R1 Goat
Právě hraje:
INTRO
00:00 - 01:30
on-line přehrávač

NOVINKY NA ALTERNATIVNÍ SCÉNĚ - Archiv vysílání

Datum Krátký popis
1.7. 2018 20:00 - 23:59
24.6. 2018 20:00 - 23:59

Dnes uslyšíte singly/EPs od Mogwai, Roísin Murphy, Kölsch & Tiga, The Breath, Will Saul, Vinyl Williams, Locked Groove, Helena Hauff, Niclas Bougaïeff, Fatima, Nicola Cruz, I:Cube, Laksa, Modd ad., dále alba Nine Inch Nails, The Orb, Gang Gang Dance, Kamasi Washington, Soulwax, Roller Trio, SOPHIE, La Fraicheur, Glamaticus, X-Altera, Driftmachine, Roger Eno, System 7 & Mirror System, Chihei Hatakeyama, Theo Alexander ad. a také kompilace Sasha Fabric 99

17.6. 2018 20:00 - 23:59

Dnes si dáme nové singly/EPs od Ólafur Arnalds, Cigarettes After Sex, Dorian Concept, Stuart McCallum, Low, Chromatics, The KVB, Lomea, Man Without Country, J-Kenzo, blushh, Skeptical ad., dále alba Gui Boratto, Leon Vynehall, Martyn, serpentwithfeet, Onyx Collective, Krrum, Marcus Fischer & Simon Scott, Pllush, Tim Garland, Sami Baha, Yasmine Hamdan, Tangents, Erland Cooper ad. a také remixové album pro Yasmine Hamdan

10.6. 2018 20:00 - 23:59

Dnes se těšte na singly/EPs od Max Cooper, Interpol, Underworld ft. Iggy Pop, Maribou State, Gorillaz, Nuage, ANOHNI, Rone, Tiefschwarz, Lane 8, Dissident, Mitekiss, Soulwax, ANNA, Beta 2 ad., dále alba Lykke Li, Skeptical, Slowly Rolling Camera, Snail Mail, Marcus Guentner, Proc Fiskal, Jon Hassell, Peshay, Thyladomid, Ian Hawgood, Pieter Nooten, Jamie Isaac, Seahawks, Kreggo ad. a také kompilace Late Night Tales od Agnes Obel

3.6. 2018 20:00 - 23:59

Dnes zazní singly/EPs od Ólafur Arnalds, Mazzy Star, Yotto, Nils Frahm, Xenia Beliayeva, Stimming, Lykke Li, Martyn, Yotam Avni, Scar, Marc Romboy, Luke Vibert, Route 8, Moods, Recondite ad., dále alba Oneohtrix Point Never, Âme, LUMP, Morcheeba, Henrik Schwarz & Metropole Orkest, Sam Evian, Steve Roach, Dark Sky, Charm Days, Ocean Hope, Sweatson Klank, E, Chad Valley, Andrew Tuttle, Yadava ad. či také kompilace Modeselektion Vol. 04

27.5. 2018 20:00 - 23:59

Dnes uslyšíte singly/EPs od James Blake, Jazzanova, Gui Boratto, Jenny Hval, Jan Blomqvist, Jonny Drop, Martyn, Crystal Fighters, Tunng, Redshape, Hatchie, Rhi, Sam IRL, 36, Moses Sumney ad., dále alba Prefuse 73, Luke Howard, Jan Jelinek, Lycoriscoris, Daedelus, The Black Dog, Detroit Swindle, Seán Mac Erlaine, Daisuke Miyatani, Mark Van Hoen, Tim Green, Enemy, Paul Schutze, Steve Tibbetts, Deerhunter ad. a také kompilaci remixů pro Laraaji

20.5. 2018 20:00 - 23:59

Dnes si dáme singly/EPs od Modeselektor, Disclosure, S.P.Y, Throwing Snow, Daniel Avery, Sevdaliza, Szun Waves, Kora, Chromatics, Labelle, Few Nolder, Talaboman, Flaws, Amirali ad., dále alba Orcastratum, Uniting Of Opposites, Skee Mask, Paul Kalkbrenner, Örvar Smárason, Gas, Ivy Lab, Mary Lattimore, Wrekmeister Harmonies, Halftribe, Actress & London Contemporary Orchestra, oOoOO & Islamiq Grrrls, Family Basik, Terminal Sound System ad.

13.5. 2018 20:00 - 23:59

Dnes se těšte na singly/EPs od Orbital, Bibio, Kiasmos & Högni, Lycoriscoris, Mogwai, Roísin Murphy, ATTLAS, Degs, Harvey Causon, Dezza, Clap! Clap!, Tlim Shug, Childish Gambino, Yu Su ad., dále alba Simian Mobile Disco, The Sea And Cake, Appleblim, Arctic Monkeys, Aisha Devi, Funki Porcini, Lemongrass, Tensal, Mark Kozelek, ASC, Iceage, ROUGGE, Skydive Trio, Damien Jurado, Tomasz Bednarczyk, Rhucle ad. a také kompilace Embark 07 by Piatto

6.5. 2018 20:00 - 23:59

Dnes zazní singly/EPs od Braids, Skeptical, Maribou State, Robert Babicz, Olaf Stuut, Peggy Gou, Nymfo, Resonators, Session Victim, Gallago, Danny Howells, Guy Andrews, Leon Vynehall ad., dále alba Jon Hopkins, Nik Bärtsch´s Ronin, DJ Koze, Belly, Dinosaur, Pinkshinyultrablast, Venetian Snares x Daniel Lanois, Eternal Summers, Fluxion, Nadia Struiwigh, Chihei Hatakeyama, OSHUN, Tomasz Bednarczyk a také kompilace Balance 30: Max Cooper či Worm Is Green

29.4. 2018 20:00 - 23:59

Dnes uslyšíte singly/EPs od Soulwax, Gui Boratto, Oneohtrix Point Never, Slam, Jacques Greene, Detroit Swindle, lycoriscoris, Flowdan, Modified Man, Cyantific, Synkro, Pete K ad., dále alba Grouper, Deadbeat, Beach House, Portico Quartet, Half Waif, Twin Shadow, Midas Fall, Stephano Guzzetti, Paul White, Glenn Astro & Hodini, Nuri Orman, Warmth, Sonae, OSHUN, Jesus Jones, Sim Hutchins, Erik Wøllo ad. a také kompilace New Blood 18 či Embark 07.

22.4. 2018 20:00 - 23:59

Dnes si dáme singly/EPs od Jon Hopkins, Lykke Li, Underworld, Hundred Waters, Cold Cave, Way Out West, Machinedrum, Twin Shadow, Jonny Drop, Kwes., Space Captain, Tunnelvisions ad., dále alba Thievery Corporation, Dae Kim, BOKKA, Serph, Perel, King Tuff, Exitmusic, Beady Belle, Stroon, Arovane & Porya Hatami, Echo Collective, Space Ghost, Max Corbacho, Slagr., Bearcubs ad. a také kompilace Fabric 98: Maceo Plex či Embark 07

15.4. 2018 20:00 - 23:59

Dnes se těšte na singly/EPs od Jazzanova, Friendly Fires, Bicep, Calibre, Secret Of Elements, Rhi, Walrus Ghost, LPLX, Jenny Hval, Sonns, PC, Leon Vynehall, DJ Seinfeld, 36, Cleric, Iceage ad., dále alba SCB, Rival Consoles, Chrome Sparks, µ-Ziq, Goldmund, A Place To Bury Strangers, The National Jazz Trio Of Scotland, Fahrland, Arms And Sleepers, Gacha Bakradze, Pablo Held Trio, Fakear, Slug, Aera, Park Jihal ad. 

8.4. 2018 20:00 - 23:59

Dnes zazní singly/EPs od Agnes Obel, Dave Clarke, Beach House, Grandbrothers, Shelter Point, Recloose, Zed Bias, Deetron, Ross From Friends, Fakear, Locked Groove, boerd, Patrice Bäumel ad., dále alba Daniel Avery, Wye Oak, Booka Shade, Makeness, Okada, Young Galaxy, Christina Vantzou, Birds Of Passage, Earth House Hold, Phelian, Moon Gangs, Rothko, Sly & Robbie/Nils Petter Molvaer, R.roo ad. a také kompilace Zola Jesus

1.4. 2018 20:00 - 23:59

Dnes uslyšíte singly/EPs od Portico Quartet, Polynation, Norwood, Hatis Noit, André Sobota, Imre Kiss, Dosem, Catnapp, Flame 1, HALEY, Mint Julep, JFDR, Proc Fiscal, Vonda7, Dinosaur ad., dále alba Barbarossa, Laurence Pike, Groeni, Logistics, Tim Linghaus, Fábel, bvdub, Frankie Cosmos, Henry Green, Blocks & Escher, Solar Fields, Bimbotronic, Alva Noto, Ivo Neame, Ilyas Ahmed, Jóhann Jóhannsson ad. a také kompilaci Secret Weapons Part 10

25.3. 2018 20:00 - 23:59

Dnes si dáme singly/EPs od Björk, Dominik Eulberg, Digitalism, Man Without Country, Ben Frost, Miss Kittin, Slowly Rolling Camera, Monty, Andrea, GLXY, Two Doors Cinema Club, Dosem ad., dále alba DJ Krush, Jack White, Mouse On Mars, Mark Pritchard, Gundelach, Preoccupations, Kadebostany, Joe Ford, Cavern Of Anti-Matter, Guided By Voices, Caroline Says, Sol Invictus, Pocket Knife Army, Eyole Dale, Apocalypse!,  ad. a také kompilace remixů pro Blu Mar Ten či Jóhanna Johannssona


< Předchozí 1 2 3 4 14 26 39 51 Další >