R1 Goat
Právě hraje:
AM 180
00:00 - 06:00
on-line přehrávač

NOVINKY NA ALTERNATIVNÍ SCÉNĚ - Archiv vysílání

Datum Krátký popis
15.4. 2018 20:00 - 23:59

Dnes se těšte na singly/EPs od Jazzanova, Friendly Fires, Bicep, Calibre, Secret Of Elements, Rhi, Walrus Ghost, LPLX, Jenny Hval, Sonns, PC, Leon Vynehall, DJ Seinfeld, 36, Cleric, Iceage ad., dále alba SCB, Rival Consoles, Chrome Sparks, µ-Ziq, Goldmund, A Place To Bury Strangers, The National Jazz Trio Of Scotland, Fahrland, Arms And Sleepers, Gacha Bakradze, Pablo Held Trio, Fakear, Slug, Aera, Park Jihal ad. 

8.4. 2018 20:00 - 23:59

Dnes zazní singly/EPs od Agnes Obel, Dave Clarke, Beach House, Grandbrothers, Shelter Point, Recloose, Zed Bias, Deetron, Ross From Friends, Fakear, Locked Groove, boerd, Patrice Bäumel ad., dále alba Daniel Avery, Wye Oak, Booka Shade, Makeness, Okada, Young Galaxy, Christina Vantzou, Birds Of Passage, Earth House Hold, Phelian, Moon Gangs, Rothko, Sly & Robbie/Nils Petter Molvaer, R.roo ad. a také kompilace Zola Jesus

1.4. 2018 20:00 - 23:59

Dnes uslyšíte singly/EPs od Portico Quartet, Polynation, Norwood, Hatis Noit, André Sobota, Imre Kiss, Dosem, Catnapp, Flame 1, HALEY, Mint Julep, JFDR, Proc Fiscal, Vonda7, Dinosaur ad., dále alba Barbarossa, Laurence Pike, Groeni, Logistics, Tim Linghaus, Fábel, bvdub, Frankie Cosmos, Henry Green, Blocks & Escher, Solar Fields, Bimbotronic, Alva Noto, Ivo Neame, Ilyas Ahmed, Jóhann Jóhannsson ad. a také kompilaci Secret Weapons Part 10

25.3. 2018 20:00 - 23:59

Dnes si dáme singly/EPs od Björk, Dominik Eulberg, Digitalism, Man Without Country, Ben Frost, Miss Kittin, Slowly Rolling Camera, Monty, Andrea, GLXY, Two Doors Cinema Club, Dosem ad., dále alba DJ Krush, Jack White, Mouse On Mars, Mark Pritchard, Gundelach, Preoccupations, Kadebostany, Joe Ford, Cavern Of Anti-Matter, Guided By Voices, Caroline Says, Sol Invictus, Pocket Knife Army, Eyole Dale, Apocalypse!,  ad. a také kompilace remixů pro Blu Mar Ten či Jóhanna Johannssona

18.3. 2018 20:00 - 23:59

Dnes se těšte na singly/EPs od Mr. Scruff, SCB, Kölsch, Yppah, Whiney, Tiga & Clarian, SOHN, Ross From Friends, Kidnap, Alaska, Egoless, No Mana, Luttrell, Waajeed, Pablo Project, Shedbug ad., dále alba Xenia Beliayeva, Yo La Tengo, Biosphere, Garden City Movement, Meshell Ndegeocello, Rafael Anton Irisarri, Fazer, David Kitt, Martin Merkel, Pablo Bolivar, Primitive World ad. a také kompilace Anjunadeep in Miami či Digital Family Vol. 7

11.3. 2018 20:00 - 23:59

Dnes zazní singly/EPs od Jon Hopkins, DJ Krush, Plump DJs, Slam, Jimpster, Little Dragon, Vessels, Grum, ATTLAS, Wye Oak, Zola Jesus, The Kills, GLXY, Gadi Mitrani, Chrysta Bell, Guy Gerber ad., dále alba Young Fathers, Editors, Ministry, George FitzGerald, Actors, Submotion Orchestra, What So Not, Oneida, Mathias Eick, Tomorrow We Sail, The Expansions, Kenneth James Gibson ad. a také kompilace remixů pro Hector Plimmer či výběr Erased Tapes Collection IX

4.3. 2018 20:00 - 23:59

Dnes uslyšite singly/EPs od Young Fathers, Editors, George FitzGerald, Yotto, Sepalcure, Gai Barone, Barbarossa, Peggy Gou, Mynth, Bokka, Boy Azooga, Phase, Monrroe, Losless ad., dále alba The Breeders, Suuns, Rafael Anton Irisarri, David August, Anna Von Hausswolff, Taylor Deupree, Nightports w/Matthew Bourne, Superorganism, Ed Schrader´s Music Beat, Oliver Schories, Telefuzz, Nanook Of The North, Clarian, Born Ruffians ad. a také kompilace Sick Music 2018

25.2. 2018 20:00 - 23:59

Dnes si dáme singly/EPs od Simian Mobile Disco, Nathan Fake, Beach House, Deetron, El Perro Del Mar, Jordan Rakei, Lone, Quiet Dawn, Kelpe, Blond:ish, Seba, Oneida, Kevin Yost, DJ Madd ad., dále alba GusGus, S. Carey, Federico Albanese, Dedekind Cut, Against All Logic, Verneri Pohjola & Mika Kallio, Lorenzo Dada, Northaunt, Tigran Hamasyan, Superchunk, The Third Eye Foundation, Annemarie Borg ad. a také výběr remixů pro Ryuichi Sakamoto či kompilace Tale Of Us: Fabric 97

18.2. 2018 20:00 - 23:59

Dnes se těšte na singly/EPs od Ride, Rival Consoles, Múm, Mount Kimbie, Sweatson Klank, Robert Babicz, CFCF, Belle And Sebastian, The Micronaut, Whitesquare, TML, Monrroe, Ash Koosha ad., dále alba Car Seat Headrest,  Recondite, Solomon Grey, Fischerspooner, Loma, Bruno Sanfilippo, Fritz Kalkbrenner, Nicolas Masson, U.S. Girls, Superchunk, Numina, Tigran Hamasyan, 1921, The National Pool ad. a také kompilace best of Nostalgia 77 či výběr In Death´s Dream Kingdom.

11.2. 2018 20:00 - 23:59

Dnes zazní singly/EPs od Submotion Orchestra, Fritz Kalkbrenner, Logistics, Space Captain, Mark Pritchard, Lemongrass, Jamie Anderson, Izo FitzRoy, ATTLAS, Daktyl, EMA, Acid Mondays ad., dále alba GoGo Penguin, Franz Ferdinand, MGMT, John Tejada, Son Lux, Snowpoet, Anenon, Susanna, Palm, Brigid Mae Power, Niklas Paschburg, The Soft Moon, Jóhann Jóhannsson, Project Pitchfork ad. a také remixový výběr pro Tosca či kompilace We out here ze značky Brownswood

4.2. 2018 20:00 - 23:59

Dnes uslyšíte singly/EPs od Franz Ferdinand, Seba, José Gonzáles, Anna Von Hausswolff, Terranova, FaltyDL, CHVRCHES, Hammock, Slowly Rolling Camera, BOP, André Sobota, Locked Grooves, Seba ad., dále alba Rhye, flica, B. Fleischmann, Etherwood, Field Music, Poppy Ackroyd, IAMX, No Age, Shuttle 358, Forrest Fang, Palmbomen II, Hookworms ad. a také kompilaci remixů pro The XX

28.1. 2018 20:00 - 23:59

Dnes si dáme singly/EPs od  James Blake, Sasha, DJ Koze, George FitzGerald, Liima, Flica, Krust, Slam, Throwing Snow, Clarian, Phon.o, No Age, J-Kenzo, Panda Bear, Primitive Trust ad., dále alba Nils Frahm, Stillhead, Nightmares On Wax, 1954, Dream Wife, Club 8, Maarten van der Vleuten, Elliot Galvin, Marsmobil, Helado Negro, Fire!, Wælder, Leslie Winer & Jay Glass Dubs ad. a také kompilace Whirling Wolf Compilation Vol.1.

21.1. 2018 20:00 - 23:59

Dnes se těšte na singly/EPs od Young Fathers, Belle And Sebastian, Barbarossa, Etherwood, Manu Delago, Nathan Fake, Eagles & Butterflies, Daniel Avery, Redshape, Xenia Beliayeava ad. dále alba Porches, Meat Beat Manifesto, The Go! Team, Sin Fang/Sóley/Orvar Smárason, Lane 8, Tune-Yards, Matthewdavid, WhoMadeWho, Lars Leonhard, Ross McHenry Trio, Ludvig Cimbrelius ad. a také výběr remixů pro Hidden Orchestra nebo Rumpistol či kompilace Dia Cero a Fabriclive 96 Skream.

14.1. 2018 20:00 - 23:59

Dnes zazní singly/EPs od Ride, Nostalgia 77, MGMT, Hyper, Jono McCleery, Matt Lange, Olaf Stutt, Soulphiction, Yotam Avni, Chrome Sparks, GoGo Penguin, Field Music, Stillhead, The Go! Team, The Soft Moon ad., dále alba Microtrauma, Christian Kleine, Young Dreams, Ejeca, N-qia, Dub Tractor, Martin Kohlstedt, Hacke & De Picciotto, Mathias Grassow, Pauline Anna Strom, Purl, Pinkcourtesyphone ad. a také kompilace 2017 Compilation značky Atomnation či Best of Stil Vor Talent 2017.

7.1. 2018 20:00 - 23:59

Dnes uslyšíte pravidelný průřez Top 50 alby za rok 2017, které řadím chronologicky.


< Předchozí 1 2 3 4 5 14 26 39 51 Další >