NOVINKY NA ALTERNATIVNÍ SCÉNĚ - Archiv vysílání

Datum Krátký popis
21.5. 2017 20:00 - 23:59

Dnes se těšte na singly/EPs od Burial, Royal Blood, Flying Lotus, Mogwai, Yotto, Cigarettes After Sex, Hidden Orchestra, Yotto, Fleet Foxes, Ulterior Motive, Ozel AB ad., dále alba Coldcut x On-U Sound, Oliver Koletzki, Portable Sunsets, Last Days, As If, T. Raumschmiere, Talamanca System, The Cubical, Shalosh, Deadboy, Helado Negro, The Kraken Quartet, Robert Rich & Markus Reuter ad. a také kompilace remixů pro Sasha či výběr The Sound of Cafe del Mar.

14.5. 2017 20:00 - 23:59

Dnes zazní singly/EPs od The National, Maceo Plex, Son Lux, Biosphere, Com Truise, Nick Murphy, Mount Kimbie, Slam, patten, The Breath, Dauwd, Sieren, FYFE, TML ad., dále alba Jimpster, Satellite Stories, Ellen Allien, Land Of Talk, DJ Hell, Slackk, Glass Vaults, Haring, Shelling, Christoph Berg & Henning Schmidt, Delia Gonzalez, Rico Puestel, Notilus, Hotel Neon, Suso Sáiz ad. a také kompilace DJ Kicks Michael Mayer

7.5. 2017 20:00 - 23:59

Dnes uslyšíte nové singly/EPs od LCD Soundsystem, Goldie, Bibio, Tiefschwarz, Plump DJs, Nadine Shah, The Japanese House, Stac, J. Tijn, June Miller, HWLS, Teho ad., dále alba Slowdive, The Afghan Whigs, Carl Craig, !!!, Ásgeir, Forest Swords, Sóley, Nuage, Avishai Cohen, Mac DeMarco, Penguin Café, Perfume Genius, Juana Molina, Day Wave, Liz Aku, Ancestral Voices, Federico Durand ad. a také kompilace Brownswood 10 Versions či Jazzanova The Remixes 2006 - 2016.

30.4. 2017 20:00 - 23:59

Dnes si pustíme singly/EPs od Ride, Coldcut & On-U Sound, Alix Perez & Spectrasoul, Maya Jane Coles, Lone, Jimpster, Sasha, Lapalux, Phoenix, Herbert, Kele, S.P.Y. ad., dále alba Gorillaz, Mew, Feist, Valgeir Sigurdsson, Mark Lanegan Band, Pausal, Vök, Chantal Acda, Ancestral Voices, Aitor Etxebarria, Rebekah, Second Woman, New Street Adventure, Porya Hatami ad. a také kompilaci remixů pro Flume či výběr In at the Deep End

23.4. 2017 20:00 - 23:59

Dnes se těšte na singly/EPs od Afghan Whigs, Way Out West, Floating Points, Amtrac, Almeeva, Need For Mirrors, Akira Kosemura, Dauwd, The Milk, Kiyoko, ANNA ad., dále alba Joe Goddard, Gas, Ephemerals, Justin Walter, Parov Stelar, Chris Potter, bvdub, Harriet Brown, Mr Mitch, The Raveonettes, DREAD, Of Norway, KeOsz, The Away Days, Ulrych Troyer ad. a také kompilace remixů pro Pete Josef či výběr Encounter značky Lost Tribe.

16.4. 2017 20:00 - 23:59

Dnes zazní singly/EPs od Carl Craig, FFS, Broken Social Scene, Juana Molina, Royal Blood, Laurent Garnier, Moonchild, Digital, Sampha, Aldous Harding, Jimmy Edgar ad., dále alba Little Dragon, Actress, D-Pulse, Kreidler, Low Roar, Olan Mill, British Sea Power, Mary Lattimore, Leandro Fresco & Rafael Anton Irisarri, Dominic Miller, Keith Berry, Les Amazones d'Afrique, Herva ad. a také výběr remixů pro Toydrum či kompilace Air Texture Volume V.

9.4. 2017 20:00 - 23:59

Dnes uslyšíte singly/EPs od The Charlatans, Machinedrum, Mew, Lorn, Pale Blue, Keeno, KiNK, Ephemerals, Mr C, Special Request, Mount Kimbie,  RAC, Sim Hutchins ad., dále alba Arca, Dark Sky, Booka Shade, Future Islands, Clark, Isaac Delusion, Fujiya & Miyagi, Julia Holter, Bimbotronic, Raoul Vignal, Slugabed, Alice Jemima, Lorenzo Monatana, Hot 8 Brass Band ad. a také kompilace Art Of Tones či Scuba.

2.4. 2017 20:00 - 23:59

Dnes si pustíme singly/EPs od Coldcut x On U Sound, alt-J, Goldie, Carl Craig, Ambassadeurs, Skee Mask, Matt Lange, Sasha, Conforce, Erik Luebs, Louis The Child, Joeski ad., dále alba Goldfrapp, Hauschka, Klute, Geotic, Tale Of Us, Chaz Bundick Meets The Mattson 2, Sophie Hutchings, Anjou, Hatti Vatti, New Rome, Flume, Diamanda Galás, Daniel Brandt, JFDR, Toog ad. a také kompilace remixů pro Max Cooper či výběr Secret Weapons Part 9 značky Innervision

26.3. 2017 20:00 - 23:59

Dnes se těšte na singly/EPs Saint Etienne, Gorillaz, Slowdive, Dark Sky, Cigarettes After Sex, Ital Tek, Depeche Mode, Overmono, Ejeca, Betoko, Guy J, HLLW, Jaytech ad., dále alba HVOB & Winston Marshall, Soulwax, Teengirl Fantasy, The Bug vs Earth, Passion Pit, David Douglas, Sleepmakeswaves, Lemongrass, Ben Frost, Ezekiel Honig, Erik Wøllo, Daniel Herskedal, Lorenzo Masotto ad. a také kompilace We are Friends Vol. 6 značky mau5trap

19.3. 2017 20:00 - 23:59

Dnes zazní singly/EPs od Goldfrapp, Anohni, Bogus Order, Little Dragon, Alt-J, Bop, Manu Delago, Actress, Klute, Jynx, KiNK, Tale Of Us, Ivy Lab, Shenoda, Soulwax ad., dále alba Depeche Mode, The Jesus & Mary Chain,  Jacaczek, Real Estate, Joakim, Bulb, Dollkraut, Fink, Tennis, High Plains, Itoko Toma, Jori Hulkkonen, Blue Fields, Visible Cloaks,  Dag Rosenqvist & Matthew Collings ad. a také výběr remixů pro Robot Koch či Gonjasufi a výroční kompilaci A Decade Ilian Tape.

12.3. 2017 20:00 - 23:59

Dnes uslyšíte singly/EPs od Howling, Calibre, Blonde Redhead, HVOB, Chrome Sparks, Shelter, Gangly, SpectraSoul, Kraak & Smaak, Lost Midas, Akira Kosemura, Nolife ad., dále alba Nathan Fake, Sleaford Mods, Jacques Greene, Why?, Kangding Ray, Tennis, Lusine, Shed, A/T/O/S, Sherwood & Pinch, Methyl Ethel, Kneebody, James Murray ad. a také vyběr od Synkro či kompilace Greenosophy a Future Sound of Jazz Vol. 13

27.2. 2017 00:00 - 01:30
26.2. 2017 20:00 - 23:59
19.2. 2017 20:00 - 23:59

Dnes si pustíme singly/EPs od Mew, Thundercat, Little Dragon, Dark Sky, Lenzman, Parra For Cuva, Kraak & Smaak, Deltawerk, Passion Pit, Letherette, Teengirl Fantasy, ASC ad., dále alba Bing & Ruth, Sun Kil Moon, PVT, SineRider, Deadelus, Clap! Clap!, Dutch Uncles, Forrest Fang, Mark Eitzel, Moire, Earthen Sea, Deep Throat Choir, Aware, Nadine Khouri, Steve Roach ad.

12.2. 2017 20:00 - 23:59

Dnes se těšte na singly/EPs od Goldfrapp, The Jesus And Mary Chain, Sascha Funke, Mary Lattimore, Catching Flies, SLV, Echaskech, Joy Orbison, ADULT., Moon Boots ad., dále alba Tosca, Thievery Corporation, Vermont, Teen Daze, Lawrence English, Nikolas Kummert, Mind Over MIDI, Gypsy Mamba, 36, Marcus Fjellström, Oléna, UnicaZürn, Mathias Grassow, Lyrae ad. a také kompilace We are 21 značky Hospital.


< Předchozí 1 2 3 4 5 6 13 25 37 49 Další >