NOVINKY NA ALTERNATIVNÍ SCÉNĚ - Archiv vysílání

Datum Krátký popis
21.12. 2014 20:00 - 23:59

Dnes uslyšíte singly/EPs od Panda Bear, Eskmo, FSOL, Snow Ghosts, Slam, Wild Beasts, Nick Warren, Kahn, Peverelist, Coco Da Silva, Break, Monolake ad., dále alba od Moby, Lorn, Geotic, Lackluster, Martin Schulte, Anthony Cédric Vuagniaux, Rona Geffen, Møster!, The Belle Brigade, The Phoenix Foundation ad. a také kompilaci Traum Collection od Max Cooper.

14.12. 2014 20:00 - 23:59

Dnes se těšte na singly/EPs od Maceo Plex, Fink, Stillhead, Shlohmo, The Acid, James Blake, Lapalux, Is Tropical, Clark, Dro Carey, Deepchord, Anja Schneider, Slam ad., dále alba od Malcolm Middleton & David Shrigley, Satomimagae, Terminal Sound System, Seven, Chihei Hatakeyama, Proxima, Ettella Diamant, Parkay Quarts ad. a také remix kompilaci pro Hybrid Minds či výběr Ten Years of Perc Trax 2004 - 2014.

7.12. 2014 20:00 - 23:59

Dnes uslyšíte nové singly/EPs od Max Cooper, St. Vincent, Emika, Beacon, J Mascis, Ejeca, Ambassadeurs, Ben Frost, Agoria, Ghost Writerz, Aes Dana, Nuage, Stumbleinea ad., dále alba Nostalgia 77 And The Moster, Clarity, Smashing Pumpkins, Vincenzo, Mr Mitch, The Drink, Trampique, Blockhead, Hatti Vatti & Noon, Marcel, bvdub, Terje Isungset & Arve Henriksen, Seetyca ad. a také kompilace Robert Hood - M-Print: 20 Years of M-Plant Music

30.11. 2014 20:00 - 23:59

Dnes se těšte na singly/EPs od Mogwai, Bonobo, Throwing Snow, John Tejada, Swans, Stanton Warriors, Maya Jane Coles, Lynx, IVA, Jacques Greene, Deft, Fairmont ad., dále alba Lord Raja, Arandel, Tujiko Noriko, Asymetria, Kimyan Law, To Destroy A City, Blueneck, Marsen Jules, Springintgut & F.S. Blumm, Placenta, Jason Sloan ad. a také kompilaci remixů pro Fred V & Grafix a také výběr 5oFoF Five Years of Friends of Friends.

23.11. 2014 20:00 - 23:59

Dnes uslyšíte singly/EPs od FaltyDL, Julio Bashmore, Synkro, Robert Babicz, ComixXx, Anile, Rone, Kid Wave, Weval, Teengirl Fantasy, Ron Flatter, Kowton ad., dále alba Erik Truffaz & Murcof, Kontext, Carlos Cipa, Icicle, Gerardo Frisina, Brassica, Mr. Oizo, Family Basik, Andy Stott, Frode Haltli, Tarwater, His Name Is Alive, (ghost), Son Lux ad. a také kompilace Antime V03 nebo Eclecttica II

16.11. 2014 20:00 - 23:59

Dnes se těšte na singly/EPs od Akkord, Jon Hopkins, Max Cooper, Hundred Waters, Audion, Liars, Booka Shade, Locked Groove, Andreya Triana, Sleeper, Vaccine ad., dále alba TV On The Radio, Machinedrum, Poppy Ackroyd, Om Unit, Óbó, Ariel Pink, 18+, Nu:Tone, 2:54, Einstürzende Neubauten, Oyama, Alex G, Deptford Goth, Jóhann Jóhannsson OST, Fennesz, Steve Roach & Jorge Reyes ad. a také kompilace remixů Machinon, Pop Ambient 2015 či Hyperdub 10.4

9.11. 2014 20:00 - 23:59

viz Pierre Urban playlist

2.11. 2014 20:00 - 23:59

Dnes uslyšíte singly/EPs od Mogwai, Antony & The Johnsons, Andreya Triana, Poppy Ackroyd, Cloud Boat, How To Dress Well, Kiyoko, Sam Sure, Ariel Pink, Romare ad., dále alba Submotion Orchestra, Clark, Arca, Les Sins, Recondite, Wildbirds & Peacedrums, Grouper, DELS, Mono, Ormonde, Dan Bodan, Pulshar ad. a také kompilaci Air Textures Volume IV či DJ Koze Reincarnations Pt. 2

26.10. 2014 20:00 - 23:59

Dnes se těšte na singly/EPs od Smashing Pumpkins, Portico, Recondite, Panda Bear, Mala, Les Sins, Om Unit, Fink, Guy J, Sam KDC, Alice Russell, Peter Broderick etc, dále alba Mister Lies, Kiasmos, Tindersticks, Slam, Arms And Sleepers, Asura, Akira Kosemura, Korrupt Data, Stars, Federico Durand, Gerardo Frisina, Locust ad. a také kompilace Tru Thoughts Anniversary či 10 Years of Systematic.

19.10. 2014 20:00 - 23:59

Dnes uslyšíte singly/EPs od Royksopp, Odesza, Mono, John Beltran, Max Richter, DJ Madd, Boxcutter, Dauwd, Evenings, The Slow Revolt, 2:54, Unifono, Wild Kid, Kasket ad., dále alba Thurston Moore, Dorian Concept, Objekt, Scott Walker & Sunn O))), Huxley, Distal, Kindness, M-Koda, Brian Mayhall, Puzzle Muteson, [.que], Tape etc. a také kompilace We Wah Fifteen.

12.10. 2014 20:00 - 23:59

Dnes se těšte na singly/EPs od TV On The Radio, Slam, Harleighblu, Serph, Conquering Animal Sound, Dark Sky, Slam, Face + Heel, Weval, Blu Mar Ten, Huxley ad., dále alba Future 3, Skalpel, Cooly G, The 2 Bears, Museum Of Love, Asonat, Kalipo, Vashti Bunyan, Second Storey, Vagabonde Blu, Rapoon, Sawako ad. a také kompilace remixů pro Future Funk Squad.

5.10. 2014 20:00 - 23:59

Dnes uslyšíte singly/EPs od Mathias Aguayo, Blu Mar Ten, Mr. Oizo, Boozoo Bajou, Robert Babicz, The Bug, Arca, The Seshen, Calibre & Marcus Intalex, Clarity, Asa ad., dále alba Lamb, Caribou, Flying Lotus, Tosca, Zola Jesus, A Winged Victory For The Sullen, Daedelus, Egokind & Ozean, Erlend Øye, Phil Selway, Marconi Union, Anenon, Metrik, Erik Honoré ad. a také kompilaci remake Steve Reich.

28.9. 2014 20:00 - 23:59

Dnes se těšte na singly/EPs od Efterklang, Flying Lotus, Garnier, Machinedrum, Tycho, Douglas Dare, Scuba, Lorn, Locked Groove, Kode9 & Spaceape, Biome, Future 3 ad., dále alba Thom Yorke, Electric Youth, SBTRKT, Gui Boratto, DNTEL, Anstam, Mammal Hands, Hammock, Sea Oleena, Perfume Genius, Foxes In Fiction, Pan & Me, Dirk Serries ad. a také kompilaci Hyperdub 10.3

21.9. 2014 20:00 - 23:59

Dnes uslyšíte singly/EPs od Lamb, Matthew Herbert, Kwes, Little Dragon, GusGus, Lost Midas, Lapalux, Hannes Fischer, 2:54, Rusko, Ejeca, Cathedrals, Joel Hood, ad., dále alba Aphex Twin, The Drums, Alt-J, GRMLN, Prince Fatty meets Nostalgia 77, Juan MacLean, Redinho, Anjou, Buffalo Daughter, Tops, Z aka Bernard Szajner, Chris Herbert, Skyphone, ad. a také kompilace New Blood 014.

14.9. 2014 20:00 - 23:59

Dnes se těšte na singly/EPs od TV On The Radio, Kraak & Smaak, Phaeleh, Clark, John Tejada, Groove Armada, Bas Amro, Blue Daisy, Mr. Scruff, Nomine, Electric Youth ad., dále alba od My Brightest Diamond, Vessel, Daisuke Tanabe, Chantal Acda, Call Super, This Will Destroy You, Chihei Hatakeyama, Seekae, Teeel, Harold Budd, Electric Würms ad.


< Předchozí 1 10 11 12 13 14 15 16 26 39 51 Další >