formant recordings
Kito - Cold / https://soundcloud.com/thisiskito/cold
Skream - Nemesis / Tempa
Mala - Unexpected / Digital Mystikz https://soundcloud.com/gandgelectronic/mala-unexpected-dmzlp001
Peverelist - Clunk Click Every Trip / Punch Drunk http://www.discogs.com/Peverelist-Clunk-Click-Every-Trip-Gather/release/1525175
pav -
Matoa - Sweetness /
Goth-Trad - Babylon Fall / Deep Medi http://www.discogs.com/Goth-Trad-With-Max-Romeo-Babylon-Fall/release/3135640
Shackleton - Massacre / Skull Disco
Mala - Noches Sueños feat. Danay Suárez / Brownswood recordings
Kromestar - Rainy Days / Deep Medi
Zomby - Strange Fruit / Ramp reocordings

Priapus zval na Malu na Nové Scéně ND dne 16. 11. https://www.facebook.com/events/1406663509554183/
 

23.10. 2014 23:00 - 23:59

BassTrap 156 - Radoactivity


Two Lone Swordsmen - Brootle / Warp Records 2000 http://en.wikipedia.org/wiki/Two_Lone_Swordsmen /// https://soundcloud.com/rotters_golf_club
Radioactive Man - Uranium / Roters Golf Club 2001 http://www.discogs.com/Radioactive-Man-The-Uranium-EP/release/27125
Radioactive Man - Gone Forever / Roters Golf Club 2001 http://www.discogs.com/label/4928-Rotters-Golf-Club
Radioactive Man - Where am I / Wang Trax 2013 https://soundcloud.com/radioactiveman
Machine Funck - Atrament / unreleased 2007

dj Ghándí 100% vinyl lákácí set na 24. 10. >>> Radioactive Man live @ Neone, Praha *** event: https://www.facebook.com/events/1539382262958574


"uranium has ninety-two protons, barium has fifty-six, the difference is thirty-six. what has thirty-six protons? krypton has thirty-six! could it be that i was getting krypton along with my barium? if it was so, it could mean but one thing. without knowing it, i had been splitting uranium atoms"

9.10. 2014 23:00 - 23:59

BassTrap 155 - rozbité Smetí!

Krampfhaft - Frostbite / Rwina z nového alba Before we leave https://soundcloud.com/krampfhaft/krampfhaft-before-we-leave
Krampfhaft - Veluwee / Rwina https://www.facebook.com/Krampfhaft
Call Super - Rosso Dew / Houndstooth http://www.youtube.com/watch?v=jWHXLfkaLMs
Call Super - Hoax Eye / Houndstooth z nového alba Suzi Ecto http://store.houndstoothlabel.com/suziecto.html
Sid Le Rock - Burning Daylight (dub) / My Favorite Roubot Records https://soundcloud.com/my-favorite-robot-records/sid-le-rock-burning-daylight-1?in=my-favorite-robot-records/sets/sid-le-rock-burning-daylight-mfr111-out-20th-october
Smeti - Give me / Serene City Records z nového EP Fixed Velocity https://soundcloud.com/serenecity/sets/smeti-fixed-velocity-ep
Smeti - Unravelling / Serene City Records
Maxim Wolzyn - Innercity Express / SVS Records http://svs-records.com/?load=http://svs-records.com/?portfolio=maxim-wolzyn-intercity-express-2lp
Throwing Snow - Maera (feat. Adda Kaleh) / Houndstooth z alba Mosaic https://soundcloud.com/throwingsnow/throwing-snow-maera-feat-adda-kaleh-houndstooth

Smetí live in the mix!

http://www.smetiproduction.com/
http://www.mixcloud.com/smeti/smεti-live-pa-promo-2014/

...rozbité Smetí aka broken soundcard :-D

Valanx - Daughters of the Everfire (Yves De Mey remix) / http://www.discogs.com/Valanx-The-Seventh-Order-EP/release/4413845
Zomby - Soliloquy / 4AD

25.9. 2014 23:00 - 23:59

Basstrap 154 - What kind of sound?

Fracture Sam Binga x Rider Shafiqur - Back It Up / forthcoming Astrophonica 010 http://astrophonica.bandcamp.com/album/fdgd
Fracture Sam Binga x Rider Shafiqur - She wants it Ruff / forthcoming Astrophonica 010 http://www.xlr8r.com/podcast/2014/07/fracture
Trim - Notice Now (Antony Abtruse) / free download http://antonyabstruse.bandcamp.com/track/trim-notice-now-antony-abstruse-remix
Boxcutter & Defcon - Phonetic Flex (feat. Ken & Ryu) / forthcoming Kinnego 007 https://soundcloud.com/barryboxcutter
Boxcutter & Defcon - Egypt / forthcoming Kinnego 007 http://www.discogs.com/label/143649-Kinnego-Records (Barry se prý těší do Práglu...ehm)
Bitstream - SteelJacket / Touchin' Bass
Plaster - Uret / Stroboscopic Artefacts https://soundcloud.com/stroboscopicartefacts/sam015
Optic Nerve - Time Lapse (Time Displacement mix) / Puzzlebox US http://www.optic-universe.com/news/
Carl Finlow - Hashtag (Radioactiveman remix) / Electrix https://soundcloud.com/electrix-records/carl-finlow-hashtag-1 Radioactiveman útočí na Neone https://www.facebook.com/events/1539382262958574
Hardfloor - PELF (feat. The Egyptian Lover remix version 1) / Hardfloor https://soundcloud.com/hardfloor/hf020-hardfloor-p-e-l-f
ScanOne - Andromeda (Radioactiveman remix) / Yello Machines ScanOne - Andromeda (Radioactiveman remix) https://soundcloud.com/yellow-machines/ym009-radioactiveman-andromeda Radioactiveman útočí na Neone 24. října, beware * https://www.facebook.com/events/1539382262958574

BassTrap 09102014 feat. Smetí live!
BassTrap 20141023 feat. Ghándí, pozvánka na Electrix






11.9. 2014 23:00 - 23:59

BassTrap 153 - nedal by sis Toast?

Anthony Rother - Zukunft / Psi49Net https://soundcloud.com/nzplayer/anthony-rother-zukunft
Cyan 341 - Space Kitty's Theme / Uncharted Audio http://soundeo.com/track/cyan341-space-kittys-theme-original-mix-5142140.html
David Axelrod - Human Abstract (Om Unit edit) / free download https://soundcloud.com/omunit/human-abstract-free-download
The 2 Bears ft. Stylo G - Money Man (Fracture's Astrophonica dub) / free download https://soundcloud.com/the2bears/the-2-bears-ft-stylo-g-money
Pawn - Do U / Modern Ruin https://soundcloud.com/modernruin/pawn-do-u-modern-ruin-records
Maramza - Jelly Sea / Modern Ruin https://soundcloud.com/modernruin/8-maramza-jelly-sea
Africa Hitech - Our Luv / Warp http://www.thewalktowork.com/africa-hitech-luv/

mc Toast inna small chat - back round music: Truth http://www.truthdubstep.com/

dj Franill & mc Toast (T.U.F., UK) in the mix! borci vystoupí v sobotu 13. 9. tady http://www.crossclub.cz/cs/program/3357-konnekt-04-w-truth-proxima-mc-toast-grime-stage/



28.8. 2014 23:00 - 23:59

BassTrap 152 - jo?


Octavcat - Diurnal Arc / Uncharted Audio https://soundcloud.com/octavcat/04-diurnal-arc
Illum Sphere - Spectre Vex / Ninja Tune https://soundcloud.com/ninja-tune/illum-sphere-spectre-vex-1
Dark Sky - Odyssey / Monkeytown Records https://soundcloud.com/monkeytown-music/dark-sky-odyssey-mtr047-out-august-1-2014
Fracture & Sam Binga - Grippin' Grain / Exit Records https://soundcloud.com/dbridge/grippin-grain-w-sam-binga-clip Sam vystoupí v pátek 29. 8. tady http://www.crossclub.cz/cs/program/3303-sam-binga-redders-uk/
Addison Groove - Masamune / 50Weapons Germany https://soundcloud.com/addisongroove/addison-groove-masamune-50weapons038
Sidewipe - Be with U / Modern Ruin Records https://soundcloud.com/modernruin/sideswipe-be-with-u-modern-ruin-records
Cursor Miner - Luna / Uncharted Audio http://unchartedaudio.com/2010/09/20/cursor-miners-luna-ep-out-now/

...chro chro!

14.8. 2014 23:00 - 23:59

BassTrap 151 - mixx

Late - Under these Conditions / Immerse records 2010 http://www.discogs.com/Late-Phantom-Papers-Bittersweet/master/291205
Jock The Lock - Sunrise / unreleased http://downtempo.cz/rozhovory/jock-the-lock-seznamte-se/ :-)
Opiuo - Clumpy Cider / Slurp Music https://soundcloud.com/opiuo/4-clumpy-cider
Samiyam - Fishsticks / z L.A. series # 3 All City Dublin https://soundcloud.com/allcitydublin/samiyam-fishsticks-la-3
Hyroglifics - My Own / Critical Music http://www.criticalmusic.com/release/critical-music-presents-binary/
Eprom - Cloud Leanmixx / Rwina records
Si Begg - In it Together (Osymyso remix) / Noodles recordings https://soundcloud.com/sibegg/06-sb-inittogether-osymyso z alba UFO Original Sound Track remixes part I.
Danny Scrilla - Lone Ranger / Rudimentary Records https://soundcloud.com/danny-scrilla/bismuth-lone_ranger
Jumping Back Slash - Number One Big Big / Loose Squares http://www.youtube.com/watch?v=QmZ32ATSL4o
Homesick - Friendsoff / Dynamix records https://soundcloud.com/foreverhomesick/homesick-friends-off
Deadbeat - Gimme a Little Slack / BLKRTZ 2007 http://blkrtz.bandcamp.com/album/journeymans-annual
Deadbeat - Mercy Cage Dub / Echocord Colour http://www.discogs.com/Deadbeat-Mercy-Cage-EP/release/5088366 Deadbeat vystoupí tento víkend  v pátek 15. 8. na festivalu www.shotgunfestival.com/


31.7. 2014 23:00 - 23:59

BassTrap 150 - pfff


Elektrabel - Mis7 / name ur price http://elektrabel.bandcamp.com/album/missing-2
Chik - Atonement (Silhouette's Final Part ) / Archetyp 51 https://soundcloud.com/chik1/chik-atonement-silhouettes
Boxcutter - 3 Lemon & Lime / Kinnego records http://barryboxcutter.bandcamp.com/album/shea-ep
Josh Brent - Ruff Wi Da Smooth / The Nothing Special
Take aka Sweatson Klank - I Miss My Brains / z L.A. series # 2 All City Dublin http://www.youtube.com/watch?v=Ipa7EGsKel4
ANS - Whirrtual / Krmelec 015 https://soundcloud.com/anskrmelec/whirrtual
I Am Legion - Dust Descends feat. Strange U (Alix Perez remix) / Division recordings https://soundcloud.com/iamlegionmusic
Touchwood - Sisyphosi / Reserved Audio https://soundcloud.com/reserve-audio/b-touchwood-sisyphos-rsrv002
Escher - Spirit Bounce / ThirtyOne recordings https://soundcloud.com/31recordings/escher-spirit-bounce-original
Om Unit - Timelines / Metalheadz https://soundcloud.com/metalheadz/om-unit-timelines
Elektrabel - Mis9 / name ur price http://elektrabel.bandcamp.com/album/missing-2

17.7. 2014 23:00 - 23:59

BassTraP 149 - juking


Summer of Haze - Sea Sea Sea / Hyperboloid https://soundcloud.com/hyperboloid/summer-of-haze-sea-sea-sea
Kuedo - Mtzpn / Hyperdub https://soundcloud.com/futurevibez/kuedo-mtzpn
Prefuse 73 & MachineDrum - The Only Scarf / Yellow Year Records https://soundcloud.com/yellowyear/prefuse-73-machine-drum-the
618 - Freak You / Loose Squares https://soundcloud.com/loosesquares/618-freak-you
Danny Scrilla - Bismuth / Rudimentary Records
Danny Scrilla & Om Unit  - Hunch (Epoch remix) / Cosmic Bridge z aktuální kompilace Cosmology http://cosmicbridge.bandcamp.com/album/om-unit-presents-va-cosmology
Danny Scrilla - X (VIP) / Cosmic Bridge z aktuální kompilace Cosmology http://cosmicbridge.bandcamp.com/album/om-unit-presents-va-cosmology
Boxcutter - Active Transformation (feat. Star Fu) / Cosmic Bridge z aktuální kompilace Cosmology http://cosmicbridge.bandcamp.com/album/om-unit-presents-va-cosmology
Deft - Emeralds / Wot Not Music https://soundcloud.com/deft/deft-emeralds
Quarta 330 - Hanabi / Hyperdub https://soundcloud.com/q330/hanabi
6blocc feat. Mc Bones - Gunshot a Gwan (vocal mix) / Digital 6 http://6blocc.bandcamp.com/album/vibes-music-drums-ep-bandcamp-pre-release
Reso - Sprite City / Hospital Records https://soundcloud.com/reso/pulse-code-ep-coming-24th
Slick Shoota - Juxtapose (Addison Groove remix) / Apothecary Compositions https://soundcloud.com/xlr8r/slick-shoota-juxtapose-addison-groove-remix
Byetone - Morning / Bleep




3.7. 2014 23:00 - 23:59

BassTrap 148 - what I-F?

I-F - Secret Desire / Disko B
I-F - Theme from the Pack / Interdimensional Transmission


dj Raphael Kosmos z labelu Endless Illusion, pořadatel ShotgunWarmUpu v klubu Cross v sobotu 5. 7. 2014 http://www.crossclub.cz/cs/program/3247-shotgun-festival-warmup-w-i-f-intergalactic-fm-viewlexx-den-haag-nl-hatti-vatti-new-moon-mindset-pl/




19.6. 2014 23:00 - 23:59

BassTrap 147 - Cutting the Box

Boxcutter - Otherside remix - Earth is my Spaceship /
Boxcutter - Sidetrack / Planet Mu
Boxcutter - A Familiar Sound / Planet Mu
Boxcutter - Little Smoke (feat. Kab Driver) / Planet Mu
FaltyDL - Human Meadow (Boxcutter remix) / Planet Mu
Ital Tek - Whip it Up VIP (feat. Boxcutter) / Atom River http://italtek.bandcamp.com/album/whip-it-up-ep
Pixelord - Kiss your TV (Boxcutter remix)  / free download https://soundcloud.com/xlr8r/pixelord-kiss-your-tv

interview

Boxcutter live"

Barry Lynn aka Boxcutter vystoupí živě v sobotu 21. června 2014 v clubu Cross:
http://www.techno.cz/party/83891/6.-narozeniny-poradu-basstrap-v-sobotu-na-outlook-festival-launch-party/openinfo:45589/show:report


5.6. 2014 23:00 - 23:59
22.5. 2014 23:00 - 23:59

BasstraP 146 - AWALive

Smeti - Standing in the Darkness / unreleased
Klaus Nomi - Keys of Life (Om Unit edit) /
Jimmy Pé - Insomnia / GERGAZ z nového alba Insomnia, Jimmy jede pecky! http://gergaz.bandcamp.com/album/insomnia
Jimmy Pé - Time Machine (feat. Fallgrapp & Tante Elze) / GERGAZ
Isotroph - Quartz (Redub version) / free download https://soundcloud.com/isotroph/quartz-redub-version
Low Profile - Electric Sheep / Reserve Audio - první release labelu Touchwooda & Ghonzalese http://reserveaudio.bandcamp.com/releases
DJUNYA - ITES / NARCO.HZ

AWALI live!

Awali je česko-ukrajinský hudební projekt Tamary Shmidt a Aitchera Clarka, který přináší směs lehkých vokálů, hry na klavír s experimentální elektronickou a moderní klasickou hudbou.

Tamary zpěv a hra na klavír je ovlivněna klasickou ruskou výukou. Aitcher neustále vyhledává krásy hudby napříč všemi hudební styly. Tak díky společné lásce ke klasické hudbě a Aitcherově rozhledu ve všech možných žánrech nejen elektronické hudby dává příležitost vzniku mixu všech těchto vlivů do jednoho osobitého stylu.

"Je tu takové obrovské množství možností. Hudba Awali nemá hranice ani limity."

Zazpívá a na klavír zahraje Tamara Shmidt, kterou doplní Aitcher Clark na klávesy a jako hudební doprovod. Do rádia jsme si připravili spíše beatovejší skladby, které se objeví na připravovaném EP “Breadcrumbs”, když teda vystupujeme v pořadu o bass music. :) Zaslechnete i jednu skladbu z edic “Songs Of The Week”. Tyto edice vznikají v limitu 24 hodin, kdy Tamara improvizuje na klavír a Aitcher tyto improvizace doplňuje o ruzné ambientní ruchy a elektronické struktury. Ne, že by byl limit 24 hodin, ale nejdůležitější je spontánost a přirozenost nápadů, které v ten moment vznikají.

https://soundcloud.com/project-awali
http://hand-art.wix.com/awali


Keep the Chro!


< Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 12 16 Další >