R1 Goat
Právě hraje:
RADIO 1
00:00 - 06:00
on-line přehrávač

NOVINKY NA ALTERNATIVNÍ SCÉNĚ - Archiv vysílání

Datum Krátký popis
4.12. 2016 20:00 - 23:59

Dnes se těšte na singly/EPs od Massive Attack, Burial, Coldcut, Nathan Fake, Throwing Snow, Jon Kennedy, Fetsum, Pig & Dan, Sorrow, Catz´n´Dogz, Komon & Will Saul ad., dále alba Ben Frost, James Murray, Yagya, Tears Run Rings, Bruno Sanfilippo, Pavel Dovgal, Meredith Monk, Sam KDC, Vaults, Xspance, Demdike Stare, Team Ghost, Angelina ad. a také kompilaci projektu Submerse či remixový výběr pro BCee.

27.11. 2016 20:00 - 23:59

Dnes zazní singly/EPs od The Flaming Lips, Sasha, Poliça, Nightmare On Wax, Flume, A/T/O/S, The Micronaut, Gordon, Mikarma, Muted, Gheist, DJ Taye, Deltawerk, Clark ad., alba Max Cooper, Amiina, Jay Daniel, World´s End Girlfriend, Hidden Element, Charles Frenckler, Blueneck, Parekh and Singh, Worriedaboutsatan, Takamovsky, Mathias Grassow ad. a také kompilace Pop Ambient 2017 či Ostrov hudby ze značky Gergaz.

20.11. 2016 20:00 - 23:59

Dnes uslyšíte singly/EPs od The Acid, Maceo Plex, Snow Ghosts, Manu Delago, Skream, Dutch Uncles, Silkie, Plump DJs, Gold Panda, Ellen Allien, Alex Bau, Vermont, Zero T ad., dále alba Letherette, A Winged Victory For The Sullen, John Beltran, Justice, Scott Monteith, Kimyan Law, M.A.N.D.Y., Metamatics, ISAN, I Heart Sharks, Drape, American Football, The Eye Of Time, Council Estate Electronics ad. a také výběr projektu Sorrow.

13.11. 2016 20:00 - 23:59

Dnes si pustíme singly/EPs od The Chemical Brothers, The XX, Nathan Fake, SOHN, Yotto, Sieren, Alix Perez, David August, Hidden Orchestra, Felix Laband, Robert Babicz ad., dále alba Efterklang & The Happy Hopeless Orchestra, Harleighblu x Starkiller, Sad13, De-Phazz, Simian Mobile Disco, Romare, Jonathan Bäckelie, Rayon, Roman Flügel, The Green Kingdom, Geir Sundstøl, PYUR a také výběr remixů pro SineRider, best of Böhren & Der Club of Gore či kompilaci Dreamthief Vol. 5

6.11. 2016 20:00 - 23:59

Dnes se těšte na singly/EPs od Bonobo, Calibre, Sin Fang, Flume, Dominik Eulberg, Nick Murphy, Ex Reyes, Sciahri, Mitekiss, B12, Chrysta Bell, Quentin, Chaz Bundick ad., dále alba Ulrich Schnauss, Slowly Rolling Camera, Junk Son, Illum Sphere, Loscil, Shapeshifter, Nouvelle Vague, Laish, Hope Sandoval & The Warm Inventions, Nadja, Leichtmetall, TOY, Kim Myhr, Yann Novak, Resina ad. a také kompilace  Anjunabeats in Amsterdam

30.10. 2016 20:00 - 23:59

Dnes zazní singly/EPs od Max Richter, Lou Barlow, Four Tet, Commix, Guy J, Kraak & Smaak, Pezzner, Tiga, Fujiya & Miyagi, D-Nox & Beckers, Emika, Lost Midas, Cut Copy ad., dále alba Frederic Robinson, Deadelus, Brandt Brauer Frick, Empire Of The Sun, Slam, Steve Hauschildt, ASC, Evy Jane, Radio Dept., Actraiser, Fogh Depot, LSB, Library Tapes, Christian Wallumrød Ensemble ad. a také remixová kompilace pro DJ Shadow či Prins Thomas.

23.10. 2016 20:00 - 23:59

Dnes uslyšíte singly/EPs od The Cinematic Orchestra, Franz Ferdinand, Herbert, Austra, Romare, Om Unit, Dj Aakmael, Ancestral Voices, Kidnap Kid, Simian Mobile Disco ad., dále alba Agnes Obel, FaltyDL, Michael Mayer, Phaeleh, Motorama, Crystal Fighters, Franz Kirmann, Supersilent, BT, The Ocean Party, People´s Palms, Pitto, Scrimshire ad. anebo také kompilaci Fat! Trax Volume 2 

16.10. 2016 20:00 - 23:59

Dnes si pustíme singly/EPs od Slam, Boys Noize, Joris Voorn, Sepalcure, ASC, Shelter Point, Marquis Hawkes, Joakim, J:Kenzo, Outboxx, Grandbrothers, Oliver Schories ad., dále alba The Orb, Dusky, Mooryc, Benoït Pioulard, Kuedo, Mono, The Seshen,  Jamie Lidell, Jagwar Ma, Douglas Dare, Sybarite, The Lemon Twigs, Phil Kieran, Pablo Bolivar ad. a také kompilaci Booka Shades či mix Scuba Fabric 90

9.10. 2016 20:00 - 23:59

Dnes se těšte na singly/EPs Moderat, Placebo, Underworld, Coldcut, Frederic Robinson, Will Samson, Letherette, Deetron, Ital Tek, Call Super, Fjord, Kölsch, Sir Spyro ad., dále alba Christian Löffler, Archive, Monolake, Ruxpin, D.D. Dumbo, Robert Babicz, DVA [HiEmotions], Yello, Devendra Banhart, Alien Ensemble, Phantogram, Matt Christensen, By The Waterhole ad. a taky kompilace od Bugge Wesseltoft či výběr remixů Gutrun Gut.

2.10. 2016 20:00 - 23:59

Dnes zazní singly/EPs od Alix Perez, Tricky, Nicolas Jaar, Hidden Orchestra, Cold Cave, Christian Löffler, Pional, Izo FitzRoy, Eating Snow, Kuedo, Loscil, Motorama, Boredom ad., dále alba Bon Iver, Rain Dog, Pixies, BANKS, Tycho, Mr. Oizo, Marihiko Hara & Polar M, Machinedrum, Bruno Bavota, Mutated Forms, Dakota Suite & Vampillia, Yohuna, Petrels, Christian Vogel, Khompa ad. a také kompilace Hypercolour Remixes Volume 1.

25.9. 2016 20:00 - 23:59

Dnes uslyšíte singly/EPs od Dj Shadow, Nick Murphy, Moderat, Vessels, The Seshen, Sad13, Soul Of Hex, Junk Son, Affective, James Murray, Youandewan, Wife, LSB, Trevino ad., dále alba Warpaint, Murcof x Vanessa Wagner, Biosphere, Odderrang, Lenzman, How To Dress Well, bvdub, Merchandise, Dillon, Krisztian Dobrocsi, Stee Downes, Resonators, Secret School, Robert Glasper Experiment ad. a také kompilaci remixů pro Beacon i výběr Orbital Planes & Passenger Trains Vol. 1

18.9. 2016 20:00 - 23:59

Dnes si pustíme singly/EPs od Peter Gabriel, Tiefschwarz, Jacques Green, Justice, Phaeleh, Truth, Amtrac, Rain Dog, Pig & Dan, Agnes Obel, Dusky, Tycho, Marquis Hawkes ad., dále alba Trentemøller, Blue States, Jóhann Jóhannsson, Cubicolor, Noisia, Dinosaur, Preoccupations, Patten, Mykki Blanco, Shield Patterns, Sin Fang, Akira Kosemura, Still Corners, Arve Henriksen/Hilmar Jensson & Skúli Sverrisson ad. a také kompilace New Blood 016 či Meow Wolf's House of eternal Return Soundscapes Vol. 2

11.9. 2016 20:00 - 23:59

Dnes se těšte na singly/EPs od Pixies, Way Out West, Sohn, Slowly Rolling Camera, Rex The Dog, Guy Gerber, KiNK, The Slow Revolt, Djuma Soundsystem, The Radio Dept., ad., dále alba Nick Cave & The Bad Seeds, M.I.A., Teenage Fanclub, Masayoshi Fujita & Jan Jelinek, King Creosote, Sven Helbig, Martin Nonstatic, Zomby, Sergei Orange, Teruyuki Nobuchika, Funki Porcini,  BADBADNOTGOOD, Bethan Kellough, Toro Y Moi ad. a také kompilace Re_Works či Allo Love Volume Six

4.9. 2016 20:00 - 23:59

Dnes zazní singly/EPs od Bon Iver, Trentemøller, Bibio, Archive, Machinedrum, TOY, Eagles & Butterflies, Salute, Chrome Sparks, Lahun, The Invisible, Shelter Point, Sampha ad., dále alba IAMX, Nils Peter Molvaer, Utah Jazz, The Wedding Present, Blood Orange, Jenny Hval, Portable, The Radio Dept., Pye Corner Audio, Eluvium, John Chantler, Steve Roach ad. a také kompilace značky Kompakt Total 16 či Paz E Futebol 2 compiled by Jazzanova

28.8. 2016 20:00 - 23:59

< Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 13 25 37 49 Další >