R1 Goat
Právě hraje:
AM 180
00:00 - 06:00
on-line přehrávač

NOVINKY NA ALTERNATIVNÍ SCÉNĚ - Archiv vysílání

Datum Krátký popis
3.9. 2017 20:00 - 23:59

Dnes uslyšíte singly/EPs od Beck, Tricky, Skream, Space Captain, Rumpistol, Kölsch, King Krule, Grum, Tennis, Tale Of Us & Vaal, Cooly G, O. Huntemann, DJ Zinc, Borka FM ad, dále alba Daughter, Mogwai, LCD Soundsystem, Bicep, Makoto, Hercules & Love Affair, Pessimist, Tender, BJ Nilsen, The Flashbulb, DMX Krew, SPC ECO, Photay, Marcus Fischer ad. a také kompilace značky Kompakt Total 17.

27.8. 2017 20:00 - 23:59

Dnes si pustíme singly/EPs od The Killers, Four Tet, Christian Löffler, Melanie de Biasio, Sasha, Synkro & Michael Red, Dillon, Guy J, 18+, Letherette, OneMind, Lone ad., dále alba Portico Quartet, Liars, Maya Jane Coles, Sylvain Chauveau, Hammock, James Heather, Arovane & Hior Chronik, Queens Of The Stone Age, Second Storey, Rafael Anton Irisarri, EMA, Holy Family ad. a také třeba kompilaci Osiris Music 50.

20.8. 2017 20:00 - 01:00
13.8. 2017 20:00 - 23:59

Dnes se těšte na singly/EPs od Daughter, Fink, The National, Lali Puna, Moses Sumney, Liars, Zomby, Pola & Bryson, Kalipo, Nathan Fake, Budakid, Mark System, GLXY ad., dále alba Ghostpoet, Guided By Voices, Whiney, Blondes, Frankie Rose, Nadia Sirota, Steve Roach, Oneohtrix Point Never, Casa Del Mirto, Trailer Trash Tracys, Chronotope Project, Jazzuelle, Wanderwelle ad. a také kompilace remixů pro Shadow Child či kompilace Soma 25

6.8. 2017 20:00 - 23:59

Dnes zazní singly/EPs od Four Tet, Coldplay, Future Funk Squad, Garbage, DJ Hell, Nosaj Thing, Crazy P, Guy Andrews, Bicep, Jordan Rakei, Fracture & Alix Perez, Matt Lange ad., dále alba Poppy Ackroyd, Dead Cross, Moon Boots, The Allergies, Warm Digits, The Green Kingdom, Ben Lukas Boysen & Sebastian Plano, Golden Retriever, Shorelights, Lushloss, Afterlife, Lovebrain ad. a také kompilace Mau5trap X2'17

30.7. 2017 20:00 - 23:59

Dnes uslyšíte singly/EPs od Orbital, The Afghan Whigs, Vince Watson, Lone, Portico Quartet, Ben Frost, Makoto, Sei A, Gai Barone, Manu Delago, Crypticz, Anja Schneider ad., dále alba Arcade Fire, Chloe, Manchester Orchestra, Laurence Guy, Rob Lift, Giulio Fagiolini, Stephan Micus, Mark Kozelek & Sean Yeaton, Secondface, Chihei Hatakeyama, The Third Scrip ad. a také kompilace Monika Werkstatt či 15 Years of Secret Operations či retrospektivní výběr George FitzGerald.

23.7. 2017 20:00 - 23:59

Dnes si pustíme singly/EPs od Nine Ich Nails, Maya Jane Coles, Nathan Fake, S.P.Y., Poppy Acroyd, Lane 8, Ghostpoet, Hundred Waters, Kid Drama, Grandbrothers, Lane 8, Phaeleh ad., dále alba Avey Tare, Childhood, Bjørn Torske & Prins Thomas, Candeias, Frameworks, Anneli Drecker, Son Lux, Taylor Deupree & Marcus Fischer, UNKLE, The Hundred In The Hands, SW., The Tear Garden, Ogive ad. a také kompilace Daphni Fabriclive 93 či Bedrock Frequencies.

16.7. 2017 20:00 - 23:59

Dnes se těšte na singly/EPs od Tricky, Mogwai, St. Vincent, Nine Inch Nails, Zola Jesus, ODESZA, Porn Sword Tobacco, Fred V & Grafix, The Seshen, The Range, Mount Kimbie ad., dále alba Laibach, Cornelius, Shabazz Palaces, Anton Kubikov, Boris, Claude Speeed, Lake People, Oh Wonder, RAC, Django Bates, Turtle, Bogus Order, Algiers,  James Murray, Dwight Trible ft. Matthew Halsall ad. a také kompilace Bedrock Frequencies značky Bedrock či The Brood Remixed z labelu Bullet:dodge

9.7. 2017 20:00 - 23:59

Dnes zazní singly/EPs od DJ Shadow, GusGus, Four Tet, Abi Flynn, Jimpster, Akkord, Swayzak, The Japanese House, TML, Gidge, André Sobota, Frederic Robinson, Blondes ad., dále alba Broken Social Scene, Toro Y Moi, Public Service Broadcasting, Doldrums, ASA. Mi, Quaeschninng & Schanauss, Fieldhead, Brimstone, Brutter, Alio Die & Aglaia, Nick Hoppner, Robosapiens, Stuart McCallum ad. a také kompilace Jeff Ozdemir and Friends Vol. 2 ze značky Karaoke Kalk.

2.7. 2017 20:00 - 23:59

Dnes uslyšíte singly/EPs od Jaga Jazzist, Grizzly Bear, SCB, Floating Points, Cornelius, Kadebostany, Machinedrum, Dusky, Paper Tiger, Moses Sumney, Audiojack, Conduct ad, dále alba Lapalux, Nu:Logic, Lost Midas, Washed Out, Clams Casino, Alessandro Diga, ASC, Phonophani, Bola, Alio Die, Stuart McCallum, DJ Sports, Falling You, Andromeda Mega Express Orchestra ad. a také kompilace remixů pro Kraak & Smaak či b-stran od Beach House

25.6. 2017 20:00 - 23:59

Dnes si pustíme singly/EPs od The Horrors, Melanie de Biasio, Clark, Hammock, Lorenzo Dada, Marc Romboy, Panama, Flight Facilities, Artificial Intelligence, LIV, Dissident ad., dále alba Royal Blood, Lorde, Camo & Krooked, Eraldo Bernocchi & Netherworld, Laurel Halo, Flotation Toy Warning, Scott Gilmore, Zoot Woman,  Joanne Pollock, Denys Baptiste, Ekoplekz, Fhloston Paradigm, Portugal. The Man ad. a také kompilace remixů pro Tor či Marconi Union

18.6. 2017 20:00 - 23:59

Dnes se těšte na singly/EPs od Floating Points, Toro Y Moi, ODESZA, Steve Lawler, Lapalux, Dark Sky, Daphni, Fort Romeau, Zola Jesus, Shigeto, Ownglow, Bicep ad., dále alba Ride, Maceo Plex, Fleet Foxes, Hidden Orchestra, Phoenix, Way Out West, Com Truise, The Drums, Fizzarum, Deltawerk, Gemini Voice Archive, Populous, Jilk, Sascha Funke, Tindersticks, Si Begg, Cakewalk ad. a také kompilace Polarity ze značky Ultimae

11.6. 2017 20:00 - 23:59

Dnes zazní singly/EPs od Bonobo, Trentemøller, Tricky, Ride, Tycho, Slam, Murcof & Vanessa Wagner, Bogus Order, Appleblim, Iron & Wine, Citizenn, James Heather ad., dále alba DJ Krush, Cigarettes After Sex, Goldie, London Grammar, Chihei Hatakeyama, Fyfe, Hiatus, Jefre-Cantu Ladesma, Melorman, Nelver, Roll The Dice, Ian Hawgood & Wil Bolton, Reliq, Melodía ad. či také 2CD kompilace od Max Richter

4.6. 2017 20:00 - 23:59

Dnes uslyšíte singly/EPs od Radiohead, Maceo Plex, Lali Puna, Todd Terje, Audion, Matthew Bourne, Liam Gallagher, Chloé, The Kills, Laurel Halo, Dovim, Brendon Moeller ad., dále alba Alt-J, Saint Etienne, Arve Henriksen, Sleep Party People, Pixx, Dauwd, Moinho, Sun Glitters, DBFC, Session Victim, Ikonika, Verneri Pohjola, (ghost), Moonchild, Tara Jane O´Neil, Stephen Meidell, Andrea Belfi ad. a také kompilace remixů pro projekt Pleq

28.5. 2017 20:00 - 23:59

Dnes si pustíme singly/EPs od Maceo Plex, Beach House, Kölsch, Kraak & Smaak, Max Cooper, Dub Phizix, Lapalux, Daphni, Barbarossa, Telefon Tel Aviv, DJ Hell, Daphni ad., dále alba The Charlatans, Sufjan Stevens & Co, Hugh Hardie, Peverlist, Sam Amidon, Demen, Hugo Race & Michelangelo Russo, Kafuka, Rapoon, Joep Beving, Miwon, Tara Jane O´Neil, Max Corbacho ad. a také remixové kompilace Beatman & Ludmilla nebo Suuns a také výběr Global Underground - Electric Calm Vol.7


< Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 14 26 39 51 Další >